Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2008 o 19:53, Lord Andre 1 napisał:

Ja już grałem w moda bo jak by inaczej. Musze przyznać, że nawet fajny choć do końca dema nie
przeszedłem bo zrobilem instalke innego mozesz u mnie na GS zobaczyć jakiego


A te demo to trzeba do niego instalować całą gra G2 + Nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:12, Lord Andre 1 napisał:

No niestety trzeba bo inaczej by nie chodziło.


A co do tego moda Velaya to jest w wersji angielskiej? Czy tylko w niemieckiej? Bo ja z niemca 2 mam w LO ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ma w wersji amgielskiej i dobrze bo z anglika to ledwo moge mieć 2 na semestr w LO, a z niemca już więcej w tym modzie zrozumiem. Ale poczekaj troche bo już spolszczaja ten mod więc niedługo powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:14, Frut5 napisał:

mam pytanie kim opłaca się zostać jak się jest w zakonie ognia.
alchemikiem,kowalem czy myśliwym


Kowalem to ci się nie opłaca bo i tak w siłę nie będziesz inwestował specjalnie, aby wykuwać miecze, alchemikiem też bo ważenia eliksirów możesz się nauczyć w klasztorze, to zostaje ci myśliwym, będziesz mógł sprzedawać skóry drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ornamentami. Jak powszechnie wiadomo ornamenty zdobywa się zabierając je kamiennym strażnikom tyle, że tu jest jeden wyjątek gdzie kamiennego strażnika niema i wtedy należy iść do Lorda Hagena.
Ale co się okazuje? A okazuje się, że Lord Hagen nic o zgubie niewie i gra staje. Kto potrafi to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:26, rozkosz napisał:

Mam problem z ornamentami. Jak powszechnie wiadomo ornamenty zdobywa się zabierając je kamiennym
strażnikom tyle, że tu jest jeden wyjątek gdzie kamiennego strażnika niema i wtedy należy iść
do Lorda Hagena.
Ale co się okazuje? A okazuje się, że Lord Hagen nic o zgubie niewie i gra staje. Kto potrafi
to rozwiązać?

Ale mówi że nic o tym nie wie, czy nie ma opcji dialogowej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:31, rozkosz napisał:


> Ale mówi że nic o tym nie wie, czy nie ma opcji dialogowej????

Niema opcji dialogowej

To przy tym kręgu powinien stac Cavalorn i najpierw powinieneś mu powiedziec że nic się nie stało po uaktywnieniu kręgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:34, adi54 napisał:

>
> > Ale mówi że nic o tym nie wie, czy nie ma opcji dialogowej????
>
> Niema opcji dialogowej
To przy tym kręgu powinien stac Cavalorn i najpierw powinieneś mu powiedziec że nic się nie
stało po uaktywnieniu kręgu


Może i stał ale ja z nim niepogadałem. A jak chce z nim pogadać na jego ławeczce nieopodal vatrasa to wszystko co może dlamnie zrobić to mnie czegoś nauczyć. Da się to jeszcze odratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:43, rozkosz napisał:

> >
> > > Ale mówi że nic o tym nie wie, czy nie ma opcji dialogowej????
> >
> > Niema opcji dialogowej
> To przy tym kręgu powinien stac Cavalorn i najpierw powinieneś mu powiedziec że nic się
nie
> stało po uaktywnieniu kręgu

Może i stał ale ja z nim niepogadałem. A jak chce z nim pogadać na jego ławeczce nieopodal
vatrasa to wszystko co może dlamnie zrobić to mnie czegoś nauczyć. Da się to jeszcze odratować?


Znająć Gothica, to raczej nie da sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:43, rozkosz napisał:

> >
> > > Ale mówi że nic o tym nie wie, czy nie ma opcji dialogowej????
> >
> > Niema opcji dialogowej
> To przy tym kręgu powinien stac Cavalorn i najpierw powinieneś mu powiedziec że nic się
nie
> stało po uaktywnieniu kręgu

Może i stał ale ja z nim niepogadałem. A jak chce z nim pogadać na jego ławeczce nieopodal
vatrasa to wszystko co może dlamnie zrobić to mnie czegoś nauczyć. Da się to jeszcze odratować?

No idzie: wczytaj sejwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:46, adi54 napisał:

No idzie: wczytaj sejwa!


Tak akurat mój kolega gra tak dziwnie, że robi jednego sejwa więc gra dlaniego skończona. A znacie jekieś strony z sejwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:49, rozkosz napisał:

> No idzie: wczytaj sejwa!

Tak akurat mój kolega gra tak dziwnie, że robi jednego sejwa więc gra dlaniego skończona. A
znacie jekieś strony z sejwami?

Moi kumple też tak robią. A później stękają że się zacieli. Wyszukaj w Google sejwów.

PS: Jak daleko był tj. który miał poziom. Może warto zagrac od nowa. Ja teraz wróciłem do samego Gothica II ale nie mam czasu zagrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:59, rozkosz napisał:

Był już łowcą smoków więc szkoda:D

Oj no szkoda.
Ale już przeszedł już kiedyś zwykłego GothicaII. Bo jak ja chciałem zaliczyc NK to poźniej nie zawracałem sobie głowy by dochodzic do 3 rozdziału. NK zaliczałem już w 2 rozdziale. Ale sam pomyśl: poszukiwacze w zapomnianej dolinie budowniczych? aż mi się zimno robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować