Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 21:53, maciek.mucha napisał:

Wejdz sobie w Wikipedia i wpisz gothic i poszukaj.


Niezłe, właśnie sobie uświadomiłem ile razy słyszałem Marka Obertyna - grając zarówno w Gothica jak i Warcrafta III :)

Przemysław Nikiel użyczył chyba głosu Lordowi Andre i Thorusowi (z G1). To ten narrator z W-11. Ale słychać uderzające podobieństwo, nie?

Xardasa nie znalazłem :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak moge wydostać się z pomieszcznia w którym zabiłem kruka? wiem, że trzeba urzyć jakiegoś przycisku czy czegoś w tym stylu gdzie on się dokładnie znajduje ? i drugie pytanie co musze zrobić żeby móc urzywać Szponu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Po prostu podbiegnij do takiej wklęsłej płyty za ołtarzem - podniesie się sama, a za nią będzie portal.
2) Musisz użyć go w kapliczce Beliara - stracisz na stałe parę punktów życia, ale dostaniesz świetną broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 09:46, Tajemnic napisał:

1) Po prostu podbiegnij do takiej wklęsłej płyty za ołtarzem - podniesie się sama, a za nią
będzie portal.
2) Musisz użyć go w kapliczce Beliara - stracisz na stałe parę punktów życia, ale dostaniesz
świetną broń.


miecz dwuręczny lub jednoręczny lub runę którą mozesz potem wymienia na lepsze, w zalezności w czym jesteś najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 09:46, Tajemnic napisał:

2) Musisz użyć go w kapliczce Beliara - stracisz na stałe parę punktów życia, ale dostaniesz świetną broń.


Akurat z tym bym polemizował. Przechodząc NK jako postać walcząca mieczem nigdy Szponu nie używałem. Powód jest dość prosty - miałem lepszą broń. No chyba, że grałem magiem, wtedy owszem, runy Beliara bywały przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powód jest dość prosty - miałem lepszą broń.

Mnie zniechęcił odgłos piorunów , jaki wydawał Szpon Beliara.Już po kilku minutach używania tego oręża , zdecydowałem się oddać to hałasujące cudeńko.Doświadczenie zawsze się przyda , a jak pisałeś , dobrych broni w NK nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:50, Jakub Wędrowycz napisał:

> 2) Musisz użyć go w kapliczce Beliara - stracisz na stałe parę punktów życia, ale dostaniesz
świetną broń.

Akurat z tym bym polemizował. Przechodząc NK jako postać walcząca mieczem nigdy Szponu nie
używałem. Powód jest dość prosty - miałem lepszą broń. No chyba, że grałem magiem, wtedy owszem,
runy Beliara bywały przydatne.

Hm , moim zdaniem Szpon jest właśnie poczatkowo najlepszą bronią dzięki piorunom , dlatego z nim nie gram bo jest za łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale moim zdaniem to żadna przyjemność okładać przeciwnika który się broni. Jak grałem to tylko dwa razy używałem tej broni. Nie wywarła na mnie wrażenia. No chyba ,że jak zadawała 140 obrażeń ;p to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 16:08, Asthariel napisał:

Hm , moim zdaniem Szpon jest właśnie poczatkowo najlepszą bronią dzięki piorunom , dlatego
z nim nie gram bo jest za łatwo.


To spróbuj zagrać. Zobaczymy ile wytrzymasz z tymi odgłosami piorunów ;-) Tak samo jest w G3 z ognistym mieczem. Niby obrażenia bardzo konkretne, ale konia z rzędem temu, kto nie zwariuje od odgłosów wydawanych przez tę broń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest w G3

Dnia 11.01.2008 o 14:08, Jakub Wędrowycz napisał:

z ognistym mieczem.


Nie na darmo Ognisty Miecz kosztuje 1000 złota , a zwykły półtoraręczny chyba 14500.Nawet w świecie Gothica , NPCowi kupcy wiedzą co jest lepsze.:-)
Jednak uciążliwość Szpona jest znacznie większa.Przy dość glośnym ustawieniu dźwięku , nie wytrzymałem nawet kilku minut.2-3 przeciwników i miałem dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 15:27, Net.com napisał:

mi sie głos xardasa podoba jest taki wszech wiedzący :)


Zdecydowanie, ogolnie cały Xardas jest świetnie zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 16:34, Jakub Wędrowycz napisał:

Bezimiennego grał Jacek Mikołajczyk.


Sorki za poprawkę , ale aktor nazywa się Jacek Mikołajczak.Jako ciekawostkę podam jeszcze , że Azar Javed z Wiedźmina , to też on. Fajny głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 21:26, Pan Cienia1993 napisał:

kto w NK uczy siły do 200 albo kto wogóle uczy siły i do ilu ??

Uczy d0 200 nie pamiętam jak się nazywa chyba Erol czy jakoś ten co pomagamy odzyskać 3 tabliczki dla Vatrasa, na drodze między Khorinis - gospoda. Potem przebywa on w chacie obok Bustera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować