Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2008 o 13:04, wdowiakm napisał:

Zapewne prosiłeś wcześniej Laresa by zaprowadził Ciebie na farmę Onara.

Wlasnie tak zrobilem, a nie jestem pewny czy mam ten fragment, czy go nie oddalem Laresowi. Walczylem dzis do nocy, i jakos mi nie wychodzi. Tak mysle bo nie ma takiej opcji- jak go odebrac. I jak to nie sprawi ci klopotu, w ktorym miejscu wyspy jest wejscie do doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:15, TICOCHONDRIUSS napisał:

> Zapewne prosiłeś wcześniej Laresa by zaprowadził Ciebie na farmę Onara.
Wlasnie tak zrobilem, a nie jestem pewny czy mam ten fragment, czy go nie oddalem Laresowi.
Walczylem dzis do nocy, i jakos mi nie wychodzi. Tak mysle bo nie ma takiej opcji- jak go odebrac.
I jak to nie sprawi ci klopotu, w ktorym miejscu wyspy jest wejscie do doliny.


Idąc na farmę Onara mijasz gospodę bodajże Orlana to nie skręcasz w drogę, która prowadzi na farmę Onara tylko w prawo i następna w lewo idź nią cały czas będziesz przechodził przez mostek i idąc tą drogą dojdziesz do myśliwego za którym jest przejście do Górniczej Doliny. No chyba, że chodzi Ci o wejście do doliny Jarkendaru czyli do nieznanej części wyspy to przejście znajduje się w miejscu gdzie są Magowie Wody i tym przejściem jest Portal, który otwierasz tym ornamentem ale ten co ma Lares to tylko fragment musisz znaleźć resztę ale o tym powiedzą Tobie Magowie Wody. Magowie Wody są w starych ruinach w wykopaliskach, które znajdują się niedaleko czarnego trolla powinieneś trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Przeszedłem kiedyś Gothic II, ale teraz na nowo przechodzę i tym razem z dodatkiem Noc Kruka. Problem polega na tym, że jak zabijam Dextera, a Greg zajmuje się resztą, to idę do Vatrasa i... nic nowego. Zajrzałem do solucji i pisze, że trzeba dać mu list, a ja dałem go Gregowi! Na dodatek przez przypadek otworzyłem jego sakiewkę (potrzebowałem kasy szybko) tą, która była na wyspie na jeziorze. Co mam robić? Nie chcę zaczynać gry od nowa, a nie wiem, czy mam jeszcze zapisaną grę przed wejściem do obozowiska złodziei, czy 3 godziny przed...
Kiedy chcę powiedzieć coś powiedzieć do Grega (oprócz zapytania się o miejsca zostawienia sakiewek) to on mówi, że najpierw muszę wykonać zadanie.
Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 14:59, Net.com napisał:

mósisz przeczytac ten list :)

Ale to znaczy, że JA go mam? Bo nie wiem, czy jak przeglądałem ekwipunek to czy go czasem nie przeoczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 15:02, Net.com napisał:

jak dajesz go gregowi to on ci go potem oddaje napewno przeoczyłs :P

Uff... zaraz sprawdzę, ale od razu poprawiłeś mi humor ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 15:04, Kalejdoskop86 napisał:

> jak dajesz go gregowi to on ci go potem oddaje napewno przeoczyłs :P
Uff... zaraz sprawdzę, ale od razu poprawiłeś mi humor ;) .


tak, jeżeli porozmawia się z Gregiem oddaje go natychmiast, ale moze trzeba go jeszcze dodatkowo osobiście przeczytać, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Diego bardzo wybrzydza :P Ja przeszedłem z nim jakoś przez "lodową krainę":)...Pomyśleć ,że tą drogę można załatwic o wiele szybciej gdyby nie Diego xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:04, wdowiakm napisał:

Zapewne prosiłeś wcześniej Laresa by zaprowadził Ciebie na farmę Onara. Jeśli tak zrobisz to
Lares później nie będzie chciał Ciebie zaprowadzić do Magów Wody. To jest bug. W takim przypadku
musisz sam wybrać się do magów Wody. Masz przy sobie fragment tego ornamentu, który masz przekazać
Saturasowi? Jeśli nie masz to ma go Lares musisz mu go odebrać przed podróżą. Pokombinuj troszkę
może ominiesz w jakiś sposób tego buga.

Pojawila mi sie opcja naprawienia, potrzebuje chleb i szynke. Jka mi sie uda skolowac to mysle ze pudzie dalej. Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Laresa i buga to w poradniku i solucjach wspominano coś o tym, że Lares zaprowadzi nas do magów tylko wtedy gdy znajdziemy mu zastępstwo u Baltrama. A ja nigdy tego nie robiłem. Po prostu dawał pierścień wody i mówił że mam mu znaleźć zastępstwo a ja zaraz potem zagadywałem do niego żeby poszedł ze mną do Saturasa. I poszedł - bez zastępstwa :( kolejny błąd. A podobno dodatki to też patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 20:13, sprite39 napisał:

A podobno dodatki to też patche

Jeżeli nawet to poprawia błędy w podstawce bo twórcy nie znają błędów w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 20:13, sprite39 napisał:

A podobno dodatki to też patche

Owszem, tyle, że twórcy tego błędu nie znali, bo został on wprowadzony właśnie przez dodatek. W podstawce zastępstwa nikomu szukać nie musieliśmy, więc nie było jeszcze czego naprawiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 11:40, Pan Cienia1993 napisał:

jak jest się najemnikiem tam u Lee... to kto tam uczy siły i do ilu ??? Torlof??

Tak, Torlof. Poza siłą uczy też zręczności. Nie pamiętam niestety do jakiego pułapu, ale zdaje się, że siły do 200, a zręczności do 90. Ale, tak jak powiedziałem, głowy nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to głupie pytanie będzie, ale chciałbym znać na nie odpowiedź.
Podczas grania w Gothic II: Noc Kruka coś mi się zacięło i musiałem zrestartować kompa. Kiedy po restarcie włączyłem Gothica, to pisało "Konfiguracja coś tam plików wirtualnych" czy jakoś tak. To się pojawia też jak się zainstaluje Gothica i pierwszy raz włączy. Dlaczego to wyskoczyło i się ładowało? Gothic oczywiście działa bez zarzutów, tylko chciałbym znać, czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować