Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 15:06, Don Zorro napisał:

> > Pierwszą reakcją Saturasa było: "To ty, co ty tu robisz do diabła" Czy coś
takiego
> :)
> Ta, ale mnie idzie o to co mowi, jak przylaczamy sie do kregu - mozna powiedziec,
ze
> wkraczamy w ich szeregi.

A co to ma za znaczenie xD. Poza tym to Lares cię przyłącza w zajeździe, jeśli dobrze
pamiętam.

Tylko vatras może przyjmować ludzi do wodnego kręgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 12:52, neo45 napisał:

Tylko vatras może przyjmować ludzi do wodnego kręgu


O przyjęciu do Wodnego kręgu decyduje Saturas w głównej mierze. Bo on dowodzi magami wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 13:06, wdowiakm napisał:

> Tylko vatras może przyjmować ludzi do wodnego kręgu

O przyjęciu do Wodnego kręgu decyduje Saturas w głównej mierze. Bo on dowodzi magami
wody :)

ale w ogóle żeby uzyskać list polecający do saturasa o uczesticzeniu w ekspedycji do poszukiwania ludzi to trzeba ogólnie porozmawiąc z vatrasem i wypełnić dla niego misje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:29, neo45 napisał:

> > Tylko vatras może przyjmować ludzi do wodnego kręgu
>
> O przyjęciu do Wodnego kręgu decyduje Saturas w głównej mierze. Bo on dowodzi magami

> wody :)
ale w ogóle żeby uzyskać list polecający do saturasa o uczesticzeniu w ekspedycji do
poszukiwania ludzi to trzeba ogólnie porozmawiąc z vatrasem i wypełnić dla niego misje


I może podasz współrzędne pobytu Saturasa układ kamieni na ścianie za nim lub całą solucję xD. Koleś spytał już jakiś czas temu, wiec pewnie już do tego doszedł, a wy cięgle układacie kolejne elementy historyjki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 19:50, Don Zorro napisał:

> > > Tylko vatras może przyjmować ludzi do wodnego kręgu
> >
> > O przyjęciu do Wodnego kręgu decyduje Saturas w głównej mierze. Bo on dowodzi
magami
>
> > wody :)
> ale w ogóle żeby uzyskać list polecający do saturasa o uczesticzeniu w ekspedycji
do
> poszukiwania ludzi to trzeba ogólnie porozmawiąc z vatrasem i wypełnić dla niego
misje
>

I może podasz współrzędne pobytu Saturasa układ kamieni na ścianie za nim lub całą solucję
xD. Koleś spytał już jakiś czas temu, wiec pewnie już do tego doszedł, a wy cięgle układacie
kolejne elementy historyjki...

Ja nie układam żadnych elementów tylko mówię kto decyduje o przyjęciu do wodnego kręgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:57, 1096 napisał:

Gdzie trzeba się pomodlić czy coś tam innego zrobić,żeby korzystać ze Szponu Beliara.


Przy kapliczce Beliara jedną znajdziesz na samej górze wieży Xardasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:57, 1096 napisał:

Gdzie trzeba się pomodlić czy coś tam innego zrobić,żeby korzystać ze Szponu Beliara.


Kapliczki porozrzucane są po całej wyspie wystarczy tylko dobrze poszukać.Odpowiednia opcja w modlitwach przy kapliczce podnosi parametry Szponu Beliara,więc warto tych kapliczek szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:57, 1096 napisał:

Gdzie trzeba się pomodlić czy coś tam innego zrobić,żeby korzystać ze Szponu Beliara.

Jeżeli chcesz aktywować Szpon Beliara w Jarkhendarze to jedna kapliczka jest obok Obozu Piratów. Patrząc na morze płyniesz w lewo (w sumie to można nawet przejść bo płytko jest) i między tymi jaszczurami w głębi skały będzie kapliczka Beliara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemieniłem się w owcę. Co mam zrobić żeby być znowu Bezimiennym?
PS. Zauważyłem, że gdy jestem owcą, wogółe nie reagują na mnie Polne Bestie.
Na jakie zwierzęta (potwory) nie reaguą inne zwierzęta (potwory, ludzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:32, Byl napisał:

Przemieniłem się w owcę. Co mam zrobić żeby być znowu Bezimiennym?

Wciśnij Enter.

Dnia 06.12.2008 o 12:32, Byl napisał:

PS. Zauważyłem, że gdy jestem owcą, wogółe nie reagują na mnie Polne Bestie.

No bo teorrtycznie o to chodzi. Tak samo ja zamiast płynąć do zamku w GD zamieniałem się w warga i orkowie mnie nie tknęli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:34, 143872 napisał:

> Przemieniłem się w owcę. Co mam zrobić żeby być znowu Bezimiennym?
Wciśnij Enter.
> PS. Zauważyłem, że gdy jestem owcą, wogółe nie reagują na mnie Polne Bestie.
No bo teorrtycznie o to chodzi. Tak samo ja zamiast płynąć do zamku w GD zamieniałem
się w warga i orkowie mnie nie tknęli ;)



Na przyszłość dla ciebie:
Wilk też podobno działa:)
A czy zwierzęta mogą atakować?
Bo owca chyba nie, ale wilk wykonywał jakieś dziwne ruchy głową, więc jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:40, Byl napisał:

Bo owca chyba nie, ale wilk wykonywał jakieś dziwne ruchy głową, więc jak z tym jest?


Zwierzęta mogą atakować.Jak jest z owcami nie wiem,ale przemiana w cieniostwora może pomóc w walce zwłaszcza jeżeli nie mamy jeszcze zbyt rozwiniętej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie warto jest walczyć w postaci jakiegoś zwierzaka/potwora, przydaje się taka przemiana jedynie jak chcemy się dokądś udać. Nie ma to jak dopakować Beziego ile się tylko da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:40, Byl napisał:

Wilk też podobno działa:)

Wiem, ale pisałem jak ja zrobiłem.

Dnia 06.12.2008 o 12:40, Byl napisał:

Bo owca chyba nie, ale wilk wykonywał jakieś dziwne ruchy głową, więc jak z tym jest?

Owcą nie da się atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając tereny wokół farmy Onara natrafiłem na coś bardzo ciekawego...

Spoiler

Otóż, w lesie znajduje się kapliczka. Z pozoru nic oprócz grobu tam nie ma, ale jeśli naciśnie się na obydwa przełączniki, grób przesuwa się, i można wejść do środka. Na dole jest wiele szkieletów, w tym JEDEN WAŻNY. Koło niego stoi miecz i STARY LIST. W środku jest napisane coś bardzo ciekawego, o jakimś grobie i złym rycerzu, a na końcu jest podpis: Ivan.
Nie chcę wchodzić dalej, bo przypuszczam, że będzie tam masa szkieletów, a to nie dla mnie:)



Wiecie coś o tej sprawie?

PS. Jeśli przeszedłeś już całego Gothica II: Noc Kruka, to spoiler jest dla ciebie "niegroźny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dalej nie poszedłem - szkielety/truposze w ciemnych zakamarkach to nie dla mnie xP, ale takie zagadki to kolejny plus dla Gothic''a ;)

edit: A czy ktoś napotkał się z wrakiem samochodu na szczycie góry nad biblioteką (bodajże)? Można tam dostać się jedynie za pomocą kodów, a ja go widziałem ze 2 lata temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

O ile dobrze pamiętam szkielety pojawiają się jak pobijesz ten szkielet, który stoi na środku i otworzysz skrzynie. Same szkielety się są groźne o ile masz silna postać. Ale gdzieś jest mroczny czy ciemny paladyn, którego musisz zabić. nie pamiętam w którym miejscu ale tam jest :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować