Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2008 o 11:45, seles napisał:

dragomir siedzi gdzieś koło Martwej Harpii, w którejś z bocznych uliczek, chyba następna
w lewo od drogi na farmę Onara, ale nei dam głowy. Tam po drodze chyba dziki będziesz
miał...ale tez nie pamiętam :( moze biegnąc je ominiesz. zawsze mozesz uciekac przez
ścierwojadem, np do wieśniaków na polach, czy do gospody i liczyć, ze ludzie tam je wykończą
;] Ale wtedy moze zginąć jakiś ważneijszy NPC, np. właściciel gospody

Spoiler

i nie da ci
klucza do kamienia teleportacyjnego...


Spróbuj przebiec na żywioł koło topielców, i już okoliczni sie na nie rzucą; ]

o crap. pomyliłam myśliwych chyba, xD to chcesz isć do lasu czy na farme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 11:45, seles napisał:

dragomir siedzi gdzieś koło Martwej Harpii, w którejś z bocznych uliczek, chyba następna
w lewo od drogi na farmę Onara, ale nei dam głowy. Tam po drodze chyba dziki będziesz
miał...ale tez nie pamiętam :( moze biegnąc je ominiesz. zawsze mozesz uciekac przez
ścierwojadem, np do wieśniaków na polach, czy do gospody i liczyć, ze ludzie tam je wykończą
;] Ale wtedy moze zginąć jakiś ważneijszy NPC, np. właściciel gospody

Spoiler

i nie da ci
klucza do kamienia teleportacyjnego...



Posłuchaj uważnie (bez obrazy):
Jestem WYSTARCZAJĄCO SILNY NA TOPIELCE. KIEDY IDZIE SIĘ NA FARMĘ ONARA, TO PO DRODZE JEST 4 TOPIELCÓW I 3 KRWIOPIJCE.
ROZAWLIŁEM ICH CHYBA NA 8LVL.
Ścierwojady są beznadziejne. To mówię z pełnym przekonaniem. Nie sprawiają mi najmniejszego problemu, jeden zbiera mi jakóś 1/16 życia (z łuku rozwalam na 1-2 strzały).
Dzika rozwalam na 2 strzały, nigdy nie walczyłem znim wręcz, bo nie zdążał dobiec.

Dnia 15.12.2008 o 11:45, seles napisał:

Spróbuj przebiec na żywioł koło topielców, i już okoliczni sie na nie rzucą; ]
> Topielce są badziewne,
:)



Topielce nie są może badziwne, ale są słabe. Pokonuje je, i wiem to (nie gram na kogdach).

Dnia 15.12.2008 o 11:45, seles napisał:

> Gorsze są wargi, nawet z jednym sobie nie radzę. Zabieram mu tak gdzieś połowę życia,

> i wtedy on mnie rozwala.

na nie jesteś za słoby jeszcze. Zdecyduj czy inwestujesz expa w siłę + dwuręczne + kuszę
czy zręczność + jednoręczne + łuk


Dlaczego? Przecież większość broni jednoręcznych, potrzebuje jednak siły.
Wilczy kieł, Dobry krótki miecz.
Ja teraz mam Wilczy kieł, i dobrze mi się nim walczy.

Dnia 15.12.2008 o 11:45, seles napisał:

ja grając najemnikiem i paladynem nei inwestowałam w ogóle w manę.


Ja też. Manę mam z tabliczek, grzybów, i Boskiej Mocy Gwiazd.

Dnia 15.12.2008 o 11:45, seles napisał:

A grając Magiem manę
miałam 120 many około na samych grzybkach! + tablicach i najwyżej raz czy ze dwa razy
od nauczyciela.


Ja gram najemnikiem z elementami magii (brya lodu, światło).

Tych grzybków już miałam dośc :/// ;]

Ja ich w większości nie zbieram. narazie miałem tylko jedna premię.

Dnia 15.12.2008 o 11:45, seles napisał:

jeśli postawisz na zręczność, to warto też kradzież kieszonkową- da ci dużo expa i nie
będziesz musiał sie martwić o złoto.


Ja JUŻ się nie martwię o złoto;)
Mam taką masę broni, że jakby co, to ją sprzedaje (sprzedam długi miecz, i już 1/2 tysiąca) dobrze idą mi kradzieże (znam niezły trik;)), i wogóle.
Pozatym znam kilka (dosłownie) zabójczych kombosów, może temu zawdzięczam niezłą walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2008 o 11:55, seles napisał:

o crap. pomyliłam myśliwych chyba, xD to chcesz isć do lasu czy na farme?


Chcę iś do OSTATNIEGO KAMIENNEGO KRĘGU, mieszczącego się w "Gęstym lesie".
DOJDZIE SIĘ TM, JEŚLI PRZY SCHODKACH DO FARMY AKILLA, SKRĘCI SIĘ W LEWO, I BARDZO DŁUGO BĘDZIE SIĘ TAMTĘDY IŚĆ.

Tylko że mój problem polega na tym, że są tam za silne potwory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 12:19, 143872 napisał:

A co tylko jedna droga istnieje do tego kręgu? Idź na około od strony słonecznego kręgu
albo od latarni.



A gdzie jest słoneczny krąg?
Aha, ale słyszałem że w lesie obok latarni są Wargi, Zębacze, a nawet że można tam spotkać Orka.
Oni są dla mnie za silni.
Na koniec zamieszczam listę stworów które POKONUJE, żeby nei było żadnych nieporozumień:

Wielki Szczur,
Młody Wilk,
Mały Krwiopijca,
Wilk,
Krwiopijca,
Dzik,
Jaszczur,
Topielec,
Goblin,
Czarny Goblin,
Młoda Polna Bestia,
Polna Bestia,
Szkielet-Goblin;

PS. Możliwe że coś ominąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu idź inną drogą na około nikt nie będzie cie za rączkę prowadził. A jak nie możesz sobie z potworami poradzić zostaw to wszystko i idź najpierw do Górniczej Doliny. Jak wrócisz to będzie Ci łatwiej pokonać te potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 12:27, Byl napisał:

> A co tylko jedna droga istnieje do tego kręgu? Idź na około od strony słonecznego
kręgu
> albo od latarni.


A gdzie jest słoneczny krąg?

najprościej znajdziesz drogę jak zejdziesz na dół obok mostu prowadząceg do klasztoru, da się.
A prościej będzie pójść obok Martwej Harpii(tej tawerny Orlana) drogę przy której masz obozowisko z myśliwym(Dragomirem) się dzącym przy ognisku. Droga jest długa i kręta i masz jedne most po drodze, ale potwory masz na niej "5-levelowe". Tak więc idziesz tą droga aż dojdziesz do stawu(a tam twoje ulubione topielce), dalej musisz kierować się na Czarnego trola, z tym, że przed wiszącym mostem skręcasz na zachód (pod górkę) do takiego zarośniętego jaru i idziesz nim na sam dół lewą stroną po drodze mijając własnie Słoneczny krąg(na mapie widać go bardzo dobrze). Potem masz schody na dół i 2 wargi które trzeba ominąć jakoś. Problemem mogą też być szkielety stojące blisko kręgu. No i ten strażnik:(
Może pojdź tam dopiero jak będziesz miał pancerz jakiejś gildii i broń zadającą conajmniej 60 DMG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się!!! Udało się!!! Udało się!!!
Jestem w ZDB!
Kupiłem mocne czary, szkielety rozwaliłem bez problemu (straciłem 20 PŻ), w Strażnika przywaliłem bryłą lodu, a później tłukłem ile wlezie (niezastąpionym Wilczym Kłem), jak spadła z niego bryła, to już po chwili nie żył (zdążył mi zadać jendnen cios, minus 20 punktów życia).
Szczerze mówiąc, droga nie sprawiła mi teraz większych problemów. Odwołanie Szkieletów (czy jakoś tak) króluje!
Wyskakują na mnie 3 szkiuelety, to jak 3 czary, i mam ładny pokaz efektów, plus zero problemów;)
A wogóle zauważyłem, że Szkielety-Gobliny, przestają sprawiać mi problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 13:41, Byl napisał:

Udało się!!! Udało się!!! Udało się!!!
Jestem w ZDB!
Kupiłem mocne czary, szkielety rozwaliłem bez problemu (straciłem 20 PŻ), w Strażnika
przywaliłem bryłą lodu, a później tłukłem ile wlezie (niezastąpionym Wilczym Kłem), jak
spadła z niego bryła, to już po chwili nie żył (zdążył mi zadać jendnen cios, minus 20
punktów życia).
Szczerze mówiąc, droga nie sprawiła mi teraz większych problemów. Odwołanie Szkieletów
(czy jakoś tak) króluje!
Wyskakują na mnie 3 szkiuelety, to jak 3 czary, i mam ładny pokaz efektów, plus zero
problemów;)
A wogóle zauważyłem, że Szkielety-Gobliny, przestają sprawiać mi problemy.

Ale osiągnięcie. Wystarczy jak z Laresem pogadasz a on będzie prowadził do słonecznego kręgu, i przy okazji wybijając wszystkie potwory na drodze do słonecznego kręgu, i nie trzeba cudować jak ominąć jakiegoś potwora, lub nabijać levele w górniczej dolinie abuy potem to wrócić, to jest bez sensu, samemu nawet można tą drogę przejść oczywiście jak ma się przynajmniej 10lv.Największy problem byłby z kamiennym strażnikiem, ale zawsze najlepiej poprosić laresa o pomoc, i wtedy nie trzeba cudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:02, neo45 napisał:

Ale osiągnięcie. Wystarczy jak z Laresem pogadasz a on będzie prowadził do słonecznego kręgu

Jakbyś był w temacie to byś wiedział że Byl nie miał opcji żeby Lares mu pomógł ponieważ ma często spotykanego buga.

Dnia 16.12.2008 o 19:02, neo45 napisał:

lub nabijać levele w górniczej dolinie abuy potem to wrócić, to jest bez sensu

Wręcz przeciwnie. Ja całkowicie porzuciłem fabułę dodatku i polecałem do GD żeby mieć lepszą postać. Następne wróciłem i miałem z górki.

Dnia 16.12.2008 o 19:02, neo45 napisał:

samemu nawet można tą drogę przejść oczywiście jak ma się przynajmniej 10lv.

Powodzenia! Przejdź do tego kręgu na 10 lvl i wybij potworu co Cię atakują. Jak poradzisz sobie chociaż z wargiem to będziesz dobr, a co dopiero z orkiem (bo też można go spotkać)

Dnia 16.12.2008 o 19:02, neo45 napisał:

Największy problem byłby z kamiennym strażnikiem

No chyba najmniejszy jak już.

Dnia 16.12.2008 o 19:02, neo45 napisał:

ale zawsze najlepiej poprosić laresa o pomoc, i wtedy nie trzeba cudować

jw.

@ Lord Andre 1

Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to lepiej się nie udzielaj bo spamujesz. A jak masz zamiar drwić z użytkowników to tym bardziej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:34, 143872 napisał:

> Ale osiągnięcie. Wystarczy jak z Laresem pogadasz a on będzie prowadził do słonecznego
kręgu
Jakbyś był w temacie to byś wiedział że Byl nie miał opcji żeby Lares mu pomógł ponieważ
ma często spotykanego buga.
> lub nabijać levele w górniczej dolinie abuy potem to wrócić, to jest bez sensu
Wręcz przeciwnie. Ja całkowicie porzuciłem fabułę dodatku i polecałem do GD żeby mieć
lepszą postać. Następne wróciłem i miałem z górki.
> samemu nawet można tą drogę przejść oczywiście jak ma się przynajmniej 10lv.
Powodzenia! Przejdź do tego kręgu na 10 lvl i wybij potworu co Cię atakują. Jak poradzisz
sobie chociaż z wargiem to będziesz dobr, a co dopiero z orkiem (bo też można go spotkać)
> Największy problem byłby z kamiennym strażnikiem
No chyba najmniejszy jak już.
> ale zawsze najlepiej poprosić laresa o pomoc, i wtedy nie trzeba cudować
jw.

@ Lord Andre 1

Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to lepiej się nie udzielaj bo spamujesz.
A jak masz zamiar drwić z użytkowników to tym bardziej :/

Nie pouczaj mnie co mam mówić, a jakbyś chciał wiedzieć to pokonywałem nawet orka,ale już na wyższym poziomie niż 10 szponem beliara, i będę swoje udzielał zdanie tak długo jak mi się zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdania nie wyraża się w ten sposób ... Ale nie będe tu nikogo pouczać bo od tego są moderatorzy ;D


Byl

gratulacje ;D W sumie pomysł z wykorzystanie zwojów nigdu mi do głowy nie przyszedł ale szczwane to było ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 23:16, neo45 napisał:

Nie pouczaj mnie co mam mówić, a jakbyś chciał wiedzieć to pokonywałem nawet orka,ale
już na wyższym poziomie niż 10 szponem beliara, i będę swoje udzielał zdanie tak długo
jak mi się zechce

Ależ ja Tobie nie mówię co masz mówić. Jakbyś nie zauważył te słowa były skierowane do Lorda Andre 1 ponieważ drwił z Byla. Gratuluję pokonania orka na poziomie wyższym niż 10. Mnie też tak się udało. Było to np. na 35 poziomie :) A "udzielaj zdanie swoje tak długo jak Ci się zechce" ja nic nie zabraniam, nie wiem o co Ci chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - gdzie można znaleźć rzepe? Bo ta z obozu bandytów poszła na Młot Lou, a potrzebuje kolejnych dwóch na ulepszony młot lou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 13:36, Mertionh napisał:

Mam pytanie - gdzie można znaleźć rzepe? Bo ta z obozu bandytów poszła na Młot Lou, a
potrzebuje kolejnych dwóch na ulepszony młot lou.


U handlarzy sprawdzałeś?
Spróbuj w górnym mieście może ktoś będzie miał bo nie pamiętam gdzie jeszcze ją można dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farma Lobarta ? Okolice Farmy Onara moze, ostatecznie bagna wokol obozu bandytow w jarkhendarze. Poszukaj, sporo tego jest wszedzie, troche tez moze byc na farmie Bengara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 13:51, Izrafel92 napisał:

Farma Lobarta ? /.../


Na farmie Lobarta nie będzie o ile wykonywaliśmy dla niego zadania na samym początku gry a jeśli nie wykonywaliśmy to oczywiście jest to możliwe, że tam będzie rzepa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować