Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2009 o 12:34, Ezio napisał:

Zacząłem. Jestem najemnikiem.

Najemnikiem? Dosyć fajny wybór, ale trudne misje będą. I zbroje dość drogie, niestety.
PS. Wysłałem tego save''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 13:49, Ezio napisał:

Bardzo dziękuję:D

Nie ma problemu i polecam się na przyszłość ;].
Mam dość małą ilość many, ponieważ początkowo pakowałem w zręczność, bo chciałem zrobić tzw. "maga bitewnego". Grało się świetnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pewien problem, chciałem sobie zagrać w Gothica 2 ale gra mi strasznie tnie, jakbym grał na prehistorycznym kompie. Jest jakiś sposób na to żeby gra zachowywała się normalnie? Dodam że gram na max detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś reinstalla gry? Wyłącz wszystkie programy działające w tle. A w opgóle, to jaki masz procek? dwurdzeniowy czy jednordzeniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ludzie. Mam problem. Chyba kiedyś sobie kopiowałem z płyty soundtrack z gothica, i chyba wyciąłem, bo muzyka jest tylko w głównym menu, Jeśli rzeczywiści tak jest, to prosiłbym o przesłąnie muzyki na e - maila, bo sam bym sobie zgrał, tyle że jestem na innym komputerze. Jeśli ktoś ma inny pomysł - proszę o niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 19:04, Ezio napisał:

Ej, ludzie. Mam problem. Chyba kiedyś sobie kopiowałem z płyty soundtrack z gothica,
i chyba wyciąłem, bo muzyka jest tylko w głównym menu, Jeśli rzeczywiści tak jest, to
prosiłbym o przesłąnie muzyki na e - maila, bo sam bym sobie zgrał, tyle że jestem na
innym komputerze. Jeśli ktoś ma inny pomysł - proszę o niego:)

Wyciąłeś z płyty? Przecież pliki na płycie są tylko do odczytu. I można je tylko kopiować. Nie ma mowy by wyciąć.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Jeśli nie to sorki. Ale ty w ogóle miałeś oryginalny czy jak??

Jeśli pirat to nie mogę ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 19:09, Ezio napisał:

Coś ty. Kupione w XK Gold razem z Gothiciem 1 i nocą kruka.


Nie możemy Tobie wysłać muzyki na maila, gdyż ta muzyka jest chroniona prawem autorskim...
I wytłumacz mi jak mogłeś skasować tę muzykę z płyty bo tego akurat nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że skasowałem, tylko podejrzewam, bo mi nie idzie w G2. Jestem cienki w tych sprawach, więc proszę się nie śmiać. Niestety nie wiedziałem że będzie chroniona prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj grę i sprawdź może to był błąd w instalacji...
Ewentualnie sprawdź w ustawieniach gry czy czasem nie masz wyłączonej muzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 19:18, Isildur napisał:

Ewentualnie sprawdź w ustawieniach gry czy czasem nie masz wyłączonej muzyki...


Aż takim cieciem nie jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 19:20, Ezio napisał:

> Ewentualnie sprawdź w ustawieniach gry czy czasem nie masz wyłączonej muzyki...
Aż takim cieciem nie jestem:D

Cóż, twierdzisz, że kopiując soundtrack z płyty CD wpłynąłeś na grę zaintalowaną na dysku, niżej już nie upadniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebiaszczo. Znowu doszedłem do Laresa, tym razem dobrze porozmawiałem, super, zapisałem. Idę sobie na farmę Onara, jestem przy karczmie. Zacinka - Access Volation. Pech mnie nie opuszcza. Chyba se kupię norweską monetę szczęścia z mennicy polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 20:42, Ezio napisał:

A fajnie chociaż ta moneta wygląda?:D
Nie wkurzaj się... A co masz, Vistę


Moneta jest super, kosztuje 6,50. Nie mam Visty. XP SP3. Czemu w G2 nie było żadnych problemów? Noc Kruka psuje wiele rzeczy. A Piranie mogłyby ruszyć szanowne dupska i to naprawić. Gra z 2005. Nie chce im się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować