Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2009 o 20:59, abbott123 napisał:

Powiedzcie mi proszę, ci wszyscy co grają w Gothica na Radeonach - na jakich wersjach
sterowników gracie? Bo mi grafika strasznie się chrzani, a w pomocy technicznej odpowiedzieli,
że to wina sterowników...

Ja mam HD 4870 i bez problemu gram na najnowszych sterach. Grafika mi się kaszaniła kiedyś na Radku 1950Pro,(sterowniki dowolne) ale to była wina karty a nie sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:16, zadymek napisał:

> Powiedzcie mi proszę, ci wszyscy co grają w Gothica na Radeonach - na jakich wersjach

> sterowników gracie? Bo mi grafika strasznie się chrzani, a w pomocy technicznej
odpowiedzieli,
> że to wina sterowników...
Ja mam HD 4870 i bez problemu gram na najnowszych sterach. Grafika mi się kaszaniła kiedyś
na Radku 1950Pro,(sterowniki dowolne) ale to była wina karty a nie sterowników.


wcześniej miałem radeona 85000, teraz ma geforce 8500 :) i ani na tym, ani na tym sie nei cieło. nie wiem co sie teraz dzieje z tymi komputerami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 20:59, abbott123 napisał:

Powiedzcie mi proszę, ci wszyscy co grają w Gothica na Radeonach - na jakich wersjach
sterowników gracie? Bo mi grafika strasznie się chrzani, a w pomocy technicznej odpowiedzieli,
że to wina sterowników...


Ja mam laptop i radek X1200series (stery nie wiem jakie, ale maja ze dwa lata). Nie mam pro... chociaz to karta zintegrowana z plyta glowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 20:55, mlynar911 napisał:

I przez ten piorun gra jest zbyt łatwa bo on zadaje więcej obrażeń niż jest podane. Takie mam wrażenie ;]



Jakie tam więcej. Bez ładowania punktów życia i tak bezwartościowy jest, więc zawsze to jakiś balans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 20:55, mlynar911 napisał:

> Nie tylko. Może i nie ma strzela kosmicznymi obrażeniami, ale dodatkowa premia do
nich
> od ataków magicznych przydatna jest. : )

I przez ten piorun gra jest zbyt łatwa bo on zadaje więcej obrażeń niż jest podane. Takie
mam wrażenie ;]

E tam, tak łatwo to nie jest, przecież za ulepszenie szponu oddaje się punkty życia, nie ?
Dwa, że Noc Kruka naprawdę zwiększa poziom trudności gry (pamiętam ja bez niego grałem paladynem, i nie dość że umiejętności bojowe miałem na maksa ustawione, to jeszcze punktów starczyło na wszystkie umiejętności łowieckie), trzy, że szpon dostajemy w zasadzie w połowie gry, kiedy nie mamy jeszcze dobrych zbroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 13:16, Darkstar181 napisał:

E tam, tak łatwo to nie jest, przecież za ulepszenie szponu oddaje się punkty życia,
nie ?

Niby tak ale jest sporo tabliczek dodających HP no i są mikstury HP więc tutaj to się wszystko balansuje.

Dnia 22.08.2009 o 13:16, Darkstar181 napisał:

trzy, że szpon dostajemy w zasadzie w
połowie gry, kiedy nie mamy jeszcze dobrych zbroi.

To zależy ... Jeżeli najpierw pójdziemy do Górniczej Doliny a potem do Jarkendaru to można powiedzieć ,że jest to połowa gry. Ale jeżeli najpierw pójdziemy do Jarkendaru .. To to na pewno nie jest połową ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już jakoś poszło. Wina Windowsa. A teraz coś z innej beczki. Nie zapomnę jak się wkurzyłem gdy w IV rozdziale musiałem iść na smoki, już dokładnie nie pamiętam, ale był coś z Gornem chyba, gdzieś z nim szłem, a on nagle spadł ze skały i się zabił. Nie zauważyłem tego, walczyłem z jaszczuroludźmi, po walce zapisałem grę. Szukałem Gorna, znalazłem trupa, a że miałem jeden zapis szlag trafił jakieś 4 tygodnie gry... W sumie to przeze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 23:31, abbott123 napisał:

Szukałem Gorna, znalazłem trupa, a że miałem jeden zapis szlag trafił jakieś 4 tygodnie gry... W sumie to przeze mnie...

Dawno nie gralem, moze czegos nie pamietam, ale dlaczego nie mogles kontynuowac gry bez Gorna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 23:33, lydathegreat napisał:

> Szukałem Gorna, znalazłem trupa, a że miałem jeden zapis szlag trafił jakieś 4 tygodnie
gry... W sumie to przeze mnie...
Dawno nie gralem, moze czegos nie pamietam, ale dlaczego nie mogles kontynuowac gry bez
Gorna?

Bo myślałem, że przyda się później. Ale spróbowałem po paru dniach wrócić do nieszczęsnego zapisu. Gorn zmaterializował się po 10 minutach gry i łażenia koło trupa :) Piranie przewidziały wszystko jak widzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie denerwować, wystarczyło, żebyś włączył marvina, przełączył się na niego za pomocą klawisza "o", wcisnął F8, a potem z powrotem na beziego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle, to przecierz Gorn, w G2 nie ma nic wspólnego ze smokami.
W sumie po tym, jak mijamy go na przełęczy w 4 rozdziale, nie wiem co się z nim dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:16, zadymek napisał:

Ja mam HD 4870 i bez problemu gram na najnowszych sterach. Grafika mi się kaszaniła kiedyś
na Radku 1950Pro,(sterowniki dowolne) ale to była wina karty a nie sterowników.


Trudno, żeby na takiej grafice były problemy. Ach, że za dobra? Co to się porobiło...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:47, lydathegreat napisał:

> A tak wogóle, to przecierz Gorn, w G2 nie ma nic wspólnego ze smokami.
A kto pomaga nam oczyscic czesc drogi do kamiennej fortecy?

Gorn. jeżeli z nim porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mnie cholera bierze.... Znam drugi krąg magii, mam pustą runę, nauczyłem się kuli ognia, a jak podchodzę do stołu i prubuję ją zrobić to mi Bezi wyskakuje z "Za mało składników". A wszystko jest: żuwaczka, smoła i pusta runa.... Wie ktoś może co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować