Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Pewnie tak. Ale pamiętaj, pieniądze powodują, że stajesz się leniwy. Swoje zarobili na Gothicach, chwała im za to świetne gry, ale mogliby poprawić choćby ten dialog z Laresem. To kilka linijek kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 20:46, abbott123 napisał:

A Piranie mogłyby ruszyć szanowne dupska i to naprawić. Gra z 2005. Nie chce im się?


A Piranha Bytes tego nie naprawi gdyż nie ma praw do tej marki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh cholera myślałem, że starą dobrą "dwójkę" przejdę bez problemu, a tu znowu to samo. Lares nie ma opcji dialogowej związanej z zaniesieniem ornamentu do Saturasa. Nie lubię używać kodów, ale musiałem zamienić się w niego i wyrzucić kamyk ręcznie... W żadnym patchu tego nie naprawili jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 21:04, Tribe napisał:

Ehh cholera myślałem, że starą dobrą "dwójkę" przejdę bez problemu, a tu znowu to samo.
Lares nie ma opcji dialogowej związanej z zaniesieniem ornamentu do Saturasa. Nie lubię
używać kodów, ale musiałem zamienić się w niego i wyrzucić kamyk ręcznie... W żadnym
patchu tego nie naprawili jeszcze?

A czy wcześniej poszedłeś z nim na farmę Onara??

Jeśli tak to zrozumiałe. Po tym jak pójdziesz z nim na farmę Onara, nie będzie już żadnych kwestii dialogowych by gdziekolwiek z tobą poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde miałem podobny problem wczoraj. Musze z nim isc po fragment ornamentu do lasu, ale zostaje tylko tekst "Ucz mnie". A sam wiadomo na 5. poziomie nie dam rady.Co mam zrobic? musze isc na god mode czy pakowac do 15 lvl i isc sam? BTW czy na 5 levelu warto isc do Jarkendaru, czy lepiej podpakowac troche? Jeszcze jedno pytanie:Jestem najemnikiem od poczatku gry pakuje w siłe( wydałem jeszcze troche na kowalstwo) mam 5 poziom i 40 siły.Od kiedy najlepiej zacząc poprawiac zrecznośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 09:32, krzysztof_wytr napisał:

...


A poszedłeś z nim na farmę Onara?
Jeśli tak to nic dziwnego, że teraz nie masz opcji dialogowych by iść z nim po ten ornament...

Musisz sam tam pójść i sobie poradzić. Wierz mi, że jest to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej w pierwszym rozdziale da się nabić 17 lvl.
Ja sam nabiłem 13 bo więcej już nie dałem rady, ale i tak zawszez tam chodziłem z Laresem bo jeszcze bezpieczniej było.
Tak pozatym, to możesz wziąść zwój na przemianę w smoczego zębacza od Ignaza w dzielnicy portowej.
A jeślio umiejętności chopdzi, to ja anpakowałem do 70 w siłę, i do 30 w broń, a potem już jakieś ew. inne umiejętności typu otwieranie zamków, kradzież kieszonkowa itp.
Mówię, wbij 13 lvl. nabij do 70 siły (tak żeby móc podnieść kiepski topór bojowy, lub kiepski miecz dwuręczny), i wtedy już będziesz mógł się fajne bawić.
A potem idź do Jarkendaru, i to już kwestia TWOJEGO sprytu, bo tam można BARDZO DUŻO xpa napić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 10:57, Bezi_113 napisał:

Ej w pierwszym rozdziale da się nabić 17 lvl.

Nom, da się. Widziałem screen, w którym gość nabił 18 (ale to w podstawce :P).

Dnia 23.10.2009 o 10:57, Bezi_113 napisał:

Ja sam nabiłem 13 bo więcej już nie dałem rady, ale i tak zawsze tam chodziłem z Laresem
bo jeszcze bezpieczniej było.

Ja nabiłem 11. Grałem tzw. magiem bitewnym.

Dnia 23.10.2009 o 10:57, Bezi_113 napisał:

Tak poza tym, to możesz wziąć zwój na przemianę w smoczego zębacza od Ignaza w dzielnicy
portowej.

Ja używam tego czaru na bandytów, przy moście (nad Erolem).

Dnia 23.10.2009 o 10:57, Bezi_113 napisał:

A jeśli o umiejętności chodzi, to ja napakowałem do 70 w siłę, i do 30 w broń, a potem
już jakieś ew. inne umiejętności typu otwieranie zamków, kradzież kieszonkowa itp.

A "szedłeś" jedną ścieżką rozwoju? To jest czy pakowałeś w oburęczne i potem np. w kusze? Bo moim zdaniem ja tylko bym pakował w określoną ścieżkę.

Dnia 23.10.2009 o 10:57, Bezi_113 napisał:

Mówię, wbij 13 lvl. nabij do 70 siły (tak żeby móc podnieść kiepski topór bojowy, lub
kiepski miecz dwuręczny), i wtedy już będziesz mógł się fajne bawić.

Jak wbije 10 to też będzie gites.

Dnia 23.10.2009 o 10:57, Bezi_113 napisał:

A potem idź do Jarkendaru, i to już kwestia TWOJEGO sprytu, bo tam można BARDZO DUŻO
expa nabić.

Hehe, tak, w Jarkendarze spryt to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja juz w drugim rozdziale jestem, ale dobra od dzisiaj nabijam.Tylko ze w weekend musze na wesele jechac... ;/ . Spróbuje wbic jak największy lvl i potem to zrobie. Dzięki za rady. O a tak a propos od kiedy można robic quest z gorzelnią Valentina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 16:14, Firefly94 napisał:

O a tak a propos od kiedy można robic quest z gorzelnią Valentina?
Vina prędzej ;]. Chyba w trzecim rozdziale, ale pewien nie jestem.

Ta wtedy jak wracasz z Kolonii do Khorinis i gadasz z Vinem. Po tym jak wpadają na wyspę Poszukiwacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gadałem z Ehnimem/Egillem, on mi wtedy powiedział o tym dał łajno i było gites.
Ja otowrzyłem bimbrownię, i potem Strażnicy Miejscy ją znaleźli ^^
BTw. Chyba pogram se w NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:37, Bezi_113 napisał:

Ja tam gadałem z Ehnimem/Egillem, on mi wtedy powiedział o tym dał łajno i było gites.
Ja otowrzyłem bimbrownię, i potem Strażnicy Miejscy ją znaleźli ^^
BTw. Chyba pogram se w NK.

A racja ... OMG z rok już w żadnego Gothica nie grałem ze względu na stary i psujący się sprzęt ... Trzeba w końcu zacząć odświeżać sobie pamięć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować