Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Pytania i odpowiedzi:
1. Do której kasty należysz?
odp: Strażnicy Umarłych

2. Kto niegdyś bronił mieszkańców Jarkendaru przed wrogimi atakami?
odp: Kasta Wojowników

3. Kto może wydać mi bezpośredni rozkaz?
odp: Kapłani

4. Kto jest odpowiedzialny za zło, które na nas spadło?
odp: Kasta Wojowników

5. Kto ma decydujący głos w radzie pięciu?
odp: Uczeni

6. Kto łagodzi cierpienia i opiekuje się chorymi?
odp: Uzdrowiciele

7. Kto zamknął portal, by uchronić ludzi przed złem?
odp: Skąd mam to wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:38, aniolek55 napisał:

Czy ktoś może mi napisać odpowiedzi do pytań Quadronna! Zależy mi na czasie więc proszę o szybką
odpowiedz. Z góry dzięki!!!!!


1.Strażnik Umarłych
2.Kasta Wojowników
3.Kapłani
4.Kasta Wojowników
5.uczeni
6.Uzdrowiciele
7.Nie wiem(dosłownie)

Mam nadzieję , że to ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale z tym 7 pytaniem było odchwytliwe trzeba było się domyśleć że najpierw znikneli strarznicy umarłych a potem uzdrowiciele zamkneli portal ja za pierwszym razem zaznaczyłem uzdrowicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. ale mi to nie działa!!! Wpisałam wszystkie odpowiedzi do zapytań Quadrona tak jak podawaliście, ale mi się to nie zgadzają się!!!POMOCY!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba bug :(. Sprawdzałem (oprócz mojej pamięci) na kilku stronach, i zawsze było to samo... Spróbuj może jeszcze raz, a jak nie to musisz zaczynać od początku :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problemik z dwóch kopalni mam raporty a z 3 tej od Fajetha nie mo jak do nich poszedłem to zaczęli ze mną walczyc i zanic nie dało sie porozmawiać i żeby nie zginąc musiałem ich wybic co zrobic zęby misj została uznana na popsuta?? bo mam problem!! mam nadzieję zę któryś ze speców od tej gry (których tu pełno) cos mi pomoze prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaatakowali cię? Hmm... dziwne [o ile oczywiście nie byłeś w zbroi bandyty]. Jeżeli ich zabiłeś, tzn. zginęli a nie zostali powaleni, to nic nie zrobisz - musisz wczytać poprzedni zapis. Jeżeli ich tylko powaliłeś [tzn. nie dobijałeś mieczem] to wystarczy rzucić czar ''zapomnienie'' na Fajetha, wtedy powinien poinformować o skrzyniach rudy [o ile oczywiście wykonałeś zadanie z przywódcą zębaczy] ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:32, albercik2005 napisał:

a jak zrobic zęby powtórzyć misję coś wiesz żeby popzuć zadanie i wtedy się chyba da zrobic??


Jeżeli chcesz powtórzyć misję, to musisz po prostu wczytać ostatnią rozgrywkę. W twoim przypadku (który jest dość dziwny, nie powiem), powinieneś rzucić zapomnienie na Fajetha (pomysł podrzucił już Johnson GS). Co do powodu tego "buga" - zapewne przez przypadek zaatakowałeś jakiegoś paladyna/strażnika/kopacza podczas walki z orkami (o ile pamiętam stacjonuje tam jeden oddział). W takim przypadku NPC-e uznali cię za wroga i rozpoczęli walkę. Questu nie da się ot tak popsuć i wykonać ponownie - będzie potrzebny load.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tylko jeżeli grasz Łowcą Smoków. Paladyn i Mag Ognia mogą spotkać je w skarbach lodowego smoka i na wyspie Irdorath. Natomiast Łowcą, Bennet zleci ci nawet zadanie zebrania tych jaj i dostaniesz specjalną mapkę [podobnie jak palaydyn dostaje mapę rozmieszczenia orkowych hersztów]. Oczywiście łatwo się domyślić, że będą one pilnowane ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:05, Kostka XXL napisał:

Jak wrócic do Khorinis z GD. Przeszłem do GD koło wiezy Xsardasa.


Z miasta po taranie do rzeki. Rzeką zasuwasz aż do drogi, która pnie się pod górę. Tą drogą dojdziesz do kopalni przez którą wszedłeś :)
BTW nie mam pojęcia jak Ci się udało koło wieży Xardasa przechodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:31, walgierz napisał:

BTW nie mam pojęcia jak Ci się udało koło wieży Xardasa przechodzić :)


Da się już na samym początku gry. Nie pamiętam jak, ale pisał ktoś o tym na www.gothic.phx.pl w dziale trikii czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować