Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Mam problem z Nocą Kruka. Przed chwilą chciałem włączyć a tu zonk. Jest tylko ekran ładowania, przez chwilę ciemny ekran i wywala mnie na pulpit. Mody też nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 18:27, tykus napisał:

Mam problem z Nocą Kruka. Przed chwilą chciałem włączyć a tu zonk. Jest tylko ekran ładowania,
przez chwilę ciemny ekran i wywala mnie na pulpit. Mody też nie działają.

Prawdopobnie włączałeś grę z autostartu. Jeśli tak to musisz przeinstalować grę i nie włączaj nigdy NK z autostartu, tylko z ikony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:33, barsum napisał:

Grobowiec Qahardona jest na bagnach.Z tego co wiem koło Juana.Ale gdzie jest Juan.

Gdzie na bagnach ;) Grobowiec jest przy trollu za chatką Eremity :) A Juan znajdzisz patrzać na brame wejsciową do obozu bandytów (ta przy której stoi Franko) idąc w prawo (po drodze zabijesz kilka golemów bagiennych i weży błotnych, aż dojdziesz do jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:36, barsum napisał:

dzieki jest tylko problem jak mam pokonac trolla?

Najłatwiej i najprościej będzie przyzwać jakiegoś stworka/ki i oglądać jak sobie radzą. 2 wilki + 2 gobliny u mnie dały rade, jeśli im sie nie powiedzie możesz trolla poczęstować jakimś czarem ewentualnie chwyć za broń i pokaż mu kto tu rządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:41, Bajuj napisał:

> dzieki jest tylko problem jak mam pokonac trolla?
Najłatwiej i najprościej będzie przyzwać jakiegoś stworka/ki i oglądać jak sobie radzą. 2 wilki
+ 2 gobliny u mnie dały rade, jeśli im sie nie powiedzie możesz trolla poczęstować jakimś czarem
ewentualnie chwyć za broń i pokaż mu kto tu rządzi :)

Albo szkielety ale i tak zaraz do mnie harpie przyleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:36, barsum napisał:

dzieki jest tylko problem jak mam pokonac trolla?


Jak wejdziesz do jaskini (grobowca) to on nie wejdzie za tobą ale będzie stał przed jaskinią to wtedy możesz go zaatakować jak oberwiesz to znowu do jaskini podlecz się i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodatkiem, gdy zainstaluje podstawe i dodatek gothic to jest ok. Ale jak uruchamiam gre to gra strasznie skacze, zmniejszylem detale w opcjach na duza wydajnosc ale to i tak nic niedalo. Co robie zle ? Prosze o pomoc. Z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:50, KwaseK92 napisał:

Mam problem z dodatkiem, gdy zainstaluje podstawe i dodatek gothic to jest ok. Ale jak uruchamiam
gre to gra strasznie skacze, zmniejszylem detale w opcjach na duza wydajnosc ale to i tak nic
niedalo. Co robie zle ? Prosze o pomoc. Z góry THX

Przede wszystkim zmniejsz zasięg widzenia (możesz to robić na bieżąco klawiszami od F1 do F4 lub na stałe w menu gry) oraz parę ustawień zaawansowanych, np. wyłącz falowanie wody albo dynamiczne efekty nieba, wyłącz też muzykę. A tak w ogóle, to jaką masz konfigurację sprzętową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:54, Remember_The_Name napisał:

> Mam problem z dodatkiem, gdy zainstaluje podstawe i dodatek gothic to jest ok. Ale jak
uruchamiam
> gre to gra strasznie skacze, zmniejszylem detale w opcjach na duza wydajnosc ale to i
tak nic
> niedalo. Co robie zle ? Prosze o pomoc. Z góry THX
Przede wszystkim zmniejsz zasięg widzenia (możesz to robić na bieżąco klawiszami od F1 do F4
lub na stałe w menu gry) oraz parę ustawień zaawansowanych, np. wyłącz falowanie wody albo
dynamiczne efekty nieba, wyłącz też muzykę. A tak w ogóle, to jaką masz konfigurację sprzętową?


moj komp spelnia wymagania gry, a oto konfiguracja : procesor pentium celeron 1700 MHZ , ok. 640 mb ram, karta graficzna radeon 9200 128 mb , wiec co tu niegra ? Ej, ale gra tez mi sie przycina w menu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:56, KwaseK92 napisał:

moj komp spelnia wymagania gry, a oto konfiguracja : procesor pentium celeron 1700 MHZ , ok.
640 mb ram, karta graficzna radeon 9200 128 mb , wiec co tu niegra ? Ej, ale gra tez mi sie
przycina w menu ;/

Mhm, zgodnie z Twoją konfiguracją, to wszystko powinno być w jak najlepszym porządku. Sterowniki do karty graficznej masz najnowsze? Żadna aplikacja w tle nie chodzi? Bo jeśli tak, to ja już pomysłu nie mam... :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:04, Remember_The_Name napisał:

> moj komp spelnia wymagania gry, a oto konfiguracja : procesor pentium celeron 1700 MHZ
, ok.
> 640 mb ram, karta graficzna radeon 9200 128 mb , wiec co tu niegra ? Ej, ale gra tez mi
sie
> przycina w menu ;/
Mhm, zgodnie z Twoją konfiguracją, to wszystko powinno być w jak najlepszym porządku. Sterowniki
do karty graficznej masz najnowsze? Żadna aplikacja w tle nie chodzi? Bo jeśli tak, to ja już
pomysłu nie mam... :?


wylaczam wszystko, gdy uruchamiam gre, a tak pozatym dzieki za fatyge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować