Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2005 o 20:52, trollf napisał:

> Witam. Prosze o szybka odpowiedz. Jak wykonac zadanie Thorbena (sluzarza) by mogl mnie
szkolic
> w wytrychach lub gdzie znajduje sie inny nauczyciel otwierania zamkow (oprocz gildi zlodzieji)
musisz zalatwic sprawe z dlugiem siostrzenicy Thorbena u kupca Matteo...
poza tym jesli masz Noc Kruka, to kradziezy uczy jeden z piratow w swiecie dodatku...


Hehe dzieki. Cos mnie na swieta wzielo na gothica i zapomnialem pare rzeczy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:43, Janczyk napisał:

Czołem waszmościom.Mam pytanie.Do czego potrzebna jest czarna ruda?
Grałem paladynem teraz gram najemnikiem(jestem tuż przed wypłynięciem na wyspę).
Mam kilka bryłek i nie wiem po co mi one.
Pozdro.

Też się nad tym zastanawiałem, ale doszedłem do wniosku, że to działa dokładnie jak zielsko nic poza tym (a szkoda, po jej zjedzeniu mogli zrobić efekt np. -50 PŻ czy coś takiego, ale wtedy nikt by tego nie ruszał:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 23:42, Joeyventos napisał:

Też się nad tym zastanawiałem, ale doszedłem do wniosku, że to działa dokładnie jak zielsko
nic poza tym (a szkoda, po jej zjedzeniu mogli zrobić efekt np. -50 PŻ czy coś takiego, ale wtedy nikt by tego nie ruszał:) Pozdr.


no jeśli grasz magiem i zjesz tą rudę to wtedy będziesz tracił punkty życia i to chyba więcej niż 50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 20:52, trollf napisał:

> Witam. Prosze o szybka odpowiedz. Jak wykonac zadanie Thorbena (sluzarza) by mogl mnie
szkolic
> w wytrychach lub gdzie znajduje sie inny nauczyciel otwierania zamkow (oprocz gildi zlodzieji)
musisz zalatwic sprawe z dlugiem siostrzenicy Thorbena u kupca Matteo...
poza tym jesli masz Noc Kruka, to kradziezy uczy jeden z piratow w swiecie dodatku...

Raczej nie, jeżeli chodzi Ci o młodszego pirata, Billa to on potrafi nauczyć kradzieży kieszonkowej, a nie otwierania zamków, wiem bo znam całą grę na pamięć, pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 23:45, cinus` napisał:

> Też się nad tym zastanawiałem, ale doszedłem do wniosku, że to działa dokładnie jak zielsko

> nic poza tym (a szkoda, po jej zjedzeniu mogli zrobić efekt np. -50 PŻ czy coś takiego,
ale wtedy nikt by tego nie ruszał:) Pozdr.

no jeśli grasz magiem i zjesz tą rudę to wtedy będziesz tracił punkty życia i to chyba więcej
niż 50 ;)

Tak, wiem, że mag dostaje po tyłku gdy zje tę rudę, ale szczerzepowiedziawszy muszę się temu bliżej przyjżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 23:52, Joeyventos napisał:

Raczej nie, jeżeli chodzi Ci o młodszego pirata, Billa to on potrafi nauczyć kradzieży kieszonkowej,
a nie otwierania zamków, wiem bo znam całą grę na pamięć, pozdr.

co jak co, ale dobrze napisalem, ze pirat uczy kradziezy... sek w tym, ze ta czesc mojej wypowiedzi nie pasuje jako odpowiedz na pytanie - taraz to zauwazylem i sam nie wiem dlaczego o tym napisalem ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 23:58, trollf napisał:

> Raczej nie, jeżeli chodzi Ci o młodszego pirata, Billa to on potrafi nauczyć kradzieży
kieszonkowej,
> a nie otwierania zamków, wiem bo znam całą grę na pamięć, pozdr.
co jak co, ale dobrze napisalem, ze pirat uczy kradziezy... sek w tym, ze ta czesc mojej wypowiedzi
nie pasuje jako odpowiedz na pytanie - taraz to zauwazylem i sam nie wiem dlaczego o tym napisalem
;-]

ok, ale który z piratów Twoim zdaniem uczy otwierania zamków, bo ja nie wiem jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 00:04, Joeyventos napisał:

> > Raczej nie, jeżeli chodzi Ci o młodszego pirata, Billa to on potrafi nauczyć kradzieży

> kieszonkowej,
> > a nie otwierania zamków, wiem bo znam całą grę na pamięć, pozdr.
> co jak co, ale dobrze napisalem, ze pirat uczy kradziezy... sek w tym, ze ta czesc mojej
wypowiedzi
> nie pasuje jako odpowiedz na pytanie - taraz to zauwazylem i sam nie wiem dlaczego o tym
napisalem
> ;-]
ok, ale który z piratów Twoim zdaniem uczy otwierania zamków, bo ja nie wiem jaki?

jeżeli się pomyliłeś to spoks, bo kradzieży to uczy dokładnie Bill, przy przynajmniej 40 zręczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 00:04, Joeyventos napisał:

ok, ale który z piratów Twoim zdaniem uczy otwierania zamków, bo ja nie wiem jaki?

moim zdaniem zaden nie uczy otwierania zamkow :o po prostu czyms mialem umysl zaprzatniety, gdy pisalem tamtego posta, mozesz uznac, ze polowa (ta z piratem) jest nie na temat... ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku,dawno mnie tu nie było:)

Dobra do rzeczy.Gdzie mogę znaleźć zaginionego drwala z obozu piratow? Gdzieś wyczytałem że wpadł do jakiejś dziury.Gdzie ona jest,jeżeli ten facet faktycznie tam wpadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 10:46, Darkstar181 napisał:

Jejku,dawno mnie tu nie było:)

Dobra do rzeczy.Gdzie mogę znaleźć zaginionego drwala z obozu piratow? Gdzieś wyczytałem że
wpadł do jakiejś dziury.Gdzie ona jest,jeżeli ten facet faktycznie tam wpadł?


Po drodze do obozów piratów mijałeś jaskinie przed którą siedzieli dwaj ziomkowie, to właśnie w tej jaskini jest ta dziura do której wpadł drwal, uważaj żebys się nie zabił po skoku do dziury ona jest głęboka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 10:56, hunter22 napisał:

> Jejku,dawno mnie tu nie było:)
>
> Dobra do rzeczy.Gdzie mogę znaleźć zaginionego drwala z obozu piratow? Gdzieś wyczytałem
że
> wpadł do jakiejś dziury.Gdzie ona jest,jeżeli ten facet faktycznie tam wpadł?

Po drodze do obozów piratów mijałeś jaskinie przed którą siedzieli dwaj ziomkowie, to właśnie
w tej jaskini jest ta dziura do której wpadł drwal, uważaj żebys się nie zabił po skoku do
dziury ona jest głęboka

Nie pamiętam żeby była gdzieś w pobliżu jaskinia do obozu piratow a tam dwoch gości.Jedyni goście ktorych spotkałem w jaskini to byli ci dwaj piraci zabici podczas wymiany.Jeśli możesz napisz gdzie dokładniej jest ta jaskinia.Ja widziałem tylko taką przepaść niedaleko obozu magow wody ,ale nawet nie probowałem tam zeskoczyć.Poza tym nie było tam żadnych gości.
Aha właśnie:jacy goście?Piraci,bandyci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 11:19, Darkstar181 napisał:

Nie pamiętam żeby była gdzieś w pobliżu jaskinia do obozu piratow a tam dwoch gości.


po drodze do obozu piratów możne było zejść do doliny albo iść obok dwóch piratów siedzących przy jaskini
(a do obozu szedłeś sam czy z Aligatorem to jeden pirat, który był w okolicy obozu magów wody)

>Jedyni goście ktorych spotkałem w jaskini to byli ci dwaj piraci zabici podczas wymiany.

odnalezienie tych dwóch to zadanie które zleca jeden z piratów

>Jeśli możesz napisz gdzie dokładniej jest ta jaskinia.

wyżej opisałem

>Ja widziałem tylko taką przepaść niedaleko obozu magow wody ,ale nawet nie probowałem tam zeskoczyć.

nigdy nie próbuj, zginiesz

>Poza tym nie było tam żadnych gości.

Dnia 24.12.2005 o 11:19, Darkstar181 napisał:

Aha właśnie:jacy goście?Piraci,bandyci?


piraci

jakby co to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 11:27, hunter22 napisał:

> Nie pamiętam żeby była gdzieś w pobliżu jaskinia do obozu piratow a tam dwoch gości.

po drodze do obozu piratów możne było zejść do doliny albo iść obok dwóch piratów siedzących
przy jaskini
(a do obozu szedłeś sam czy z Aligatorem to jeden pirat, który był w okolicy obozu magów wody)

>Jedyni goście ktorych spotkałem w jaskini to byli ci dwaj piraci zabici podczas wymiany.

odnalezienie tych dwóch to zadanie które zleca jeden z piratów

>Jeśli możesz napisz gdzie dokładniej jest ta jaskinia.

wyżej opisałem

>Ja widziałem tylko taką przepaść niedaleko obozu magow wody ,ale nawet nie probowałem tam
zeskoczyć.

nigdy nie próbuj, zginiesz

>Poza tym nie było tam żadnych gości.
> Aha właśnie:jacy goście?Piraci,bandyci?

piraci

jakby co to pisz

dzięki teraz sobie przypominam że nawet była tam jakaś dziura.Trzeba było od razu napisać że w tej dolinie gdzie na szczury z Aligatorem się polowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 21:11, Joeyventos napisał:

Czy ktoś wie, gdzie trzeba szukać myśliwego Trokara? Całkiem niedawno jeszcze przebywał w mieście
wraz z Bartokiem. Gdzie on jest?!


hmm, trokar? z tego co mi się wydaje to taki gościu nie istnieje tzn. jest o nim mowa, ale w grze się go nigdy nie spotyka, przynajmniej ja nigdy nie spotkałem, a przeszedłem tą grę już wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Dnia 25.12.2005 o 21:31, cinus` napisał:

hmm, trokar? z tego co mi się wydaje to taki gościu nie istnieje tzn. jest o nim mowa, ale
w grze się go nigdy nie spotyka, przynajmniej ja nigdy nie spotkałem, a przeszedłem tą grę
już wielokrotnie.



Zdaje mi się, że jakiś myślwy siedział na górze niedaleko latarni, troche wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 10:49, Miki Łoś napisał:

Zdaje mi się, że jakiś myślwy siedział na górze niedaleko latarni, troche wyżej.


tak, był tam jeden myśliwy który uczy łuków, ale nie pamiętam dokładnie jak się nazywa, wiem tylko, że to na 100% nie jest trokar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 10:49, Miki Łoś napisał:

>>
> hmm, trokar? z tego co mi się wydaje to taki gościu nie istnieje tzn. jest o nim mowa,
ale
> w grze się go nigdy nie spotyka, przynajmniej ja nigdy nie spotkałem, a przeszedłem tą
grę
> już wielokrotnie.


Zdaje mi się, że jakiś myślwy siedział na górze niedaleko latarni, troche wyżej.


On nazwywa sie Niclas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować