Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 09:05, Damian14BO napisał:

> Ale lepiej naparzać go pod ścianą bo tak to będzie odskakiwać a ściana skutecznie mu to
uniemożliwi:)
Ja tam użyłem mojej ulubionej taktyki- sen + naparzanie dziada, gdy śpi jak koń (tj. na stojąco
xD) ;)
Aż mi jeden zwój snu został, chyba muszę wrócić do Ignaza... :/
Teraz pójdę do krypty Qarhodrona (dobrze napisałem?)- wcześniej muszę sobie przyswoić odpowiedzi
na jego pytania- potem do Khorinis, nauczę się obsługiwać kuszę- czy Ruga (ten z koszar w Khorinis)
mnie nauczy, skoro jestem najemnikiem? Potem wrócę i zabiję Kruka...- PS. kiedy będę mógł kupić
ciężki pancerz najemników? Albo w ogóle dostanę lepszą zbroję?? Bo mam ciężką bandytów, ale
słaba ona.. żałuję wydania tych 2 kafli.

dostaniesz je od lee po wykonaniu okreslonych zadan od torlofa czy wogole. niestety, lee niedaje nigdy nic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 15:13, gorn63 napisał:

Pytanko.
Jak ustawić większy poziom krwi w NK i żeby była dłużej?

wchodzisz w gothic system i plik i gothic.ini (ustawienia konfiguracyjne) i zmieniasz bloodDetail na np.4. wtedy masz tyle krwi ze zwymiotujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 12:48, 143872 napisał:

Zrób tyle zadań pobocznych ile się da. Pogadaj z każdą osoba która ma swoje własne imie (nie
jakiś robotnik, farmer czy obywatel) Zawsze mają coś do powiedzenia ciekawego i mogą dać Ci
zadanie. Poszwędaj się też po lesie i zabijaj małe potwory i bandytów by zyskać jak najwięcej
doświadczenia i level nabić. Potem wejdź do Jarkhendaru i ro to samo. Jak przejdziesz Jarkhendar
to dopiero iddź do Górniczej Doliny.

ja nabilem 200 leveli wkhorinis zabijajac wszystko co sie dalo ibandytow. nawet chrzaszcze. tak samo nabijalem levele w jarkendarze i gorniczej dolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 15:25, Matias16162 napisał:

ja nabilem 200 leveli wkhorinis zabijajac wszystko co sie dalo ibandytow. nawet chrzaszcze.
tak samo nabijalem levele w jarkendarze i gorniczej dolinie


Wybacz ale nie chce mi się w to wierzyć, ja pokonałem wszystkich NPC w 5 rozdziale tuż przed wypłynięciem na Dwór Irdorath oprócz tych których brałem na statek. Starałem się zabić wszystkie żyjątka, bandytów i wszystko inne co pominąłem i skończyłem grę na 49 levelu. Więc skończy grę o 150 leveli więcej to chyba trudna sprawa. Może mi coś przybliżysz jakie staty miałeś na koniec albo może masz screena bo to trudne do uwierzenia albo coś źle zrozumiełem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też moge ukończyć gre z 200 lvl tylko, że napewno bende musiał użyć kodów. Jakbyś zabił wszystkich z Gothica Niezależnie co to jest miałbyś niecały 100 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 15:42, maciek.mucha napisał:

Ja też moge ukończyć gre z 200 lvl tylko, że napewno bende musiał użyć kodów. Jakbyś zabił


Grając na kodach psujesz sobie całą przyjemność z gry. Ja na kodach grę mogę przejść z 300 levelem ale nigdy nie zepsuję sobie przyjemności grania a zwłaszcza w Gothica.

Dnia 13.09.2007 o 15:42, maciek.mucha napisał:

wszystkich z Gothica Niezależnie co to jest miałbyś niecały 100 lvl.


Wątpię żeby się dociągnęło do 65 levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam kolejny problem, mam szpon beliara, ide go poświęcić w kapliczce koło płn plaży, robie tam coś i mam do wyboru oddaj energię lub korzeń, cokolwiek wybiorę szpon znika z ekwipunku.. o co się rozchodzi?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 15:36, 143872 napisał:

> ja nabilem 200 leveli wkhorinis zabijajac wszystko co sie dalo ibandytow. nawet chrzaszcze.

> tak samo nabijalem levele w jarkendarze i gorniczej dolinie

Wybacz ale nie chce mi się w to wierzyć, ja pokonałem wszystkich NPC w 5 rozdziale tuż przed
wypłynięciem na Dwór Irdorath oprócz tych których brałem na statek. Starałem się zabić wszystkie
żyjątka, bandytów i wszystko inne co pominąłem i skończyłem grę na 49 levelu. Więc skończy
grę o 150 leveli więcej to chyba trudna sprawa. Może mi coś przybliżysz jakie staty miałeś
na koniec albo może masz screena bo to trudne do uwierzenia albo coś źle zrozumiełem :)

dobrze. mam pare starych sevov do gothic 2 oc kruka. moge je wrzucic na moj gramsajt i se wqezmiesz. albo wrzuce dosiebie i zrobie screeny stat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:09, Unser Fuhrer napisał:

Dobra mam kolejny problem, mam szpon beliara, ide go poświęcić w kapliczce koło płn plaży,
robie tam coś i mam do wyboru oddaj energię lub korzeń, cokolwiek wybiorę szpon znika z ekwipunku..
o co się rozchodzi?...

O to że jesteś Magiem Ognia a mogowie nie mogą korzystać że szponu tylko z run a te dzwie nazwy to właśnie runy. Im wyższy poznasz kręg magi w klasztorze tym wiencej run bendziesz muł używać. Run Beliara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:12, Matias16162 napisał:

dobrze. mam pare starych sevov do gothic 2 oc kruka. moge je wrzucic na moj gramsajt i se wqezmiesz.
albo wrzuce dosiebie i zrobie screeny stat.

Dasz savy ale to moga byc savy z kodem wczesniej wpisanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 15:53, maciek.mucha napisał:

Dokładnie dlatego też jest to klamstwo i nieprawda co mówi kolega wyżej.

wtedy przywolywalem kodami bestie i wykonywalem wszystkie zadania. zrobilem jeszcze tak ze w khorinis niebylo zywej bestii i osoby ktora by niedostala odemnie bicia. sprobuj tak zrobic to ciekawe ktory level ci wyjdzie. ja zreszta screena zrobie. a tak totalnie bez kodow mialem ok.143 levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:15, Matias16162 napisał:

> Dokładnie dlatego też jest to klamstwo i nieprawda co mówi kolega wyżej.
wtedy przywolywalem kodami bestie i wykonywalem wszystkie zadania. zrobilem jeszcze tak ze
w khorinis niebylo zywej bestii i osoby ktora by niedostala odemnie bicia. sprobuj tak zrobic
to ciekawe ktory level ci wyjdzie. ja zreszta screena zrobie. a tak totalnie bez kodow mialem
ok.143 levelu.

Aale ty kłamiesz. Bez kodów jest to niemożliwe. Poprostu chcesz sie wykazać kłamstwem, ale to ci nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:17, maciek.mucha napisał:

> > Dokładnie dlatego też jest to klamstwo i nieprawda co mówi kolega wyżej.
> wtedy przywolywalem kodami bestie i wykonywalem wszystkie zadania. zrobilem jeszcze tak
ze
> w khorinis niebylo zywej bestii i osoby ktora by niedostala odemnie bicia. sprobuj tak
zrobic
> to ciekawe ktory level ci wyjdzie. ja zreszta screena zrobie. a tak totalnie bez kodow
mialem
> ok.143 levelu.
Aale ty kłamiesz. Bez kodów jest to niemożliwe. Poprostu chcesz sie wykazać kłamstwem, ale
to ci nic nie da.

jasne. rob tak jak mowie: wykonaj wszystkie mozliwe zadania, wybij wszystko co zywe na khorinis, orkow wokol zamku w gorniczej dolinie, smoki, wszystko w jarkendarze, lacznie z tym ze po zdobyciu szponu niszczysz oboz bandytow, pobij wszyskich mieszkancow khorinis i tych na farmach, i wogole. ciekawe jaki bedziesz mial level? moze jeszcze 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:17, Unser Fuhrer napisał:

Czyli teoretycznie w ekwipunku jakieś runy się mnie pojawiły? nie sprawdzałem... ale za każdym
razem gdy będę chciał nową runę musze wracać do Budowniczych... :(?

musisz wracac do posagu beliara. np. w wiezy xardasa. wtedy zabiera ci tamta rune a daje nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2007 o 16:20, Matias16162 napisał:

jasne. rob tak jak mowie: wykonaj wszystkie mozliwe zadania, wybij wszystko co zywe na khorinis,
orkow wokol zamku w gorniczej dolinie, smoki, wszystko w jarkendarze, lacznie z tym ze po zdobyciu
szponu niszczysz oboz bandytow, pobij wszyskich mieszkancow khorinis i tych na farmach, i wogole.
ciekawe jaki bedziesz mial level? moze jeszcze 10?

nie sądzę żebyś chociaż 100 lvl przekroczył. na każdym poziomie liczba potrzebnego XP do awansu wzrasta, więc z czasem będzie tego ogromnie dużo. coś Ci chyba nie uwierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:22, Union Pacific napisał:

A ja miałbym pytanie. Gdzie znajdę, startując od Khorinis jakieś siedlisko orków?

w lesie na zachodzie. tym kolo farmy akila. jest tam kryjowka bandytow, a obok ork-elita i jego kumple. siedlisk orkow w khorinis jest pelno chyba w 5 rozdziale. a tak normalnie sa w tamtym lesie i jeden ork za miastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować