Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 16:22, Union Pacific napisał:

A ja miałbym pytanie. Gdzie znajdę, startując od Khorinis jakieś siedlisko orków?


Idąc od wieży xardasa skręć przy murach miasta w lewo i idź tak jakbyś sie wracał do Xardasa tyle, że tym womwozem trafisz na jednego z orków. następnego orka masz jak wyjdziesz drugą bramą miasta w jaskini jest razem z wilkiem ponadto kierując sie w strone latarni Jack''a ale nie idąc na latarnię tylko na tym skrzyzowaniu idź prosto na pewno na jakiegoś trafisz bo jako takich grup nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko czy czarna ruda ma jakieś właściwości, można jej jakoś uzyc ?? Bo znalazłem parę bryłek. A w gothicu II noc kruka niemożliwe jest osiągnięcie 143 poziomu. Nawet jesli się wszystkich wybije (co jest możliwe nawet bez kodów bo pod koniec aktu piatego masz już tak wypasiona postać ze ci nikt nie podskoczy) Wydaje mi się zę maksymalnie mozna by osiągnąć poziom około 65 lvl..no moze ewentualnie 70 lvl ale napewno niec powyżej setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:24, Madoc napisał:


> jasne. rob tak jak mowie: wykonaj wszystkie mozliwe zadania, wybij wszystko co zywe na
khorinis,
> orkow wokol zamku w gorniczej dolinie, smoki, wszystko w jarkendarze, lacznie z tym ze
po zdobyciu
> szponu niszczysz oboz bandytow, pobij wszyskich mieszkancow khorinis i tych na farmach,
i wogole.
> ciekawe jaki bedziesz mial level? moze jeszcze 10?
nie sądzę żebyś chociaż 100 lvl przekroczył. na każdym poziomie liczba potrzebnego XP do awansu
wzrasta, więc z czasem będzie tego ogromnie dużo. coś Ci chyba nie uwierzę...

nieinteresuje mnie czy wierzysz czy nie. niemam powodu zeby szpanowac. jaki to ja niemam level. ale zrob tak. zobaczymy kto mial racje. niezapomnij o wykurzeniu wszystkiego z dworu irdorath. a znalazles ksiegi wiedzy? niektore daja nawet po 8000XP, lub nmiektore PN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:28, feniksipopiół napisał:

Mam takie pytanko czy czarna ruda ma jakieś właściwości, można jej jakoś uzyc ?? Bo znalazłem
parę bryłek. A w gothicu II noc kruka niemożliwe jest osiągnięcie 143 poziomu. Nawet jesli
się wszystkich wybije (co jest możliwe nawet bez kodów bo pod koniec aktu piatego masz już
tak wypasiona postać ze ci nikt nie podskoczy) Wydaje mi się zę maksymalnie mozna by osiągnąć
poziom około 65 lvl..no moze ewentualnie 70 lvl ale napewno niec powyżej setki.

60 lub 70 ZA Chiny niebędziesz miał takiego mozna miec max 44 lub 45 wiecej nie nabijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:28, feniksipopiół napisał:

Mam takie pytanko czy czarna ruda ma jakieś właściwości, można jej jakoś uzyc ?? Bo znalazłem
parę bryłek. A w gothicu II noc kruka niemożliwe jest osiągnięcie 143 poziomu. Nawet jesli
się wszystkich wybije (co jest możliwe nawet bez kodów bo pod koniec aktu piatego masz już
tak wypasiona postać ze ci nikt nie podskoczy) Wydaje mi się zę maksymalnie mozna by osiągnąć
poziom około 65 lvl..no moze ewentualnie 70 lvl ale napewno niec powyżej setki.

dobrze. dam se chyba spokoj. nieinteresuje mnie czy ktos mi wierzy. stwierdzam fakt. czarna ruda jest potrzebna magowi ognia do tworzenia niektorych run (tak mi sie wydaje). albo raczej czarna perla. w kazdym razie sam sie nad tym dluugo zastanawialem do czego ona sluzy. chyba jeszcze nieznalazlem takiej odpowiedzi na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2007 o 16:29, Matias16162 napisał:

nieinteresuje mnie czy wierzysz czy nie. niemam powodu zeby szpanowac. jaki to ja niemam level.
ale zrob tak. zobaczymy kto mial racje. niezapomnij o wykurzeniu wszystkiego z dworu irdorath.
a znalazles ksiegi wiedzy? niektore daja nawet po 8000XP, lub nmiektore PN.

a screena masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:31, Maciek 92 napisał:

> Mam takie pytanko czy czarna ruda ma jakieś właściwości, można jej jakoś uzyc ?? Bo znalazłem

> parę bryłek. A w gothicu II noc kruka niemożliwe jest osiągnięcie 143 poziomu. Nawet jesli

> się wszystkich wybije (co jest możliwe nawet bez kodów bo pod koniec aktu piatego masz
już
> tak wypasiona postać ze ci nikt nie podskoczy) Wydaje mi się zę maksymalnie mozna by osiągnąć

> poziom około 65 lvl..no moze ewentualnie 70 lvl ale napewno niec powyżej setki.
60 lub 70 ZA Chiny niebędziesz miał takiego mozna miec max 44 lub 45 wiecej nie nabijesz

fany masz gramsajt. zwlaszcza filmiki. no coz jak juz mowilem mnie to nieinteresuje czy mi wierzycie. tylko napisalem, a nie po to zeby zaszpanowac! a poza tym nikt mnie niezna to przed kim mialbym zainponowac? komu? zastanow sie. tylko napisalem jak mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:34, Madoc napisał:


> nieinteresuje mnie czy wierzysz czy nie. niemam powodu zeby szpanowac. jaki to ja niemam
level.
> ale zrob tak. zobaczymy kto mial racje. niezapomnij o wykurzeniu wszystkiego z dworu irdorath.

> a znalazles ksiegi wiedzy? niektore daja nawet po 8000XP, lub nmiektore PN.
a screena masz?

screena czego? ksiag wiedzy czy stat.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:29, Matias16162 napisał:

nieinteresuje mnie czy wierzysz czy nie. niemam powodu zeby szpanowac. jaki to ja niemam level.
ale zrob tak. zobaczymy kto mial racje. niezapomnij o wykurzeniu wszystkiego z dworu irdorath.
a znalazles ksiegi wiedzy? niektore daja nawet po 8000XP, lub nmiektore PN.


Człowieku nikt Ci nie wierzy a to dlatego, że nie ma takiej mozliwości by przekroczyć 100 lvl nawet jak pozabijasz wszystkich i wykonasz wszystkie questy jakie sa dostępne maksymalnie to gdzieś koło 60 lvl no może troszeczke więcej ale powyżej lub w okolicach 100 lvl jest to nie możliwością. ja grając już tyle czasu i tyle razy nie przekroczyłem 53 lvl i wtedy z takim poziomem to juz byłem herosem więc nie wciskaj kitu bo naprawde nie jest to zabawne i lepiej nie prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:27, wdowiakm napisał:

> A ja miałbym pytanie. Gdzie znajdę, startując od Khorinis jakieś siedlisko orków?

Idąc od wieży xardasa skręć przy murach miasta w lewo i idź tak jakbyś sie wracał do Xardasa
tyle, że tym womwozem trafisz na jednego z orków. następnego orka masz jak wyjdziesz drugą
bramą miasta w jaskini jest razem z wilkiem ponadto kierując sie w strone latarni Jack''a ale
nie idąc na latarnię tylko na tym skrzyzowaniu idź prosto na pewno na jakiegoś trafisz bo jako
takich grup nie ma.
jedna w lesie kolo farmy akila. a tak pozatym to chyba grupy sa w 5 rozdziale. jaszczuroludzi i orkow w 5 jest pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:36, wdowiakm napisał:

> nieinteresuje mnie czy wierzysz czy nie. niemam powodu zeby szpanowac. jaki to ja niemam
level.
> ale zrob tak. zobaczymy kto mial racje. niezapomnij o wykurzeniu wszystkiego z dworu irdorath.

> a znalazles ksiegi wiedzy? niektore daja nawet po 8000XP, lub nmiektore PN.

Człowieku nikt Ci nie wierzy a to dlatego, że nie ma takiej mozliwości by przekroczyć 100 lvl
nawet jak pozabijasz wszystkich i wykonasz wszystkie questy jakie sa dostępne maksymalnie to
gdzieś koło 60 lvl no może troszeczke więcej ale powyżej lub w okolicach 100 lvl jest to nie
możliwością. ja grając już tyle czasu i tyle razy nie przekroczyłem 53 lvl i wtedy z takim
poziomem to juz byłem herosem więc nie wciskaj kitu bo naprawde nie jest to zabawne i lepiej
nie prowokować.

dobrze. dam se juz spokoj. tylko tak samo bylo z gosciem ktorego opisalem na blogu na moim gramsajcie. za 2 godziny pewnie mu galy z orbit wyjda i dostanie szalu... przeczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:38, Matias16162 napisał:

jedna w lesie kolo farmy akila. a tak pozatym to chyba grupy sa w 5 rozdziale. jaszczuroludzi
i orkow w 5 jest pod dostatkiem

Właśnie o tej koło farmy Akila zapomniałem ;) Ale t prawda w 5 rozdziale jest więcej grup orków pod warunkiem że grasz paladynem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:31, Maciek 92 napisał:

60 lub 70 ZA Chiny niebędziesz miał takiego mozna miec max 44 lub 45 wiecej nie nabijesz


Ja już mam 40 lvl a jeszcze nie zaczołem kompletowac drużyny na Dwór Irdorath (nie jestem pewien jak to się pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:42, feniksipopiół napisał:

> 60 lub 70 ZA Chiny niebędziesz miał takiego mozna miec max 44 lub 45 wiecej nie nabijesz


Ja już mam 40 lvl a jeszcze nie zaczołem kompletowac drużyny na Dwór Irdorath (nie jestem pewien
jak to się pisze).

dobrze napisales. dwor irdorath. zrob screen listy wykonanych zadan i statystyk. opublikuj je tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:47, Matias16162 napisał:

dobrze napisales. dwor irdorath. zrob screen listy wykonanych zadan i statystyk. opublikuj
je tu.

Ale po co marnować czas jak każdy wie że kłamiesz. Moge uwierzyć jakbyś miał 80 lvl ( choć też wontpie), ale 200lvl przecierz każdy ( prawdziwy) gracz Gothic wie, że to największe kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:42, feniksipopiół napisał:

> 60 lub 70 ZA Chiny niebędziesz miał takiego mozna miec max 44 lub 45 wiecej nie nabijesz


Nabijesz tyle, że się mocno namęczysz ja dobiłem do 53 lvl i mam już dość wolę grać tak jak grałem że dochodziłem do 40 levela i mi na tym nie zależało ;) Ale powyżej 60 lvl to nie wiem nie próbowałem ale wiem jedno do 100 nie nabijesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:41, wdowiakm napisał:

> jedna w lesie kolo farmy akila. a tak pozatym to chyba grupy sa w 5 rozdziale. jaszczuroludzi

> i orkow w 5 jest pod dostatkiem
>
Właśnie o tej koło farmy Akila zapomniałem ;) Ale t prawda w 5 rozdziale jest więcej grup orków
pod warunkiem że grasz paladynem ;)

tak. paladynem. ale jak grasz lowca smokow lub magiem ognia tez jest zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:50, maciek.mucha napisał:

> dobrze napisales. dwor irdorath. zrob screen listy wykonanych zadan i statystyk. opublikuj

> je tu.
Ale po co marnować czas jak każdy wie że kłamiesz. Moge uwierzyć jakbyś miał 80 lvl ( choć
też wontpie), ale 200lvl przecierz każdy ( prawdziwy) gracz Gothic wie, że to największe kłamstwo.

200 level z kodami bez ok.143! uwazaj jak czytasz posty. mowie screen zrobie. i ciekawe kto siebedzie przepraszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> dobrze napisales. dwor irdorath. zrob screen listy wykonanych zadan i statystyk. opublikuj

Dnia 13.09.2007 o 16:47, Matias16162 napisał:

je tu.


Niestety nie dzisiaj, będe zmuszony to zrobić jutro nie mam przy sobie płyty Cd z gothica(nie traktujcie tego jak wykręt). Ale jutro napewno będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam provlem z misjami: Nie miem gdzie znaleźć Lucie i złoty półmisek czy coś tam, nie wiem gdzie jest krąg z kuszą Dragomira czy jakoś tak, nie wiem z kim pogadać aby nie zbierali ryb rybakowi w Khorinis, nie wiem gdzie jest paszka ziela jakiegoś najemnika, co to hałasuje przy farmie niedaleko Onarowej i jak jest silne, gdzie znajdę zębacza i czy zabije go na 6 lvl, jak dowiedzieć się z jakim najemnikiem gadał Kardif o paczce ziela, gdzie jest Joe koleś który wiedział coś o wieżach z bronią straży. Wiem że tego jest strasznie dużo ale gre mam z CD-Action a tam nie ma poradnika do niej bo tak to bym z niego korzystał. Za wszelką pomoc wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować