Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2007 o 20:16, Unser Fuhrer napisał:

A kojażysz gdzie jest ten jego grobowiec?? W tym co znalazłem to nie działa :(

Grobowiec Quahodrona znajdziesz niedaleko chatki pustelnika na zachodzie. Jest dobrze ukryty wśród skał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak byc straznikiem a miec np. 6 krag magii? nic latwiejszego. insert ch. to

Dnia 12.09.2007 o 18:41, Matias16162 napisał:

dla cheeterow.


No tak , tylko co to ma wspólnego z samodzielnym przejściem gry?Da się grać w Noc Kruka bez żadnych ułatwień , tyle że przed każdą walką trzeba się trochę zastanowić.Na początku najlepiej jest obmyślić skuteczną drogę ucieczki , jak tylko zrobi się gorąco.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 20:38, KrzychW napisał:

a jak byc straznikiem a miec np. 6 krag magii? nic latwiejszego. insert ch. to
> dla cheeterow.

No tak , tylko co to ma wspólnego z samodzielnym przejściem gry?Da się grać w Noc Kruka bez
żadnych ułatwień , tyle że przed każdą walką trzeba się trochę zastanowić.Na początku najlepiej
jest obmyślić skuteczną drogę ucieczki , jak tylko zrobi się gorąco.:-)

uciekasz gdzie pieprz rosnie. przed siebie. taktyka jak mowilem: wskakujemy na jakis mur, dach, czy gdzies wysoko i szyjemy z kuszy lub luku do klienta. nawet jak go niechcemy zabic to niestrzelamy do konca paska zycia, tylko gdy ledwo zipie konczymy sprawe z klientem mieczem. ja tak robie i ZAWSZE mi wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 22:54, Unser Fuhrer napisał:

Nie trzeba, już głupca znalazłem... ale jakie odpowiedzi mam wybierać podczas rozmowy z tym
niewidzialnym idiotą? Pierwsze to ''Strażnicy nieumarłych'', a reszta? :(

1. Straznicy umarlych
2.Kasta wojownikow
3.kaplani
4.kasta wojownikow
5.uczeni
6.uzdrowiciele
7.skad mam to wiedziec (mowisz ze niewiesz)
pomoglem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 18:35, Matias16162 napisał:

wskakujesz gdzies wysoko i szyjesz do nich z luku

Łuk suxxx ;) Łuk mam wytrenowany na 10 %, więc trochę to potrwa... ale wrócę do Magów po parę zaklęć przyzwania demona/golema, snu i bryły lodu/czegoś innego, co unieruchamia ;););)
A Estebana już pokonałem.
Teraz tylko Bloodwyn, Kruk, Szpon dla siebie na 1H i do GD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 22:24, Matias16162 napisał:

uciekasz gdzie pieprz rosnie


To się nazywa przemyślana taktyka. :-)
Obecnie gram w Two Worlds , polski RPG o klimatcie podobnym do tego w Gothic i nie już tak wielu możliwości kombinowania z ucieczką.Tam , gdzie wbiegnie postać , prawie zawsze wbiegnie przeciwnik.Na szczęście jest wiele innych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 08:01, Damian14BO napisał:

> wskakujesz gdzies wysoko i szyjesz do nich z luku
Łuk suxxx ;) Łuk mam wytrenowany na 10 %, więc trochę to potrwa... ale wrócę do Magów po parę
zaklęć przyzwania demona/golema, snu i bryły lodu/czegoś innego, co unieruchamia ;););)
A Estebana już pokonałem.
Teraz tylko Bloodwyn, Kruk, Szpon dla siebie na 1H i do GD :P



Bloodwyn padnie dość szybko jeśli masz zwój przemiany w cieniostwora:) Ja taki gdzieś znalazłem i chłopak padł nie zadając mi nawet 1 pkt dmg :) Po prostu nie wiedział skąd oberwał:) Ale lepiej naparzać go pod ścianą bo tak to będzie odskakiwać a ściana skutecznie mu to uniemożliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 09:00, Buzurg napisał:

Ale lepiej naparzać go pod ścianą bo tak to będzie odskakiwać a ściana skutecznie mu to uniemożliwi:)

Ja tam użyłem mojej ulubionej taktyki- sen + naparzanie dziada, gdy śpi jak koń (tj. na stojąco xD) ;)
Aż mi jeden zwój snu został, chyba muszę wrócić do Ignaza... :/
Teraz pójdę do krypty Qarhodrona (dobrze napisałem?)- wcześniej muszę sobie przyswoić odpowiedzi na jego pytania- potem do Khorinis, nauczę się obsługiwać kuszę- czy Ruga (ten z koszar w Khorinis) mnie nauczy, skoro jestem najemnikiem? Potem wrócę i zabiję Kruka...- PS. kiedy będę mógł kupić ciężki pancerz najemników? Albo w ogóle dostanę lepszą zbroję?? Bo mam ciężką bandytów, ale słaba ona.. żałuję wydania tych 2 kafli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 16:05, Damian14BO napisał:

Z moim terminowaniem u Harada wiąże się jeszcze jedno: skąd brać pręty?? Bo nauczyłem się robić
długi dobry miecz, chcę sobie dorobić, ale skończyły mi się pręty. 2 kupiłem od Briana i 5
od Hakona (bodaj), a skąd wziąć więcej? Parę mają pewnie Bennet i Hodges... a ktoś z kupców
z Khorinis??


Pręty możesz kupować u kupców sprzedających broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem w Górniczej Dolinie i mam 6 lvl. Mam dużo misji do zrobienia ale nie wiem jak więc dałem sobie z nimi spokój. Gdy wchodziłem do jakiejś jaskini pojawił się film jak smok atakuje koszary potem wychodze z niej i na drodze są 2 orki a ja nie zbije orka z chiny a już na pewno nie 2. Co mam zrobić?? Dokończyć wszystkie misje te co mogę?? Jak tak to potem umieszcze z czym nie radze sobie a jest tego sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 12:03, Thalanthas napisał:

Mam problem. Jestem w Górniczej Dolinie i mam 6 lvl. Mam dużo misji do zrobienia ale nie wiem
jak więc dałem sobie z nimi spokój. Gdy wchodziłem do jakiejś jaskini pojawił się film jak
smok atakuje koszary potem wychodze z niej i na drodze są 2 orki a ja nie zbije orka z chiny
a już na pewno nie 2. Co mam zrobić?? Dokończyć wszystkie misje te co mogę?? Jak tak to potem
umieszcze z czym nie radze sobie a jest tego sporo.


6 level? Trochę nisko. Ale z orkami nie masz walczyć (są zbyt silne nawet dla postaci na 18 poziomie). Po prostu uciekaj w stronę zamku (przyda się mikstura szybkości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 lvl to zdecydowaqnie za mało. Potrzeba ci jeszcze co najmniej 10-15 poziomów.
Najpierw załatw się z Krukiem w Jarkendarze, potem zrób wsztstkie misje, którym podołasz w Khorinis i okolicach i wtedy dopiero idź do Gorniczej Doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób tyle zadań pobocznych ile się da. Pogadaj z każdą osoba która ma swoje własne imie (nie jakiś robotnik, farmer czy obywatel) Zawsze mają coś do powiedzenia ciekawego i mogą dać Ci zadanie. Poszwędaj się też po lesie i zabijaj małe potwory i bandytów by zyskać jak najwięcej doświadczenia i level nabić. Potem wejdź do Jarkhendaru i ro to samo. Jak przejdziesz Jarkhendar to dopiero iddź do Górniczej Doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 09:00, Buzurg napisał:

> > wskakujesz gdzies wysoko i szyjesz do nich z luku
> Łuk suxxx ;) Łuk mam wytrenowany na 10 %, więc trochę to potrwa... ale wrócę do Magów
po parę
> zaklęć przyzwania demona/golema, snu i bryły lodu/czegoś innego, co unieruchamia ;););)

> A Estebana już pokonałem.
> Teraz tylko Bloodwyn, Kruk, Szpon dla siebie na 1H i do GD :P
>
>

Bloodwyn padnie dość szybko jeśli masz zwój przemiany w cieniostwora:) Ja taki gdzieś znalazłem
i chłopak padł nie zadając mi nawet 1 pkt dmg :) Po prostu nie wiedział skąd oberwał:) Ale
lepiej naparzać go pod ścianą bo tak to będzie odskakiwać a ściana skutecznie mu to uniemożliwi:)

a ja zawsz zadawalem mu z odleglosci jakims zakleciem lub lukiem obrazenia, jak byl juz blisko to spadalem wokol tej jaskini az przestal mnie gonic, potem znow gdy stal gdzies to go naparzalem i tak oto z nim wygrywalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować