Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Znowu mam problem z gothic 2nk tym razem szukam jednego z ornamentów czy jakoś tak , jestem z Laresem on w się zatrzymał i mówi mi tylko żebym się pośpieszył i że nie chce tu zostać długo więc podchodzę do tego kamiennego kręgu i znalazłem tam 2 przyciski nacisnąłem je i nic a ja biegam koło kręgu i żadnego ornamentu nie ma . Proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:42, michał 012 napisał:

Znowu mam problem z gothic 2nk tym razem szukam jednego z ornamentów czy jakoś tak ,
jestem z Laresem on w się zatrzymał i mówi mi tylko żebym się pośpieszył i że nie chce
tu zostać długo więc podchodzę do tego kamiennego kręgu i znalazłem tam 2 przyciski nacisnąłem
je i nic a ja biegam koło kręgu i żadnego ornamentu nie ma . Proszę o pomoc .


są 3 przyciski poszukaj dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:44, Meziros napisał:

> Znowu mam problem z gothic 2nk tym razem szukam jednego z ornamentów czy jakoś tak
,
> jestem z Laresem on w się zatrzymał i mówi mi tylko żebym się pośpieszył i że nie
chce
> tu zostać długo więc podchodzę do tego kamiennego kręgu i znalazłem tam 2 przyciski
nacisnąłem
> je i nic a ja biegam koło kręgu i żadnego ornamentu nie ma . Proszę o pomoc .

są 3 przyciski poszukaj dokładnie

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 19:20, raven91 napisał:

>\...\

Albo podzielić sobie mapę na takie jakby sektory,które oczyszcza się po kolei.

No to o to mi chodziło. Np. idziemy od farmy Lobarta potem w górę mapy. I jak tam oczyścimy to potem odbijamy w prawo w strone farmy Onara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 23:17, 143872 napisał:

Skąd wezmę kły błotnego węża? Potrzebne mi do Młotu Lou.


zabij błotnego węża i wyjmij je z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 23:41, Ecko09 napisał:

zabij błotnego węża i wyjmij je z niego.

Jak wcześniej szedłem expić to nie miałem takiej opcji. Teraz wogóle nie ma błotnych węży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 23:46, 143872 napisał:

> zabij błotnego węża i wyjmij je z niego.
Jak wcześniej szedłem expić to nie miałem takiej opcji. Teraz wogóle nie ma błotnych
węży :D


No to naucz sie pozyskiwać trofea u jakiegoś myśliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 00:02, Ecko09 napisał:

No to naucz sie pozyskiwać trofea u jakiegoś myśliwego.

Szkoda mi punktów nauki. Ale już mam, znalazłem tuż obok jaskini gdzie przebywa Juan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 00:08, 143872 napisał:

> No to naucz sie pozyskiwać trofea u jakiegoś myśliwego.
Szkoda mi punktów nauki. Ale już mam, znalazłem tuż obok jaskini gdzie przebywa Juan.

Zapamiętaj, że nie warto zbyt wcześnie expiriencować na potworach. Jeśli już masz szał zabijania to oszczędź przynajmniej 1-2 egzemplarze jakiejś bestii w ustalonym miejscu a nie będziesz więcej miał takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem cie, przecież im wcześniej zabijesz więcej potworów to zdobędziesz więcej expa i będzie się łatwiej grało, dlatego im wczesniej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej dać przepis na Młot Lou Samuelowi?

On przyrządzi i wtedy będzie u niego do kupienia.

Po co masz się męczyć z szukaniem składników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli o trofeach mowa, gram palladynem i mam mnóstwo tego badziewia, rogi cieniostworów, kły, pazury, serca demonów i golemów, krew smoka, itd i nie mam co z tym zrobić. Buster nie skupuje od palladynów widocznie, a PN poszły na naukę "sprawiania zwierząt" bo grając najemnikiem to się przydawało ...
Krew chciał kupić Jan ale nie wiem czy wszystko mam mu dać ,czy będzie potrzebne... (grając najemnikiem była potrzebna)
Neoras wziął ode mnie jajo smoka i miał mi dać tę miksturę,którą z niego sporządzi, a nie dał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:48, raven91 napisał:

>\...\

Jan chyba nie skupuje smoczej krwi od paladynów,a Neoras dopiero po pewnym czasie przyrządza
miksturę.

Kupuje krew, ale nie smocze łuski już. Luski też mam i nie wiem kto je zechce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2008 o 17:50, seles napisał:

Kupuje krew, ale nie smocze łuski już. Luski też mam i nie wiem kto je zechce...


Chyba nikt bo łuski skupuje Bennet jak gramy Łowcą Smoków,więc chyba będziesz je musiał sprzedać po niższej cenie,zwykłym kupcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:46, seles napisał:

jeśli o trofeach mowa, gram palladynem i mam mnóstwo tego badziewia, rogi cieniostworów,
kły, pazury, serca demonów i golemów, krew smoka, itd i nie mam co z tym zrobić. Buster
nie skupuje od palladynów widocznie, a PN poszły na naukę "sprawiania zwierząt" bo grając
najemnikiem to się przydawało ...
Krew chciał kupić Jan ale nie wiem czy wszystko mam mu dać ,czy będzie potrzebne... (grając
najemnikiem była potrzebna)
Neoras wziął ode mnie jajo smoka i miał mi dać tę miksturę,którą z niego sporządzi, a
nie dał :(

Możesz to wszystko opylić. Krew oddaj cało Janowi. A na miksturę musisz poczekać kilka dni. Nie opłaca się pakowanie punktów nauki w trofea. Jest mnóstwo sposobów na szybkie wzbogacenie się. Np. zbieranie różnych bibelotów i sprzedawanie je. Czeladnictwo u Harada i bug u Benneta = kupa kasy. Grajac paladynem możesz śmiało wszystkie trofea sprzedać. Tylko najemnik ma dodatkowe bonusy. Czyli oddawanie rogów dla Bospera. Łuski potrzebne do zbroi, krew przyda się do wyrobu miecza. I to tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\
Rogi oddajemy chyba Busterowi,a zainwestować warto w zdobywanie skór zwierząt,oczywiście jeśli zostało się czeladnikiem u Bospera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować