Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

>. Nie wspomnę już o Rubinowym Ostrzu. A

Dnia 13.03.2008 o 17:52, sprite39 napisał:

prętów nieskończenie wiele więc...


Ale na wykonanie tych mieczy trzeba jednak poświęcić sporo czasu,ja zawsze wolałem polować dla skór na wilki i inne takie kreatury oraz przy okazji zdobyć trochę expa.Takie wykuwanie broni jakoś bardzo szybko mnie nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:29, Mezo505 napisał:

Nie wiecie gdzie mogę znaleść sakiewkę Diega w koloni karnej

Tam gdzie plac wymian, jak stoisz przodem do platwormy to jest po lewej stronie stawiku

Jak ci chodzi o czarnego to jest w drodze do slonecznego kregu, za moskiem stoi mysliwy (nie pamietam jak sie nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:29, Mezo505 napisał:

Nie wiecie gdzie mogę znaleść sakiewkę Diega w koloni karnej


Jak wychodzisz z tego tunelu zaraz po wejściu do doliny,musisz skręcić w prawo i iść prosto,aż dojdziesz do takiego jeziorka,właśnie gdzieś koło niego znajduję się sakiewka Diega(będziesz musiał po drodze pokonać parę orków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może mi ktoś powiedzieć, gdzie znaleźć skarb Grega przy obozie (ten zaznaczony na mapie niżej). Chodzę jak dziecko we mgle i nigdzie nie mogę znaleźć tego X wśród ruin. (Zrzut ekranu mile widziany).

20080313205903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:00, jakubcjusz napisał:

Witam

Może mi ktoś powiedzieć, gdzie znaleźć skarb Grega przy obozie (ten zaznaczony na mapie
niżej). Chodzę jak dziecko we mgle i nigdzie nie mogę znaleźć tego X wśród ruin. (Zrzut
ekranu mile widziany).

w takiej zrujnowanej chatce jest Brzytwiak. idziesz troche dalej (kilka kroków) i obok tej chtki jest. Nie moge podaczrzutu bo nie mam gry zainstalowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:00, jakubcjusz napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, gdzie znaleźć skarb Grega przy obozie (ten zaznaczony na mapie
niżej). Chodzę jak dziecko we mgle i nigdzie nie mogę znaleźć tego X wśród ruin. (Zrzut
ekranu mile widziany).

To miejsce jest w skale. Sam nie dawno to odkryłem. Musisz iść za chatki gdzie sa zwłoki Wiliama. Iść do krawędzi i tak w takim kącie jest jaskinia (pseudo) i tam jest skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie mogę znaleźć...

Według mapy powinienem właśnie dokładnie patrzeć na miejsce zakopania skarbu. Może mi ktoś chociaż na tym zrzucie zaznaczyć, gdzie się kierować?

20080313232243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 23:22, jakubcjusz napisał:

Kurczę, nie mogę znaleźć...

Według mapy powinienem właśnie dokładnie patrzeć na miejsce zakopania skarbu. Może mi
ktoś chociaż na tym zrzucie zaznaczyć, gdzie się kierować?


skręć w prawo, idź do samej ściany i skręć w lewo, powinieneś zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 23:22, jakubcjusz napisał:

Kurczę, nie mogę znaleźć...

Według mapy powinienem właśnie dokładnie patrzeć na miejsce zakopania skarbu. Może mi
ktoś chociaż na tym zrzucie zaznaczyć, gdzie się kierować?

załóżmy że wychodzisz ze świątyni gdzie jest portal, przejdz prosto przez plac, tam na połódniowym biegunie placu jest druga mniejsza budowla (ruiny na podwyższeniu) omiń ją, najłatwiej z lewj strony, i zejdz na dół , żeby znależć się na dokładnie na jej tyłach. Sa tam 2 wieźyczki. Wtedy kieruj się na zachód, plac po prawej ręce, klif po lewej. Nigdzie nie skręcaj w ruiny, tylko idz wzdłóz ściany skalnej po lewej. Spójż w dół i zobaczysz "X"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam chyba buga w grze. Gdy mówię Sekobowi, ze jego żone do niego nie wróci dostaję 250 expa i Sekob rzuca sie na mnie. I okazuje się że jest nieśmiertelny, a wcześniej można go było zabić bez trudu... Rosi nie ma opcji dialogowej że chce wrócić...

Pozatym grając palladynem nie ma tego questa ze smoczymi jajami i jaszczuroludzmi, prawda? A w jednej z jaskiń ich spotykam i mają smocze jajo. W reszcie jaskiń nie ma ich.

I mam problem z orkowymi pierscieniami dla hagena i przez to gra stoi w miejscu-, nie mam jeszcze wszystkich a juz nie mogę znależć w terenach Khorinis żadnego orka :/ mam ich szukać też w GD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I okazuje się że jest nieśmiertelny, a wcześniej można

Dnia 14.03.2008 o 11:54, seles napisał:

go było zabić bez trudu...


Już dawno grałem w Noc Kruka , ale dokładnie pamiętam , że miałem tak samo.Kilkakrotnie nawet wracałem , żeby go zabić , ale nie było to możliwe.Pozostało tylko schodzić Sekobowi z drogi.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te pierscienie już mam wszystkie, ale nadal nie mogę zacząc kompletować załogi na statek. (brak odpowiednich opcji dialogowych) od kogo/czego zacząć? Girion tylko czeka, ale popłynąć nie mogę. Jwszcze było coś z runą-teleportem i łzami innosa, ale łez już nie mam(poszły na ulepszenie miecza), a jedyna runa jaka mój Bezi zrobił teleportowała do biblioteki...
Jak dotrzec na Irdorath?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rozmawiałeś z paladynem co pilnuje obecnie okrętu? Musisz mu powiedzieć że go potrzebujesz na rozkaz Hagena (z nim też porozmawiaj), jak nie to idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 12:53, 143872 napisał:

A rozmawiałeś z paladynem co pilnuje obecnie okrętu? Musisz mu powiedzieć że go potrzebujesz
na rozkaz Hagena (z nim też porozmawiaj), jak nie to idź.

tak, już dawno, a Hagen właśnie nic nie mówi...tylko ze czeka na zywność i broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2008 o 13:00, seles napisał:

tak, już dawno, a Hagen właśnie nic nie mówi...tylko ze czeka na zywność i broń.


Zbierać załogę na statek możesz jeszcze w czasie trwania misji z pierścieniami,a kogo próbowałeś wziąść ze sobą,bo nie wszystkich można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zebrałeś wszystkich, nie masz może za mało osób? Masz kapitana ? Sprawdź w dziennku, może jakiegoś questa nie dokończyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już byłeś w podziemiach klasztornych to tam była mapa wyspy.

Musisz na nią kliknąć że Bezi ją obejrzał. Potem on coś tam gada, następnie idziesz do Miltena.

Potem już powinieneś sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 13:02, raven91 napisał:


> tak, już dawno, a Hagen właśnie nic nie mówi...tylko ze czeka na zywność i broń.


Zbierać załogę na statek możesz jeszcze w czasie trwania misji z pierścieniami,a kogo
próbowałeś wziąść ze sobą,bo nie wszystkich można.

właśnie w tym problem że nikogo nie mogę zaprosić na statek. Mam tylko Giriona, nikt inny nie ma opcji dialogowej takiej, np Lee, Diego. (Gram palladynem)

edit: a Meykan dzieki, spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować