Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dzięki.
------------------------------------------------------
Wykonałem zadanie dla Grega i wg poradnika powinien się udać do Dextera i go zabić. I, także wg poradnika, pomoże mi w tym Greg. Tylko, że go tam nigdzie nie ma. Czemu go tam nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 09:44, swietlik94 napisał:

Dzięki.
------------------------------------------------------
Wykonałem zadanie dla Grega i wg poradnika powinien się udać do Dextera i go zabić. I,
także wg poradnika, pomoże mi w tym Greg. Tylko, że go tam nigdzie nie ma. Czemu go tam
nie ma?

Greg pojawi się automatycznie, kiedy po rozmowie z Dexterem zostaniesz zaatakowany. Greg jest nieśmiertelny i dobrze walczy, więc bandytów zabije bardzo szybko, jednak za ubite przez niego ofiary nie otrzymujemy PD. Tak więc proponuję trochę samemu powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 09:49, sprite39 napisał:

Greg pojawi się automatycznie, kiedy po rozmowie z Dexterem zostaniesz zaatakowany. Greg
jest nieśmiertelny i dobrze walczy, więc bandytów zabije bardzo szybko, jednak za ubite
przez niego ofiary nie otrzymujemy PD. Tak więc proponuję trochę samemu powalczyć.

Hmm... Czyli po tym, kiedy powiem Dexterowi, że sobie sam wziął moją głowę?
Poza tym, nie mam szans z Dexterem - załatwi mnie jednym ciosem, więc ucieknę do Grega ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 09:58, swietlik94 napisał:

> Greg pojawi się automatycznie, kiedy po rozmowie z Dexterem zostaniesz zaatakowany.
Greg
> jest nieśmiertelny i dobrze walczy, więc bandytów zabije bardzo szybko, jednak za
ubite
> przez niego ofiary nie otrzymujemy PD. Tak więc proponuję trochę samemu powalczyć.

Hmm... Czyli po tym, kiedy powiem Dexterowi, że sobie sam wziął moją głowę?
Poza tym, nie mam szans z Dexterem - załatwi mnie jednym ciosem, więc ucieknę do Grega
;).

Dobra, już nieaktualne. Zrobiłem to, co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko po co zabijać Cassie i Ramireza dla miecza?! Martin ma go w sprzedaży za 2400. A jak wiem swietlik gra postacią o charakterystyce zręcznościowej więc warto niech się przyłączy do Gildii Złodziei ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 10:59, JanoP napisał:

Wie ktoś kto mnie może w 4 rozdziale nauczyć pozyskiwania smoczych łusek i krwii.??

Gestath - stoi przy drodze do kamiennej fortecy, gdzie jest kamienny smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ponownie problem. Otóż, zebrałem wszystkie ornamenty potrzebne do otwarcia portalu. Jestem niedaleko portalu, zaglądam do ekwipunku, a tu... został jeden ornament! Czyżbym to był bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:13, swietlik94 napisał:

Mam ponownie problem. Otóż, zebrałem wszystkie ornamenty potrzebne do otwarcia portalu.
Jestem niedaleko portalu, zaglądam do ekwipunku, a tu... został jeden ornament! Czyżbym
to był bug?

A nie sprzedałeś ich czasem? Jak nie to ohydny bug jest. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 10:59, JanoP napisał:

Wie ktoś kto mnie może w 4 rozdziale nauczyć pozyskiwania smoczych łusek i krwii.??


tj. mówi chojrak96 u Gestaha, siedzi z Gornem po drodze do Kamiennej Fortecy, albu u łowców smoków, zaraz przy wejściu do górniczej doliny stoi ich grupka, u któregoś z nich możesz się nauczyć, ale to kosztuje chyba 1000 złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:14, Kalejdoskop86 napisał:

> Mam ponownie problem. Otóż, zebrałem wszystkie ornamenty potrzebne do otwarcia portalu.

> Jestem niedaleko portalu, zaglądam do ekwipunku, a tu... został jeden ornament!
Czyżbym
> to był bug?
A nie sprzedałeś ich czasem? Jak nie to ohydny bug jest. :/

Nie, nie sprzedałem. Nawet wróciłem na miejsca kamiennych kręgów - nie ma nawet reszty ciał strażników :(.
No to "fajnie". Trzeba zaczynać od początku :/:/:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:13, swietlik94 napisał:

Mam ponownie problem. Otóż, zebrałem wszystkie ornamenty potrzebne do otwarcia portalu.
Jestem niedaleko portalu, zaglądam do ekwipunku, a tu... został jeden ornament! Czyżbym
to był bug?

A magowie wody złączyli ten ornamenty na stole w pierścień? Jak tak to nie dziw się ,że masz jeden ornament ;] tamto to były kawałki. A jeżeli nie złączyli go to albo przez przypadek sprzedałeś je albo nie wiem. Bo ot tak sobie one nie znikają z ekwipunku ;]

Albo po prostu zapomniałeś je powyjmować z ciał strażników ;p uzyj kodu bo nie ma sensu od nowa zaczynać w tym przypadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:20, swietlik94 napisał:

Nie, nie sprzedałem. Nawet wróciłem na miejsca kamiennych kręgów - nie ma nawet reszty
ciał strażników :(.

Może jest tak jak mówi mlynar911, Magowie Wody złączyli je w jedno.

Dnia 21.08.2008 o 17:20, swietlik94 napisał:

No to "fajnie". Trzeba zaczynać od początku :/:/:/.

Jak chcesz, zawsze możesz się pokusić o użycie kodu (pierwszy raz przechodzi? ;P ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:21, mlynar911 napisał:

A magowie wody złączyli ten ornamenty na stole w pierścień? Jak tak to nie dziw się ,że
masz jeden ornament ;] tamto to były kawałki. A jeżeli nie złączyli go to albo przez
przypadek sprzedałeś je albo nie wiem. Bo ot tak sobie one nie znikają z ekwipunku ;]

Albo po prostu zapomniałeś je powyjmować z ciał strażników ;p uzyj kodu bo nie ma sensu
od nowa zaczynać w tym przypadku...

Poprawka: mam jeden kawałek ornamentu. Nie, nie sprzedałem. Nie, kodu nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:25, swietlik94 napisał:

Poprawka: mam jeden kawałek ornamentu. Nie, nie sprzedałem. Nie, kodu nigdy.

I tutaj widzę już podobną cechę - ja też nie użyłbym nigdy kodu, nawet, jakbym od początku miał zaczynać. :))
A nie masz poprzednich savów? Możesz zawsze z jakiegoś z nich grę kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:27, Kalejdoskop86 napisał:

> Poprawka: mam jeden kawałek ornamentu. Nie, nie sprzedałem. Nie, kodu nigdy.

I tutaj widzę już podobną cechę - ja też nie użyłbym nigdy kodu, nawet, jakbym od początku
miał zaczynać. :))
A nie masz poprzednich savów? Możesz zawsze z jakiegoś z nich grę kontynuować.

Niestety, nie mam. Trudno się mówi - teraz zawsze mogę być w innej gildii ;).
PS. Masz GG lub Xfire? Jeśli masz, to zagadaj do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:29, swietlik94 napisał:

Niestety, nie mam. Trudno się mówi - teraz zawsze mogę być w innej gildii ;).

A teraz w jakiej jesteś?
I na przyszłość rada: najlepiej zapełniał wszystkie albo większość slotów i w miarę często grę zapisuj. To pomoże jakoś uniknąć bugów. :)

Dnia 21.08.2008 o 17:29, swietlik94 napisał:

PS. Masz GG lub Xfire? Jeśli masz, to zagadaj do mnie.

Nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:25, swietlik94 napisał:

Nie, kodu nigdy.

I takie podejście ludzi mnie śmieszy. Zarzekania się ,że nikt nigdy nie używał i nie użyje kodu do gry jest po prostu wypowiadane na wyrost. Tak dumnie się z tym wszyscy obnoszą ,że to aż jest śmieszna ,a z drugiej strony żałosne. Jak chcesz tracić czas i słyszeć te same kwestie które niedawno były wypowiedziane to prosze bardzo graj od nowa ;] Ja bym tak się nie zarzekał i użył kodu na Twoim miejscu bo po co marnować czas?

Pierwszy raz grając też nie używałem kodów. Ale jak to przeszedłem już kilka razy to teraz nudne i monotonne jest robienie ciągle tych samych rzeczy. Dlatego czasami sobie pomogę ;] W obecnej chwili bardziej się bawię niż podchodzę poważnie do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:31, mlynar911 napisał:

> Nie, kodu nigdy.
I takie podejście ludzi mnie śmieszy. Zarzekania się ,że nikt nigdy nie używał i nie
użyje kodu do gry jest po prostu wypowiadane na wyrost. Tak dumnie się z tym wszyscy
obnoszą ,że to aż jest śmieszna ,a z drugiej strony żałosne. Jak chcesz tracić czas i
słyszeć te same kwestie które niedawno były wypowiedziane to prosze bardzo graj od nowa
;] Ja bym tak się nie zarzekał i użył kodu na Twoim miejscu bo po co marnować czas?

A skąd wiesz, że marnuję czas? Przecież to zabawa - więc przyjemna. Ja po prostu nie używam kodów i tyle - nie jestem z tego jakoś dumny.

Dnia 21.08.2008 o 17:31, mlynar911 napisał:

Pierwszy raz grając też nie używałem kodów. Ale jak to przeszedłem już kilka razy to
teraz nudne i monotonne jest robienie ciągle tych samych rzeczy. Dlatego czasami sobie
pomogę ;] W obecnej chwili bardziej się bawię niż podchodzę poważnie do gry ;)

Ja zawsze się bawię przy grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować