Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 20:33, adi54 napisał:

Jaki jest ten trick żeby sprzedać Haradowi miecz w cenie 2?


A istnieje w ogóle taki trik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:52, adi54 napisał:

http://www.gothic.gram.pl/news.php?page=3&news=&topic= tu w newsach jest o sevice packu
do NK. I tam jest o tym jakie błędy poprawia. I tam jest właśnie o tym.


Widzisz tyle gram w G2NK i nawet nie wiedziałem, że taki trik istnieje tym bardziej nie mam pojęcia jak ten trik zastosować. Mimo wszystko jestem przeciwnikiem używania błędów gry na swoją korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 19:32, BruceD napisał:

Trzeci sposób. Jak już powrócisz do ludzkiej postaci, prześpij się. Po przebudzeniu nikt
nic nie będzie pamiętał.


Dzięki,twoje pomogło,a kodów i trików nie używam.

PS:Maciek,tobie też dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki czastemu zadałem pytanie. Nie uzyskałem zadowalajacej mnie odpowiedzi więc, pytam jeszcze raz. Jak zrobić, żeby kilka postaci(facehelperów) robiło w tym samym czasie to samo co aktualnie robi postac w ktorej jestem? Dokładniej chodzi mi o to, że np. wykonuję w tym samym czasie taką samą animację albo chodzi tak jak ja i w tym samym kierunku. Potrzebne mi jest to do filmików.Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:32, czarek.k napisał:

Jaki czastemu zadałem pytanie. Nie uzyskałem zadowalajacej mnie odpowiedzi więc, pytam
jeszcze raz. Jak zrobić, żeby kilka postaci(facehelperów) robiło w tym samym czasie to
samo co aktualnie robi postac w ktorej jestem? Dokładniej chodzi mi o to, że np. wykonuję
w tym samym czasie taką samą animację albo chodzi tak jak ja i w tym samym kierunku.
Potrzebne mi jest to do filmików.Proszę o pomoc.

Jakby co to, niewielu gramowiczów umie to, ja nie jestem jednym z nich, ale mój znajomy sprite39 powinien wiedzieć coś o tym, ale głowy nie daję, że ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sptać go to chciałem tylko w ostateczności. Ale dzięki za dobre chęci.

A czy wie ktos gdzie mogę zdobyć jakieś ogniste strzały do ognistego łuku, bo mi zwykłymi strzelac nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 22:07, czarek.k napisał:

Sptać go to chciałem tylko w ostateczności. Ale dzięki za dobre chęci.

A czy wie ktos gdzie mogę zdobyć jakieś ogniste strzały do ognistego łuku, bo mi zwykłymi
strzelac nie chce?

Ogniste strzały są przy ognistym łuku, więcej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 22:16, maciek.mucha napisał:

Ogniste strzały są przy ognistym łuku, więcej nie ma.

Szkoda. A nie da się zwykłymi jakoś strzelać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 22:32, czarek.k napisał:

Szkoda. A nie da się zwykłymi jakoś strzelać?


Zwykłymi tylko ze zwykłego niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 22:07, czarek.k napisał:

Sptać go to chciałem tylko w ostateczności. Ale dzięki za dobre chęci.

A czy wie ktos gdzie mogę zdobyć jakieś ogniste strzały do ognistego łuku, bo mi zwykłymi
strzelac nie chce?

Ja znam pewien bug, u mnie sie udał, sprzedaj te trzy strzały haradowi, potem odkup je od niego, byle, żeby nie było zwykłych i mamy z 50 strzał, przynajmniej u mnie tak było, ale spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:33, adi54 napisał:

Jaki jest ten trick żeby sprzedać Haradowi miecz w cenie 2?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2348&pid=385 ---> Sry za błędy ort. Kiedyś nie zważałem na pisownię. ;]

Varo:
Zmuszony jestem Cię poprawić. Bo Harad nie jest handlarzem a kowałem. Zapewne chodziło Ci o Hakona tego kupca z targowiska. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 22:07, czarek.k napisał:

Sptać go to chciałem tylko w ostateczności. Ale dzięki za dobre chęci.

A czy wie ktos gdzie mogę zdobyć jakieś ogniste strzały do ognistego łuku, bo mi zwykłymi
strzelac nie chce?

Faktycznie, podygało mi się, masz z tymi strzałami iść do benneta, a bug może się uda.
Starosc nie radosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 08:59, Varo napisał:

> Sptać go to chciałem tylko w ostateczności. Ale dzięki za dobre chęci.
>
> A czy wie ktos gdzie mogę zdobyć jakieś ogniste strzały do ognistego łuku, bo mi
zwykłymi
> strzelac nie chce?
Faktycznie, podygało mi się, masz z tymi strzałami iść do benneta, a bug może się uda.
Starosc nie radosc ...

Dzięki, spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Można grać w gothica 2 mając zainstalowane NK ?? Chodzi ,że przełączyć z jednej wersji na drugą i żaby było miejsca na seavy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:52, czarek.k napisał:

Dzięki, spróbuję.

Nie jestem pewien czy zadziała, ponieważ grając magiem to sie nie udało, a jak grałem najemnikiem wypaliło, ale spróbuj. Jeśli nie zadziała jedynym sposobem na uzyskanie ognistych strzał to chetowanie :(
P.S - Jak mi się wydaje, to w rozdziale pierwszym nadal miał po handlu 3 sztuki, ale jak był już rozdział drugi, to miał chyba 56.
@albinskia - Niestety, gdy masz zainstalowany dodatek sama podstawka nie będzie działać, mimo iż pozostanie ikonka z zwykłego Gothic II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:57, albinskia napisał:

Mam pytanie. Można grać w gothica 2 mając zainstalowane NK ?? Chodzi ,że przełączyć z
jednej wersji na drugą i żaby było miejsca na seavy ??

Chyba sie nie da. Pliki z nocy kruka są zainstalowane do zwykłego gothica II, i savy są zapisywane w jednym folderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:57, albinskia napisał:

Mam pytanie. Można grać w gothica 2 mając zainstalowane NK ?? Chodzi ,że przełączyć z
jednej wersji na drugą i żaby było miejsca na seavy ??


Niestety nie można gdyż pliki z dodatku są zmieszane z plikami z Gothic 2 i seavy są umieszczone w jednym folderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to odinstaluje dodatek :D Tak się złożyło ,że nigdy g2 nie przeszedłem ani żadnego gothica xD Albo gra się zepsuła albo seavy się skasowały labo płyta główna się zjarała więc dlatego chcę przejść :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować