Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa galeria z Gears of War 3

32 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2010 o 15:00, Mr_Hyde napisał:

Heee no w sumie to co ty napsiales skrocilem do dwoch wyrazen :] , assety (nowe modeliki
itp.) i lightmass (nowy sposob renderowania lightmap owocujacy wiadomo lepszym prerenderowanym
siwatlem i cieniowaniem ).
Ogolem technicznie zmian praktycznie brak :] . Co do AA to na 100% go nie bedzie ,niestety
taki urok tego silniczka pod dx9 :] .


A to dobrze wiedzieć :). Jakoś się nie znam na tych technikach, no ale znać się nigdy nie chciałem :). Teraz będę już wiedział. Szkoda, że właśnie Epic nie napisze tego UE 4, UE 3 napisali dosyć dawno teraz na pewno mają większe doświadczenie, więc dziwie się im, no ale koszty i czas są dla nich zniechęcające na pewno. Zresztą może to i lepiej, wiele by się już nie poprawiło, bo to są już szczytowe możliwości konsol, a tak na nową generację będą mięli już nowy silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2010 o 14:42, sinir napisał:

A teraz, odbijając się od grafiki (a raczej stylu graficznego), mam jedno spostrzeżenie.
Dom chyba nie może się pogodzić ze stratą [wiadomo czego] w części drugiej, a na screenach
wygląda na zamyślonego i przygnębionego. Choćby na tym pierwszym. Ciekawi mnie, jak dalej
potoczy się ten wątek.

Gdzieś na końcu rzuci się wkur**** na dużą grupę jakiegoś syfu żeby uratować resztę paczki,zginie heroicznie ale przedtem będzie jeszcze długo wymiatał bo "jest wkur***** i nie ma nic do stracenia".Czegóż innego się tu spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ze mi o tym przypominasz, ale generalnie to twoj punkt widzenia ;) Pozwole sobie nie zgodzic sie z paroma Twoimi tezami, jako ze mnie osobiscie nie przekonuje zauwazalna stronniczosc niektorych wypowiedzi :) Ale dzieki za uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle jednak nie przekonuje mnie to jak te skany z Killzone 3.

Czekamy na E3, wtedy pewnie obie gry zobaczymy w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już GoW 2 nie był pod zwykłem UE3, tylko mocno zmienionym, który nazwali 3.5. Co do grafiki, to nie wiem gdzie tutaj widzicie wielkie graficzne skoki. Chyba nie graliście w poprzednią część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 22:34, ParkerPC napisał:

Już GoW 2 nie był pod zwykłem UE3, tylko mocno zmienionym, który nazwali 3.5. Co do grafiki,
to nie wiem gdzie tutaj widzicie wielkie graficzne skoki. Chyba nie graliście w poprzednią
część.

http://www.laurenscorijn.com/wp-content/uploads/2009/11/UDKcompare003.jpg
http://www.laurenscorijn.com/wp-content/uploads/2009/11/UDKcompare001.jpg

Tyle znalazłem :). A poprzednią część (2) przeszedłem ze 3 razy na normalu i jestem pod koniec na hardzie, tylko nie mogę się zebrać, żeby skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 22:34, ParkerPC napisał:

Już GoW 2 nie był pod zwykłem UE3, tylko mocno zmienionym, który nazwali 3.5. Co do grafiki,
to nie wiem gdzie tutaj widzicie wielkie graficzne skoki. Chyba nie graliście w poprzednią
część.

To okazja naaaa....<pi-piri-pi-pi-PI>...pooooorównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 23:08, Xjumpaytech napisał:

http://www.laurenscorijn.com/wp-content/uploads/2009/11/UDKcompare003.jpg
http://www.laurenscorijn.com/wp-content/uploads/2009/11/UDKcompare001.jpg

Tyle znalazłem :). A poprzednią część (2) przeszedłem ze 3 razy na normalu i jestem pod
koniec na hardzie, tylko nie mogę się zebrać, żeby skończyć.


To screeny z UDK, prawda? Zwróć uwagę, że zmieniono przede wszystkim model oświetlenia, który uwydatnia detale. Reszta pozostaje bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 23:35, Principes napisał:

To screeny z UDK, prawda? Zwróć uwagę, że zmieniono przede wszystkim model oświetlenia,
który uwydatnia detale. Reszta pozostaje bez zmian.

UDK? To są screeny z UT3 ;P
A co do gears 3 - nie mogę sie doczekać! W 2 cały czas młucimy w multi - best mulit ever!! - szkoda tylko że lagi sie zdarzają xD multi z bc2, mw2, halo 3 to 2liga... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 18:50, maXan napisał:

> To screeny z UDK, prawda? Zwróć uwagę, że zmieniono przede wszystkim model oświetlenia,

> który uwydatnia detale. Reszta pozostaje bez zmian.
>
UDK? To są screeny z UT3 ;P


Owszem, ale mapy poddano edycji w UDK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować