Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zakończenie konkursu Alan Wake - kto zgarnął Xboksa 360 Elite?

48 postów w tym temacie

gram.pl

Z okazji premiery gry Alan Wake wraz z firmą Microsoft zorganizowaliśmy konkurs, w którym można było wygrać konsolę Xbox 360 w wersji Elite wraz ze wspomnianą produkcję studia Remedy oraz zestawy gadżetów. Do kogo uśmiechnęło się szczęście tym razem?

Przeczytaj cały tekst "Zakończenie konkursu Alan Wake - kto zgarnął Xboksa 360 Elite?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem się nie udało, trudno - może następnym pójdzie mi lepiej :) Gratuluję tym, którym się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak to? To ja nie wygrałem? Byłem na 100% pewny, że zgarnę tego ixa... foch

Tak na serio to gratuluję wygranym. Niech ten xbox służy użytkowniczce CharName, bo jak widzę na jej gramsajcie to posiada tylko Peceta. To się pewnie dziewczyna ucieszy jak wejdzie na gram.pl dziś :D


Edit: Spojrzałem na zdjęcie na gramsajcie i stwierdzam, że ten Xbox wylądował w dobre ręce, a przynajmniej urodziwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje, chyba znowu wracam do formy w wygrywaniu nagród :P Bo wiecie, te zapasy z gramowego laptopa powoli się wyczerpują...

Edit: Szkoda, że w zestawie nie ma jeszcze Alana Wake'a :P Przynajmniej będę miał latarkę, której brakuje w podstawowej edycji gry, jeśli dobrze kojarzę. :D I nie będzie trzeba kupować EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować