• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kirnin

Fable - po ostatniej walce wychodzi na pulpit.

Pytanie

Hmm... rozwaliłem Jacka - smoka, wyrzuciłem maskę, pojawia się filmik i napisy końcowe. I w trakcie napisów końcowych wyskakuje mi na puplit, a potem jak włączam grę jakiś błąd, który da się ominąć. Rozwaliłem Jacka już 2 razy. Pewnie ktoś odpowie, że już skończyłem grę to po co mi jeszcze :P. No bo nawet w poradniku CDP napisał, że czekając kilkanaście minut na napisach końcowych aż się skończą będzie można dalej chodzić po Albionie. I właśnie chcę to uczynić - nie wszystkie brązowe misje wykonane. Czy ktoś wie oco chodzi? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

482 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jesli to potrwa dluzej to ja rządam zwrotu kasy, nie chcem gry która jest zepsuta... albo niech mi nowe plyty przyslą (mam nadzieje ze HoMM 5 nie zwalą) -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2006 o 15:59, Arclight napisał:

Czemu? CDP poda link do ściągnięcia patcha i tyle. Ten błąd nie uniemożliwia gry.


I w tym problem, że uniemożliwia grę - oczywiście nie całą, ale jednak jej dość ważną część - to nie jest mało ważny problem typu kiepskie zachowanie jednostek albo coś w tym stylu, któremu wystarczy patch na stronie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Da się pokonać smoka? Da. A to jest koniec gry. Oczywiście można potem łazić po krainach, ale chyba tylko po to, żeby poznać wszystkie czary, ew. wykonać brązowe zadania. CDP obiecało patcha i teraz należy na niego czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2006 o 15:21, RedSqll napisał:

Jesli to potrwa dluzej to ja rządam zwrotu kasy, nie chcem gry która jest zepsuta... albo niech
mi nowe plyty przyslą (mam nadzieje ze HoMM 5 nie zwalą) -.-



uważaj bo oddadzą :P Pozatym gra działa więc nawet jakbyś poszedł do sądu (do anny marii wesołowskiej hehe :P) to by ci tego nie uznali :) Nowe płyty też Ci nic nie dadzą :) A co do herosa to NIE MOGĄ tego zwalić bo jak czytałem to takiemu Bogusławowi Lindzie dali 10 tys żeby głos podłożył więc jakby to zwalili to była by katastrofa...A ja na razie sie w FEAR bawie i musze sie jeszcze pomeczyc bo jestem dopiero w połowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2006 o 16:14, Arclight napisał:

Oczywiście można potem łazić po krainach, ale
chyba tylko po to, żeby poznać wszystkie czary, ew. wykonać brązowe zadania.


Co jest niewątpliwie nieodłączną częścią gry i pozbawienie mnie tego jest równoznaczne z uniemożliwieniem mi grania - o jakąkolwiek postać tego grania by nie chodziło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2006 o 16:48, sammy-s napisał:

> Oczywiście można potem łazić po krainach, ale
> chyba tylko po to, żeby poznać wszystkie czary, ew. wykonać brązowe zadania.

Co jest niewątpliwie nieodłączną częścią gry i pozbawienie mnie tego jest równoznaczne z uniemożliwieniem
mi grania - o jakąkolwiek postać tego grania by nie chodziło :).


A co nie można najpierw się poszwendać po krainach, zrobić wszystko, znowu się poszwendać i na koniec zabić smoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2006 o 19:14, Black Ajgor napisał:

A co nie można najpierw się poszwendać po krainach, zrobić wszystko, znowu się poszwendać i
na koniec zabić smoka?


Można, ale to nie ma znaczenia w tym momencie - powinienem móc to robić w kolejności takiej, jaka mi się podoba ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2006 o 19:14, Black Ajgor napisał:

A co nie można najpierw się poszwendać po krainach, zrobić wszystko, znowu się poszwendać i
na koniec zabić smoka?


A poza tym ja mam ochotę poszwendać się po świecie jako ten co zabił smoka albo jako nowe wcielenie Jacka czyli w jego masce... (głównie chodzi mi o to drugie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2006 o 22:30, SaaHaa napisał:

albo jako nowe wcielenie Jacka czyli w jego masce... (głównie chodzi mi o to drugie)


No to tutaj muszę cię niestety rozczarować. Jeżeli przyjmiesz maskę to już nie będziesz mógł przemierzać świata Albionu nawet gdy ten błąd z wyrzucaniem do windowsa po ostatniej walce zostanie naprawiony. Twórcy gry nie życzyli sobie poprostu aby gracz przemierzał tą krainę jako wcielenie zła i chaosu:P Jedyne wyjście by dalej grać to wrzucić maskę Jack''a w odmęty lawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2006 o 23:08, shinian napisał:

No to tutaj muszę cię niestety rozczarować. Jeżeli przyjmiesz maskę to już nie będziesz mógł
przemierzać świata Albionu nawet gdy ten błąd z wyrzucaniem do windowsa po ostatniej walce
zostanie naprawiony. Twórcy gry nie życzyli sobie poprostu aby gracz przemierzał tą krainę
jako wcielenie zła i chaosu:P Jedyne wyjście by dalej grać to wrzucić maskę Jack''a w odmęty
lawy.


O proszę, bardzo ważna informacja. Po czekaniu na poprawkę do "Dungeon Siege II" stwierdziłem że czekanie na poprawkę do "Fable" będzie miłą odminą. Teraz czekam na dwie poprawki !!! Lecz w przypadku "Fable" - ja osobiście uważam że problem jest znacznie mniejszy. To czekanie to nic w porównaniu z wiecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2006 o 23:08, shinian napisał:

> albo jako nowe wcielenie Jacka czyli w jego masce... (głównie chodzi mi o to drugie)

No to tutaj muszę cię niestety rozczarować. Jeżeli przyjmiesz maskę to już nie będziesz mógł
przemierzać świata Albionu nawet gdy ten błąd z wyrzucaniem do windowsa po ostatniej walce
zostanie naprawiony. Twórcy gry nie życzyli sobie poprostu aby gracz przemierzał tą krainę
jako wcielenie zła i chaosu:P Jedyne wyjście by dalej grać to wrzucić maskę Jack''a w odmęty
lawy.


Że co <lol>? Ty chyba nie grałeś w tą grę do końca ... Sam widziałem jak kumpel pomyka w masce Jacka po świecie. Gra się nie kończy po tym jak maski nie odrzucisz. Jak skończą się napisy to możesz grać, grać i jeszcze raz grać dalej tylko że jak ją założysz to NIE możesz już jej zdjąć i w statystykach postaci jesteś zły (nawet jeśli byłeś na maxa dobry). Bzdury koleś gadasz że ojej. Prima aprilis był 1 więc nie okłamuj ludzi że grać nie można dalej :/ Jeśli rady dawać to przynajmniej dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fakt nie grałem w Fable mrocznym charakterem, zresztą w obecnej sytuacji z wyrzucaniem do windowsa wątpie by coś to zmieniło. Co do treści mojego posta to oparłem go na innym który był w topicu ogólnym o Fable, moja wina, że nie zaznaczyłem tego w wypowiedzi. Ale mam małą prośbę, wszelkie zwroty typu koleś, kolo, ziom etc. to zachowaj sobie na podwórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.04.2006 o 19:05, shinian napisał:

zachowaj sobie na podwórko.


Nie mam podwórka :) Mieszkam w domu jedno rodzinnym :P Ale ok - sory...ziom :D <-- Za to też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.04.2006 o 18:57, bobek89 napisał:


Że co <lol>? Ty chyba nie grałeś w tą grę do końca ... Sam widziałem jak kumpel pomyka
w masce Jacka po świecie. Gra się nie kończy po tym jak maski nie odrzucisz. Jak skończą się
napisy to możesz grać, grać i jeszcze raz grać dalej tylko że jak ją założysz to NIE możesz
już jej zdjąć i w statystykach postaci jesteś zły (nawet jeśli byłeś na maxa dobry). Bzdury
koleś gadasz że ojej. Prima aprilis był 1 więc nie okłamuj ludzi że grać nie można dalej :/
Jeśli rady dawać to przynajmniej dobre...


Niom mnie sie tez zdaje ze mozna grac z maska bo chyba kiedys otym gdzies czytałem i to nie ma znaczenia czy ja załozysz czy nie po napisach grasz dalej no tylko w polskiej wersji jak narazie bo napisach nie grasz dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2006 o 11:06, Black Ajgor napisał:

To dajcie znać, jak będziecie pewni co do tej gry w masce - Interesujące.

Niezależnie od tego czy odrzucisz maskę, gra po napisach wywala do Winows.Poza tym przy rozruchu po ukończeniu gry pojawil się u mnie komunikat o błędzie w jez .ang.i zalecenie uruchomienia w trybie Safe Mode.Oczywiscie nie rozwiazało to problemu wystepowania tego błędu (dalej wywala do Windy przy napisach).Zresztą program wyrażnie sam informuje o błedzie:,,We are sorry....itd . " Mieliście taki komunikat? Ja wyslalem zgloszenie do pomocy techn. CDP. Dostał ktos może jakąś sensowną odpowiedż? Mam tylko nadzieje ze to się nie skończy bezowocną krucjatą t/j to mialo miejsce w przypadku DS II...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ciekawe jak długo musimy jeszcze czekac na to łatkie po powoli robi sie denerwujace a co smieszniejsze zaczynaja sie smiac ze polski dystrybutor nie potrafi nawet naprawic tego co zepsuł. Ciekawe czy by dało cos jak by napisał do zagranicznego wydawcy moze by wtedy jakos popedzieł CDP do zrobienia łatki .:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2006 o 23:02, TTBoS napisał:

ciekawe jak długo musimy jeszcze czekac na to łatkie po powoli robi sie denerwujace a co smieszniejsze
zaczynaja sie smiac ze polski dystrybutor nie potrafi nawet naprawic tego co zepsuł. Ciekawe
czy by dało cos jak by napisał do zagranicznego wydawcy moze by wtedy jakos popedzieł CDP do
zrobienia łatki .:]

Ja dostalem wczoraj odpowiedż od pomocy techn. CDP:,, Problem jest już znany, i trwają poszukiwania przyczyny tego błędu.Postaramy się usunąc problem w możliwie najkrótszym czasie" .Zobaczcie kiedy założyłem temat techniczny do DS II...Do dzisiaj nie ma wlaściwej poprawki , związanej z wydajnością itd.W obydwu produkcjach jest jedna intrygująca zbieżnośc :logo Microsoftu, czyżby wszyscy sie bali ruszyc cokolwiek w programie z tego powodu ?? Hmm...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować