Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będą soundtracki z gier Activision. Modern Warfare 2 na początek

28 postów w tym temacie

EDIT: Przypadkowo odpowiedziałem na twojego posta :P.

Lorne Balfe w Modern Warfare 2 skomponował kilka przyzwoitych utworów, mój ulubiony to chyba ten z misji Dwa Słońca z fragmentu w kosmosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co to komu? Wystarczy zainstalować grę i w folderach jest, rozumiem, że to dla kogoś kto gry nie ma, lecz jeśli ktoś posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 13:18, LeitoPL napisał:

Po co to komu? Wystarczy zainstalować grę i w folderach jest, rozumiem, że to dla kogoś
kto gry nie ma, lecz jeśli ktoś posiada.


...w Bardzo Niskiej jakości dźwięku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale muzyka w MW 2 to majstersztyk. W końcu to sam Hans Zimmer komponował utwory do gry. Nuty bardzo przyzwoite :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie podniecał faktem, że to Hans Zimmer bo a) skomponował jedynie motyw przewodni, b) ten motyw brzmi jak kilka innych utworów Zimmera, np. z Mrocznego Rycerza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 13:41, Revanchist napisał:

Ja bym się nie podniecał faktem, że to Hans Zimmer bo a) skomponował jedynie motyw przewodni,
b) ten motyw brzmi jak kilka innych utworów Zimmera, np. z Mrocznego Rycerza...


Jednak to także dodatkowa promocja gry. Ludzie tworzący grę też ją promują, tak jak w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 13:41, Revanchist napisał:

Ja bym się nie podniecał faktem, że to Hans Zimmer bo a) skomponował jedynie motyw przewodni,
b) ten motyw brzmi jak kilka innych utworów Zimmera, np. z Mrocznego Rycerza...


dokladnie tak jak mowisz, ale marketing musi dzialac ;] Dolary poplyna rzeka - to wiecej niz pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale Zimmer jest znany z tego, że jest znany. Nie lubię go jako kompozytora, bo poza dobrym Królem Lwem tworzy kiepskie, nudne i powtarzalne soundtracki. Tak jest też w tym przypadku, ale całe szczęście, że za właściwą muzykę odpowiada ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zabrakło jego świetne "DC Endrun" bo z tego co widzę to na liście nie ma tego utworu. No cóż i tak Hans Zimmer ftw! Cenie go także jak Mrocznego Rycerza i True Romance!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, nie masz gdyż wyszedł teraz, a wczesniej to byly fanowskie aranżacje.

Zimmer jest świetnym kompozytorem. Ze krol lew jedynie dobry? Lol, jakie to glupie. A o gladiatorze slyszales? Bo chyba nie. Albo o cienkiej czerwonej linii? Hmm, chyba tez nie! Nawet jego krytycy patrza z uznaniem na jego najwieksze dziela, wiec bez takich. Poza tym zimmer skomponowal glowne MOTYWY, nie jeden motyw przewodni, ktory i tak nie brzmi jak z mrocznego rycerza.

Wydawanie ścieżek do gier jest normą już od wielu lat wiec nie rozumiem gdzie tu sensacja. Sensacją może byc tylko to ze wydają go tak pozno bo po 7 miesiacach od premiery. Niektore utwory sa zaaranżowane w sposob, ktorego w grze nie ma, ale to tak na boczku.

Dla tych co szukaja odpowiednika "DC Endrun" - utwor ten jest pod nazwa Extraction Point.

Ogolnie polecam ost, warty tych 3 dyszek, to pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sądzę, że lepiej to wygrzebać z gry. Jakość nie jest słaba, 256 KB/s całkiem miło się słucha. I jest kilka utworów, które bardzo mi przypadły do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 15:37, Sewycz napisał:

Zimmer jest świetnym kompozytorem. Ze krol lew jedynie dobry? Lol, jakie to glupie. A
o gladiatorze slyszales? Bo chyba nie.


Słyszałem, oglądałem i nic nie pamiętam z muzyki, a ostatnio nawet postanowiłem sobie odświeżyć kilka motywów, więc nie można mi zarzucić, że nie słuchałem. Nudne, przesadnie pompatyczne utwory, czasami mam wrażenie, że w filmie okraszonym muzyką przez Zimmera nawet jakby główny bohater szedł do wychodka, to towarzyszyłyby temu uroczyste fanfary. Poza tym jego kompozycje są jakieś takie kanciaste i są... bo są. Dobrze, że w Twierdzy na przykład miał kilka innych osób do pomocy, dzięki temu i ten soundtrack nawet mi się podobał.

Jeśli o Batmana chodzi, to Zimmer może Danny''mu Elfmanowi, ba, nawet Elliottowi Goldenthalowi buty czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio mi się podoba twórczość Pana Zimmera. Jakoś nigdy nie zwracałem uwagi na jego muzykę w w filmach i grach. No i domyślam się, że niestety w sprzedaży elektronicznej będzie jedynie wersja 320 kbps - co się nie opłaca za 10 dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koski, no nie wiem, 160kb/s to nie jest niska jakość, poza tym do gry niskich by nie dawali, wiem, bo sam sobie słucham tej muzy z plików z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować