Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2008 o 21:52, RavenSoul napisał:

Hmm, tam pod mapką są wypisane wszystkie dostępne lokacje na razie. Zapewne po jakimś
czasie dojdą nowe, ale powinni pierw te dopracować i skończyć imho ^_^

Właśnie napisałem drugi post, bo nie zauważyłem przez przypadek.

Poza tym masz rację: niech dokończą wszystko, a później dopieszczają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2008 o 21:51, Kalejdoskop86 napisał:

btw. a mógłbyś przedstawić fragment rozmowy w rp pvp? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda,
bo chyba nie na pisaniu jednej wypowiedzi na 3 strony... :D


heh, to nie tak łatwo na "sucho" to tak jak w zwykłym papierowym rpg, tylko że po angielsku ^_^ nie zawsze jest na to czas niestety jak to trafnie ująłeś t RP PVP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(btw. na tej stronie co podałeś to nie było wirusów, nie? :P )

Dnia 31.07.2008 o 21:57, RavenSoul napisał:

heh, to nie tak łatwo na "sucho" to tak jak w zwykłym papierowym rpg, tylko że po angielsku
^_^ nie zawsze jest na to czas niestety jak to trafnie ująłeś t RP PVP ;)

Czyli np.:
"byłem wczoraj na polowaniu w Aquilonii" "I jak było?" "krwawo, ubiło mnie trzech agresorów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:02, Kalejdoskop86 napisał:

(btw. na tej stronie co podałeś to nie było wirusów, nie? :P )

0_o nie wiem, mi nic nie wyskoczyło tam nigdy .... ?

Dnia 31.07.2008 o 22:02, Kalejdoskop86 napisał:

"byłem wczoraj na polowaniu w Aquilonii" "I jak było?" "krwawo, ubiło mnie trzech agresorów..."


mniej więcej, sam się przekonasz za niedługo zapewne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:11, RavenSoul napisał:

> (btw. na tej stronie co podałeś to nie było wirusów, nie? :P )
0_o nie wiem, mi nic nie wyskoczyło tam nigdy .... ?

Tak pytam, ogólnie to dla pewności (nawet po wejściu) się pytam, ot żeby mieć pewność. :)
Zresztą, to wikipedia z AoC. :)

Dnia 31.07.2008 o 22:11, RavenSoul napisał:

> "byłem wczoraj na polowaniu w Aquilonii" "I jak było?" "krwawo, ubiło mnie trzech
agresorów..."

mniej więcej, sam się przekonasz za niedługo zapewne... :)

Szkoda mi tylko ludzi co nie znają dobrze angielskiego, bo jak słyszę jaka rzeź jest w Hyborii AoC to mnie to trochę przeraża... nie dość, że zakatują ich, to jeszcze nie będą mogli się wczuć w klimat (jak oczywiście nie czytali książek) . I jeszcze szkoda, że się ten świat jest podobny, a zarazem inny (przez graczy niektórych) od tego Roberta E. Howarda... :/

A czy są ludzie (i ile mniej więcej, dużo, mało?) , którzy na serwerze rp pvp mówią o czymś kompletnie innym, wyśmiewają się z innych albo nadmiernie używają skrótów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2008 o 22:18, Kalejdoskop86 napisał:

A czy są ludzie (i ile mniej więcej, dużo, mało?) , którzy na serwerze rp pvp mówią o
czymś kompletnie innym, wyśmiewają się z innych albo nadmiernie używają skrótów?


No tacy to są chyba wszędzie... :/ Według mnie najmniej jest ich jednak na serwerach RP PVP.
Bo tak, na PVP mało kto zwraca uwagę na hasła typu: lol,wtf? fckng noob itp. ;) Tam to powszechne. Na serwerze PvE to mogą sobie pozwolić, bo nie dostaną w "czapę" Ale RP PVP to już inna historia. Pomimo tych rzezi gracze jakoś lubią się wczuć w klimat i rzadko tolerują tego typu zagrania i zachowania... Więc nie jest tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:26, RavenSoul napisał:

No tacy to są chyba wszędzie... :/ Według mnie najmniej jest ich jednak na serwerach
RP PVP.
Bo tak, na PVP mało kto zwraca uwagę na hasła typu: lol,wtf? fckng noob itp. ;) Tam to
powszechne. Na serwerze PvE to mogą sobie pozwolić, bo nie dostaną w "czapę" Ale RP PVP
to już inna historia. Pomimo tych rzezi gracze jakoś lubią się wczuć w klimat i rzadko
tolerują tego typu zagrania i zachowania... Więc nie jest tragicznie

To dobrze, wspaniale wręcz! :)
A to prawda, że AoC czasami za dużo obciąża komputer i ukraca jego żywot? Albo, że jak ktoś podaje jakąś złą stronę i ktoś kliknie na adres w grze to się do niej dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:35, Kalejdoskop86 napisał:

A to prawda, że AoC czasami za dużo obciąża komputer i ukraca jego żywot? Albo, że jak
ktoś podaje jakąś złą stronę i ktoś kliknie na adres w grze to się do niej dostaje?


Nie no, to raczej mity "whinerów" i graczy wielce niezadowolonych z produktów. Chociaż silnik tak niezoptymalizowany jak na początku AoC i "cuda" kolejnych łatek, na moim GF8800gt 512 potrafiły powodować zawieszanie się procesora graficznego restarty kompa, a to na pewno sprzętowi na dobre nie wychodzi :)
Z tym drugim to masz trochę racji
Budowa tamtego czata pozwala na tworzenie hiperlinków, a więc może Cię odnieść do strony z wirami itp, więc lepiej mieć antywira i spyware włączonego podczas rozgrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:46, RavenSoul napisał:

Nie no, to raczej mity "whinerów" i graczy wielce niezadowolonych z produktów. Chociaż
silnik tak niezoptymalizowany jak na początku AoC i "cuda" kolejnych łatek, na moim GF8800gt
512 potrafiły powodować zawieszanie się procesora graficznego restarty kompa, a to na
pewno sprzętowi na dobre nie wychodzi :)

Zawieszenia procesora graficznego? :P Jak to wyglądało?
Ech... ja jak będę mieć wszystko nowe to nie chcę mieć problemów, bo na AoC się świat gier nie kończy...

Dnia 31.07.2008 o 22:46, RavenSoul napisał:

Z tym drugim to masz trochę racji
Budowa tamtego czata pozwala na tworzenie hiperlinków, a więc może Cię odnieść do strony
z wirami itp, więc lepiej mieć antywira i spyware włączonego podczas rozgrywki

Nosz kurde... nie lubię się stresować i coraz mniej wolę zagrać w tę grę (tym bardziej, że wstyd się przyznać, nie umiem robić formata) ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2008 o 22:52, Kalejdoskop86 napisał:

Zawieszenia procesora graficznego? :P Jak to wyglądało?
Ech... ja jak będę mieć wszystko nowe to nie chcę mieć problemów, bo na AoC się świat
gier nie kończy...


Nie martw się tragicznie nie jest, po prostu mi się zawieszał gpu czasem i tyle , mały restart i wszystko znów działało

Dnia 31.07.2008 o 22:52, Kalejdoskop86 napisał:

Nosz kurde... nie lubię się stresować i coraz mniej wolę zagrać w tę grę (tym bardziej,
że wstyd się przyznać, nie umiem robić formata) ... :/


Po prostu nie otwieraj linków za które nie jesteś pewny, antywira pewnie masz więc nie masz się co przejmować.
A z tym formatem się nie martw ^_^ To przecież nie jest żaden wyznacznik inteligencji czy coś.... A ty do inteligentnych ludzi się zaliczasz ( czytałem twojego gs''a to wiem) Nie można być mistrzem we wszystkim. Poza tym popatrz , takie dzieciaki ery konsol jak je na lekcji informatyki poprosisz by wcisnęły F5 to wciskają klawisz f i klawisz 5 , więc i tak jesteś ekspertem ery komputerowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 23:01, RavenSoul napisał:

Nie martw się tragicznie nie jest, po prostu mi się zawieszał gpu czasem i tyle , mały
restart i wszystko znów działało

Ale przy tych sprzętach co teraz są to pewno w baaardzo niewielkim stopniu obniżyło to żywotność o ile obniżyło. :)

Dnia 31.07.2008 o 23:01, RavenSoul napisał:

Po prostu nie otwieraj linków za które nie jesteś pewny, antywira pewnie masz więc nie
masz się co przejmować.

Tak, ale podczas gry nie używam, a... a właśnie, po wymianie komputera kupię sobie porządnego antywira (teraz to ze SpyBota i Avast!a korzystam, są dobre, ale ja i tak wchodzę na strony, które ja sam dobrze znam i są zaufane) .

Dnia 31.07.2008 o 23:01, RavenSoul napisał:

A z tym formatem się nie martw ^_^ To przecież nie jest żaden wyznacznik inteligencji
czy coś.... A ty do inteligentnych ludzi się zaliczasz ( czytałem twojego gs''a to wiem)
Nie można być mistrzem we wszystkim. Poza tym popatrz , takie dzieciaki ery konsol jak
je na lekcji informatyki poprosisz by wcisnęły F5 to wciskają klawisz f i klawisz 5 ,
więc i tak jesteś ekspertem ery komputerowej :D

Hehe, miałem piątki i szóstki z informatyki, ale w tym roku mieliśmy ją pod koniec z różnych powodów no i nie upiększyłem tekstu w excelu jak to robili inni (bez przesady, ale to tak jakby na wydrukowany tekst farbę wylać, wymieszać i brokatem, a później przepisywać tekst na tej samej kartce... ja byłem bardziej stonowany ;P ) . Tylko ten format to jednak może ważna rzecz, ale zawsze jak chcę się nauczyć to albo mi coś umknie, albo w ogóle nie robię z powodu myśli "skiepszczę coś i co później!?" . ;D
Zresztą, zabawna anegdota z tymi dzieciakami ery konsol, ale spotkałem się z przypadkami podobnymi, że np. zamiast wcisnąć spacja oni pisali pięć minut "spacja" ... albo również z tym F(ileśtam) . xD

btw. dzięki za poczytanie gramsajta, ale jakoś nie chce mi się go dalej prowadzić... może niedługo jakiś wpis będzie, ale jakoś nie mam czasu i chęci, bo psionika to tak głęboka i duża dziedzina, że przedstawienie jednej z psionicznych umiejętności to długie wpisy, a jak coś zacznę to muszę skończyć, tak więc później byłaby w mojej głowie myśl "skończ to... nie zaniedbuj gramsajta, niewierny! ;P " , ale cóż...

btw2. wracając do tematu AoC, grałeś jakiś czas temu, ale czy już wtedy było widać, jak serwery pustoszeją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2008 o 23:11, Kalejdoskop86 napisał:

btw2. wracając do tematu AoC, grałeś jakiś czas temu, ale czy już wtedy było widać, jak
serwery pustoszeją?

heh, grałem od początku ( od pierwszego dnia serwera Corinthia) więc zawsze było pusto :P Przewijało się parę graczy, najwięcej to chyba w Tarantii widziałem koło 10 na raz ^_^ W miejscach, gdzie były ciężkie questy ( jak początkowy Ymir camp) też potrafiło się łączyć kilka grup po 6 osób nie wiem jak jest teraz....

offtop:
co do gs''a naprawdę znasz się na temacie. Co dziwne masz IDEALNIE takie same poglądy jak ja... W sumie miałem to przemilczeć ale siedzę w tym temacie i praktykuję już od 14 lat już i wiem co nieco ^_^ Najciekawsze, że mnie też nikt nie słuchał jak prawiłem o wyższości psioniki nad innymi dziedzinami para...i te twoje motto jest mi znane od dawna, tylko zatarło mi się w pamięci z jakiego filmu to było ( bo że z filmu i to bardzo dobrego to jestem pewien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 23:29, RavenSoul napisał:

heh, grałem od początku ( od pierwszego dnia serwera Corinthia) więc zawsze było pusto
:P Przewijało się parę graczy, najwięcej to chyba w Tarantii widziałem koło 10 na raz
^_^ W miejscach, gdzie były ciężkie questy ( jak początkowy Ymir camp) też potrafiło
się łączyć kilka grup po 6 osób nie wiem jak jest teraz....

Ja właśnie słyszałem, że coraz mniej ludzi gra bo zniechęca się niedopracowaniem, PK i ogólnymi bugami.

A jakie jeszcze miałeś ciekawe przygody? (które zapadły w pamięci w szufladzie "dobre wspomnienia") :>

Dnia 31.07.2008 o 23:29, RavenSoul napisał:

offtop:
co do gs''a naprawdę znasz się na temacie. Co dziwne masz IDEALNIE takie same poglądy
jak ja... W sumie miałem to przemilczeć ale siedzę w tym temacie i praktykuję już od
14 lat już i wiem co nieco ^_^ Najciekawsze, że mnie też nikt nie słuchał jak prawiłem
o wyższości psioniki nad innymi dziedzinami para...i te twoje motto jest mi znane od
dawna, tylko zatarło mi się w pamięci z jakiego filmu to było ( bo że z filmu i to bardzo
dobrego to jestem pewien)

Mnie raz gnębili za poglądy, co ciekawe ludzie nie potrafią oddzielić stwierdzeń "iluzja i iluzjonista" a "zjawisko paranormalne i psionik" , szkoda, ale cóż, ludzie utracili te zdolności z powodu takiego, że np. jaskiniowiec szedł na polowanie, a nie zajmował się czymś podobnym. Osobiście kiedyś wierzyłem, że w 2012 roku będzie koniec świata/ludzkość przejdzie do IV gęstości/nastąpi przebiegunowanie to jak zacząłem się astronomią interesować to wszystkie trzy frazy można wykasować, chociaż ta druga może być najwiarygodniejsza (kontakt z istotą o wiele bardziej niż my) .

A co już potrafisz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2008 o 23:41, Kalejdoskop86 napisał:

A jakie jeszcze miałeś ciekawe przygody? (które zapadły w pamięci w szufladzie "dobre
wspomnienia") :>


troszkę tego było, ale lepiej nie wspominać, bo inni "czytacze" tego topica mogą się poczuć znudzeni i odczuć to już jako spam ;) ( a zapewne już od kilku stron tak to odczuli ^_^

Dnia 31.07.2008 o 23:41, Kalejdoskop86 napisał:

A co już potrafisz? :>

To tak zabrzmiało, jakbym jeszcze się uczył ;) Mam już ten okres za sobą na szczęście. Teraz już niewiele praktykuję i nie wykorzystuję tego do celów rozrywkowych ( na pewno wiesz co mam na myśli a na otwartym forum wolę tego inaczej nie nazywać)
LD,OoBE,psychometria,astral projection, remonte viewing ( tego nigdy do końca nie opanowałem, przynajmniej nie na dużym dystansie,widzenie aury,reiki (ogólne zafascynowanie możliwościami ukierunkowania energii, na to poświeciłem najwięcej czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 23:59, RavenSoul napisał:

troszkę tego było, ale lepiej nie wspominać, bo inni "czytacze" tego topica mogą się
poczuć znudzeni i odczuć to już jako spam ;) ( a zapewne już od kilku stron tak to odczuli
^_^

Eee tam, przecież to rozmowa o grze. :)

Dnia 31.07.2008 o 23:59, RavenSoul napisał:

> A co już potrafisz? :>
To tak zabrzmiało, jakbym jeszcze się uczył ;) Mam już ten okres za sobą na szczęście.
Teraz już niewiele praktykuję i nie wykorzystuję tego do celów rozrywkowych ( na pewno
wiesz co mam na myśli a na otwartym forum wolę tego inaczej nie nazywać)
LD,OoBE,psychometria,astral projection, remonte viewing ( tego nigdy do końca nie opanowałem,
przynajmniej nie na dużym dystansie,widzenie aury,reiki (ogólne zafascynowanie możliwościami
ukierunkowania energii, na to poświeciłem najwięcej czasu)

Ja również, LD, OoBE, RV, a przy umiejętnościach poruszania przedmiotami czy oddziaływaniu na nie to chyba lekko zadrgał psiwheel (a może mnie się wydawało?) , a kiedyś psiball poparzył mi rękę lekko. Ogólnie to najbardziej jestem raczej pirokinetykiem.
btw. projekcja astralna to pojęcie względne, bo teoretycznie jest to inna umiejętność (tj. jej wywoływanie) , a praktycznie jest ona przy LD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tokix

"Jeśli ktoś z Was gra na ENG serwach, to czy ma zamiar na PL przejść ?"

Zobaczymy jak to będzie ;) Tzn. Na pewno ja zobaczę :)

@Kalejdoskop, RavenSoul


Ludzie :D Jesteście pozytywnie pokręceni :> Zaraz dam wam parę screenów z przed paru dni, by pokazać, że nie wszędzie serwery pustoszeją, a i na serwerach PvP zdarza się pijacka impreza ;) Łapcie linki, nie są to wirusy :P

przyjaźń
http://img48.imageshack.us/my.php?image=bandytapicture020av5. png

miłość?:D
http://img89.imageshack.us/my.php?image=bandytapicture018ji 8.png

prawdziwi zabójcy najlepiej czują się w promieniach południowego słońca, nie dajcie się zwieść pozorom, Taranta śmierdzi potem, końskim łajnem i wszechobecnym sk...syństwem :)

http://img397.imageshack.us/my.php?image=bandytapicture033vy1.png

ha ndel jeszcze nikomu nie zaszkodził, a jak tłoczno!

http://img520.imageshack.us/my.php?image=bandytapicture025pf3.png

bossowie bywają niepozorni, ale jak ta córka szatana przywali, to OMG :)

http://img208.imageshack.us/my.php?image=bandytapicture039ev9.png

pr awdziwy mężczyzna lubi popatrzeć na spalone miasto swoich przeciwników...
"Conan what is the best in life? Crushing the enemies, see them driven before you and hear the lamentation of women" (mam nadzieję, że nie przekręciłem ;)


http://img208.imageshack.us/my.php?image=bandytapicture029go7.png

(tego ostatniego nie przeskalowalo mi, bo mial odpowiedni rozmiar, mam nadzieje, ze nie przeszkadzaja wam ani mniejsze, ani ten jeden wiekszy :)

BTW. Kalejdoskop, przyznaję się - nie ma nowych książek o Conanie... po prostu ostatni wydruk w Polsce, jak się nie mylę miał miejsce w 1991 r, co teoretycznie uniemożliwia znalezienie nowej książki ;)

EDIT:

ooo :D "01.08, 12:26 zawcia Awans na Delegata (+1)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś co mnie zastanawia... Czy czary tak jak walka wręcz opiera się na wciskaniu strzałeczek? Bo pisze o walce wręcz, ale o czarach nic nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czary to czary,mozesz spokojnie grajac np.demonologiem usunac sobie strzalki z pulpitu,kierujesz myszka na cel i odpalasz skill i tyle.
Co do zachowan graczy na serwerach RP-PvP to naprawde zdarzaja sie genialne pomysly(oczywiscie sa tez skrajne przypadki)ostatnio bylem swiadkiem kapitalnego pokazu sily :)otoz guild CELTs wyjezdzala ze wsi na Wild przez brame okolo 30-40 postaci wolnym kroczkiem szly koniki oj to byl naprawde kapitalny widok.
Jakas rosyjska gildia w knajpie placila panienkom za taniec (pochlaj byl tez niezly).
I wiele innych smaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:30, stg.Olo napisał:

Nie czary to czary,mozesz spokojnie grajac np.demonologiem usunac sobie strzalki z pulpitu,kierujesz
myszka na cel i odpalasz skill i tyle.


Szkoda chętnie bym sobie poklikał strzałeczkami...

Gra ktoś nekromantą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować