Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

@argetlam

nie mam zbyt duże doświadczenia w graniu priestami, ale każdego testowo sprawdziłem ;)

Najlepszym i typowym healerem jest Priest of Mitra, jego heale są najszybsze i najskuteczniejsze ;)
Ale co by nie mówić dmg też ma niezły i potrafi przyłożyć ^^

Tempest of Set jest słabszy w leczeniu ale jego dmg to poezja ;) Oprócz dużych obrażeń na pojedynczym celu, ma sporo czarów AoE, czyli można sobie fajnie szybko grindować na grupach mobów.

Bear Shaman ma heale na poziomie ToSa, ale jego pozostałe czary są słabsze, gdyż jego dmg opiera się na dwuręcznych broniach tępych ;) Jego armor jest również najcięższy z tego co mogą nosić priestowie - używa medium armoru, gdy pozostałe dwie klasy leczące light armorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 11:59, zawcia napisał:

@argetlam

nie mam zbyt duże doświadczenia w graniu priestami, ale każdego testowo sprawdziłem ;)

Najlepszym i typowym healerem jest Priest of Mitra, jego heale są najszybsze i najskuteczniejsze
;)
Ale co by nie mówić dmg też ma niezły i potrafi przyłożyć ^^

Tempest of Set jest słabszy w leczeniu ale jego dmg to poezja ;) Oprócz dużych obrażeń
na pojedynczym celu, ma sporo czarów AoE, czyli można sobie fajnie szybko grindować na
grupach mobów.

Bear Shaman ma heale na poziomie ToSa, ale jego pozostałe czary są słabsze, gdyż jego
dmg opiera się na dwuręcznych broniach tępych ;) Jego armor jest również najcięższy z
tego co mogą nosić priestowie - używa medium armoru, gdy pozostałe dwie klasy leczące
light armorów.


Dzieki czyli kazda z klas z dps ze lvl nimin meczace nie jest bardzo ale chyba i tak jak kupie aoc to pierwszy miesiac wykorzystam na testowanie postaci :) bo nie moge sie zdecydowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mam zbyt mocnego komputera jednak bardzo kusi mnie Age of Conan. Aktualnie co prawda gram w Mass Effect ale dawno temu grałem w WOW''a i bardzo miło wspominam te czasu. Czas jednak spróbować czegoś innego, lepszego, świeższego. P4 3,2GHz, GF7600GT i 2GB ramu dla produkcji funcomu moze okazać sie niezbyt wystarczające. Dostałem od jednego Pana klucz dla przyjaciela... ale zapomniałem o Tym, że nie można pobrać tak sobie po prostu klienta gry. Znaczy sie można ale po zapłacie. Dlatego chciałem zapytać, czy ktoś tutaj z osób grających byłby taki dobry nagrać i wysłać na płytce klienta z grą do przetestowania przed oficjalnym zakupem?

Za koszta płyt i wysyłki zapłacę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe fotki, przyznaję. :)

Dnia 01.08.2008 o 12:26, zawcia napisał:

"Conan what is the best in life? Crushing the enemies, see them driven before you and
hear the lamentation of women" (mam nadzieję, że nie przekręciłem ;)

Pamiętam, jak zobaczyłem tę scenę w filmie to byłem wniebowzięty. Czysta, dostojna barbarzyńskość. :]

Dnia 01.08.2008 o 12:26, zawcia napisał:

BTW. Kalejdoskop, przyznaję się - nie ma nowych książek o Conanie... po prostu ostatni
wydruk w Polsce, jak się nie mylę miał miejsce w 1991 r, co teoretycznie uniemożliwia
znalezienie nowej książki ;)

Nom, też coś czytałem w międzyczasie o tym. No cóż, pewno i tak w końcu kupię nawet używaną. Co jest piękniejszego w prozie o Conanie? :)

Dnia 01.08.2008 o 12:26, zawcia napisał:

EDIT:

ooo :D "01.08, 12:26 zawcia Awans na Delegata (+1)"

Gratulacje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 08:25, PrzeSmek napisał:

Nie wiecie może jakiego typu będą serwery polskie??


Co prawda nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnej wiadomości na ten temat,
ale podejrzewam, że dostaniemy po 1 z każdego rodzaju, tj:
-RP-PvP
-RP-PvE
-PvP
-PvE

Nie wiem jak z Culture-PvP, bo taki serwer jest tylko jeden(przynajmniej,
w Europejskiej wersji gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:01, Nvaier napisał:

> Nie wiecie może jakiego typu będą serwery polskie??

Co prawda nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnej wiadomości na ten temat,
ale podejrzewam, że dostaniemy po 1 z każdego rodzaju, tj:
-RP-PvP
-RP-PvE
-PvP
-PvE

Nie wiem jak z Culture-PvP, bo taki serwer jest tylko jeden(przynajmniej,
w Europejskiej wersji gry).


Na premierę najpewniej będą dwa serwery: PvP i PvE. W kolejnych dniach zostaną podjęte decyzje o ew. dalszych serrwerach na podstawie ruchu i opinii polskich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna bardzo ważna kwestia... Jak sądzicie?? Czy jest szansa, że polska wersja Age Of Conan odniesie sukces??

Niestety patrząc na dotychczasowe wyniki sprzedaży edycji kolekcjonerskiejt. (ok.100 szt.) przyszłość AoC nie wygląda zbyt kolorowo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 10:33, PrzeSmek napisał:

I jeszcze jedna bardzo ważna kwestia... Jak sądzicie?? Czy jest szansa, że polska wersja
Age Of Conan odniesie sukces??

Niestety patrząc na dotychczasowe wyniki sprzedaży edycji kolekcjonerskiejt. (ok.100
szt.) przyszłość AoC nie wygląda zbyt kolorowo... :/


Sądze dla tego ze kolekcjonerska nie daje tak duzo w porownaniu do zwyklej daje tylko 1 plyte wiecej z filmem o polskiej produkcji mape i koszulke a kozstuje wiecej tyle ze 2 miesiace mozna za to pograc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 10:33, PrzeSmek napisał:

I jeszcze jedna bardzo ważna kwestia... Jak sądzicie?? Czy jest szansa, że polska wersja
Age Of Conan odniesie sukces??

Niestety patrząc na dotychczasowe wyniki sprzedaży edycji kolekcjonerskiejt. (ok.100
szt.) przyszłość AoC nie wygląda zbyt kolorowo... :/

Przyszłość polskiego AoC jest raczej skazana na porażke... ludzie narzekają na ilość aktywnych graczy na serwerach europejskich, jak myślisz, czy na polskich serwerach będzie więcej ludzi ? Odpowiedź jest tylko jedna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 14:11, Skwarek pl napisał:

Przyszłość polskiego AoC jest raczej skazana na porażke... ludzie narzekają na ilość
aktywnych graczy na serwerach europejskich, jak myślisz, czy na polskich serwerach będzie
więcej ludzi ? Odpowiedź jest tylko jedna ;/



Niestety, Skwarek ma chyba rację... :/ Ta gra ma naprawdę potencjał (zresztą wszyscy tak mówią,a i tak nie jest lepiej). Trochę mnie to boli, że gra ktora zapowiadała się tak dobrze jest poprostu niedopracowana:/ Mam nadzieję, że CD PROJEKT ma jakiś pomysł na zdobycie graczy... . Pierwsze co powinni zrobić, to wziąść się za porządną reklamę tak jak przy Wiedźminie, choć nie wiem czy wystarczy to na dłuższą metę. Po drugie brakuje oficjalnych informacji na temat abonamentu i serwerów. Tak więc czeka ich jeszcze wiele pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:01, Nvaier napisał:

Nie wiem jak z Culture-PvP, bo taki serwer jest tylko jeden(przynajmniej,
w Europejskiej wersji gry).

Culture-PvP? Pierwsze słyszę (w grę nie grałem, pierwszy raz słyszę o takim serwerze) , na czym miałaby polegać zabawa na nim? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 17:40, bdawidb napisał:

z tego co sie orientuje to serwer na ktorym walka pvp dozwolona jest miedzy rasami

Też się domyśliłem z nazwy, ale wolałem się upewnić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to serwer niegrywalny (C-PvP) ;) Nie chce mi się wchodzić w szczegóły, ale przyjmijcie wiadomość od gracza który siedzi w tym od końca maja (tzn. w grze, na forum) i wie co w trawie piszczy ;)

Testuje WHO i co muszę stwierdzić to na aktualny moment - grafika słaba (szczególnie zasięg widzenia), a potrafi przyciąć, ogólnie odnosze wrażenie, że wydajność taka nie do końca...W porównianiu gdy pokazemy AoC możemy zrozumieć w grze Funcomu problemy z wydajnością.
Ale prawdopodobnie optymalizacja w WHO ciągle postępuje.
Kolejna sprawa to animacje poruszania się postaci - dla mnie naprawdę żenująco to wygląda, nieco tak jakby zwolnionym tempie, coś jak w NWN2, kto grał to pewnie wie o co chodzi.
Walka - postacie nie są fizycznymi obiektami, co znacznie odbiera smaku rozgrywce. Ta sama sytuacja z celem - zadajemy obrażenia tylko namierzonemu celowi...Co wybitnie irytuje w sytuacji gdy 2 mobki niemal stoją na sobie a nie możemy ich zranić machnięciem wielkiego miecza :) Tak samo czary, jeżeli spell nie jest AoE to lipa, trafi w jedną osobę i kropka ;( Tutaj, muszę jeszcze raz pochwalić FC, który prostota swego rozwiązania znacznie umilił rozgrywkę.
Ale wbrew pozorom nie jest tak źle, choć AoC bardziej mi się podoba i jak dla mnie jest na chwilę obecną ciekawszy.


"Przyszłość polskiego AoC jest raczej skazana na porażke... ludzie narzekają na ilość aktywnych graczy na serwerach europejskich, jak myślisz, czy na polskich serwerach będzie więcej ludzi ? Odpowiedź jest tylko jedna ;/"

Odpowiem krótko, niekoniecznie. Dlaczego, pomyślcie sami ;)
Przecież jest mnóstwo wschodnich MMO popularnych jedynie w Japonii, Chinach, czy Korei. Nie jest regułą, że gra w jednym miejscu nie może mieć tyle samo graczy co w innym ;)
Powiedzmy 5-10k graczy zdecyduje się na grę i już będą full 2 serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 17:53, zawcia napisał:

Jest to serwer niegrywalny (C-PvP) ;) Nie chce mi się wchodzić w szczegóły, ale przyjmijcie
wiadomość od gracza który siedzi w tym od końca maja (tzn. w grze, na forum) i wie co
w trawie piszczy ;)

Ale czemu? Tj. taka rzeź tam jest, czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest niedopracowany, bugi, problemy z raidami, party itd.
Inna sprawa, że np. Stygijczycy nie mają typowego tanka, co znacznie utrudnia życie. Cimmeryjczycy i Aquilonczycy natomiast mają problemy z casterami itd. Pełno niedoróbek w samych założeniach. Brak reakcji ze strony producenta skazał te serwery na niską popularność i wyludnienie.

Walka między rasami polega na tym, że każda rasa jest stroną konfliktu - czyli 3 wrogie sobie nacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 17:59, zawcia napisał:

Nie, jest niedopracowany, bugi, problemy z raidami, party itd.
Inna sprawa, że np. Stygijczycy nie mają typowego tanka, co znacznie utrudnia życie.
Cimmeryjczycy i Aquilonczycy natomiast mają problemy z casterami itd. Pełno niedoróbek
w samych założeniach. Brak reakcji ze strony producenta skazał te serwery na niską popularność
i wyludnienie.

Uuu, czyli mam rozumieć, że nawet na różnych serwerach są bugi? Zresztą, chyba lepiej jest grać na serwerze RP-PvP, tam wojna z pewnością dostojniej wygląda. :)
btw. czy można na RP-PvP mówić coś takiego (załóżmy, że śniło mi się, jak Thoth-Amon każe mi wybyć Aquilońskie miasto) i powiedzieć to jakby się grało Stygijczykiem?

Dnia 05.08.2008 o 17:59, zawcia napisał:

Walka między rasami polega na tym, że każda rasa jest stroną konfliktu - czyli 3 wrogie
sobie nacje.

A to to wiem przecież. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bug w serwerze tylko w zasadach serwera, po prostu takie reguły gry się nie sprawdzają i bez odpowiedniego wsparcia nie ma taki serwer szansy na odniesienie sukcesu. A jak mówię wsparcia brakuje.

Nie widzę przeszkód w opowiadaniu takich rzeczy ;P


http://files.filefront.com/mindblazewmv/;11286747;/fileinfo.html
http://fil es.filefront.com/odji+covenant+out1wmv/;11356674;/fileinfo.html

Obejrzyj sobie ;) To na serwie PvP kolesie się wczuli i przyjmują kontrakty na zabójstwa :) Jak dla mnie filiki całkiem ciekawe i klimatyczne :)

Przy drugim linku jest spacja między fil es a nie powinno jej być, nie moge usunąć tego błędu :O więc wystarczy skopiować i dać raz delete w miejscu gdzie hiperłącze się urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 17:53, zawcia napisał:

Odpowiem krótko, niekoniecznie. Dlaczego, pomyślcie sami ;)
Przecież jest mnóstwo wschodnich MMO popularnych jedynie w Japonii, Chinach, czy Korei.
Nie jest regułą, że gra w jednym miejscu nie może mieć tyle samo graczy co w innym ;)
Powiedzmy 5-10k graczy zdecyduje się na grę i już będą full 2 serwery.

Nie ryzykowałbym porównywania Japonii czy Chin do Polski ;]
W każdym razie życze AoC oczywiście jak najlepiej, gra mi się bardzo podoba i czekam z wielką niecierpliwością na polepszenie jej patchami...a trudne to jest, oj trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować