Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2009 o 20:31, player000 napisał:

gdy chciałem użyć klucza będą zalogowanym na koncie trial w puźniejszym etapie kazało
utowrzyć nowy abonament:/ tak chyba trzeba (czytałem gdzieś na forum)


Nic nie trzeba.. ja aktywowałem zamrożone konto trialowe ( po jego zakończeniu) wskazałem opcję "użyj klucza" i normalnie konto aktywowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 20:41, Kapas napisał:

Nic nie trzeba.. ja aktywowałem zamrożone konto trialowe ( po jego zakończeniu) wskazałem
opcję "użyj klucza" i normalnie konto aktywowałem.


Niestety czasem trzeba. Ja też chciałem uaktualnić zamrożone konto trialowe kluczem z pełnej wersji i musiałem nowy abonament tworzyć. Wystarczy opisać problem na acoount@funcom.com i przenoszą twój klucz na konto trialowe, dzięki czemu zachowujesz starą postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2009 o 09:11, sp33dyS napisał:

Niestety czasem trzeba. Ja też chciałem uaktualnić zamrożone konto trialowe kluczem z
pełnej wersji i musiałem nowy abonament tworzyć. Wystarczy opisać problem na acoount@funcom.com
i przenoszą twój klucz na konto trialowe, dzięki czemu zachowujesz starą postać.


Nie wiem, może tak jest w wersji pudełkowej... z moim kluczem z allegro dało sie normalnie aktywować konto na miesiąc i postać nadal ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 18:23, Kapas napisał:

Nie wiem, może tak jest w wersji pudełkowej... z moim kluczem z allegro dało sie normalnie
aktywować konto na miesiąc i postać nadal ta sama :)


Może. Ja kupiłem Edycję Specjalną za 60zł w Saturnie. W każdym razie wystarczy napisać i zaraz jest odpowiedź, że już wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2009 o 19:09, sp33dyS napisał:

Może. Ja kupiłem Edycję Specjalną za 60zł w Saturnie. W każdym razie wystarczy napisać
i zaraz jest odpowiedź, że już wszystko działa.


No to nie ma problemu.

W sumie to w tej grze się bardzo szybko lvle nabija - średnio jeden w 1h-2h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie czy ta gra chodzi w rozdzielczości 1360x768 gdyż chciałbym ją kupić a taką rozdzielczość obsługuje mój tv a w innej granie na moim tv mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy opłaca się kupować Age of Conan, czy nie. Jaka jest teraz sytuacja na polskich serwerach. Czy jest dużo graczy? Czy gra się rozwija? I jaki jest sam AoC? W WOW-a grać nie chcę bo klimat mi nie spasował, natomiast AoC jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując to żadnej gry nie OPŁACA sie kupować, bo wydajesz kasę na coś w czym nie ma zbyt dużego zysku dla Ciebie (nie znaczy to że grać nie lubię;). Odnośnie AoC to na Polskich serwerach troszkę pusto moim zdaniem, nie żaby był problem ze spotkaniem kogokolwiek bo popołudniami w Tortage jednak po wyjściu z poszątkowego etapu nie jest tłoczno. Grę ciągle łatając i zmieniają balans postaci (przydało by się żeby łowce osłabić...) no i coś czytałem że chcą zwiększyć wpływ itemów na rozgrywkę co moim zdaniem jest złym pomysłem (Aktualnie AoC to chyba jedyne MMO w którym to co masz na sobie nie robi z ciebie hardkora). Na pewno walka jest ciekawsza (mówię o klasach walczących mieczem a nie magią) za sprawą kierowania uderzeniami (co wnosi trochę wiecej akcji niż monotonne PPM. Zapomniał bym, jak pewnie wiesz serwer PvP jest PL/RUS i niestety Ivanów i Saszy jest więcej na serwerze a walka ma w sporej mierze podłoże narodowościowe (oczywiście zdarzają się debile gankujący rodaków) więc czasem ciężko robić questy jak za plecami masz 3 łaotrzyków ale to już uroki serwera PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przyjemność płynąca z rozrywki? Choć również zgodzę się, ze pytanie czy coś się opłaca jest bardzo dyskusyjne ;)
Ludzi wystarczająco - na Tortage 24/7, na kontynencie również właściwie przez całą dobę jest sporo ludzi.
Co do walk o podłożu narodowościowym to powiedziałbym, ze w związku z zakończeniem eventu powoli zaczynają się zacierać granice i na szczęście coraz częściej widuje się party ru/pl. Nie liczy się już narodowość ale gildia i polityka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam(edycja postu wygasła) ale ostatnie pytanie czy przy zakupie wersji PL tej gry po zarejestrowaniu konta ma się 30 dni gry czy trzeba opłacić miesiąc i wtedy dostajemy te +30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 20:19, Scorcho napisał:

Sorry za spam(edycja postu wygasła) ale ostatnie pytanie czy przy zakupie wersji PL tej
gry po zarejestrowaniu konta ma się 30 dni gry czy trzeba opłacić miesiąc i wtedy dostajemy
te +30 dni.


Od momentu zarejestrowania masz 30 dni gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.Istnieje jakiś szybszy sposób pobrania tej gry w sposób legalny oprócz z strony producenta bo leci od nich jak krew z nosa (60-600KB ale częściej jest te 60 :( ) bo chciałbym kupić klucz do gry EU a na allegro jakoś widzę wersję pudełkowe ale same PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 21:22, Scorcho napisał:

Dzięki za odpowiedź.Istnieje jakiś szybszy sposób pobrania tej gry w sposób legalny oprócz
z strony producenta bo leci od nich jak krew z nosa (60-600KB ale częściej jest te 60
:( ) bo chciałbym kupić klucz do gry EU a na allegro jakoś widzę wersję pudełkowe ale
same PL.


http://www.allegro.pl/item655413054_age_of_conan_cd_key_klucz_30_dni_gry_od_s0ql.html tu masz wersje angielską ( klucz). A co do clienta, to trzeba z tego oficjalnego, albo poszukać na torrentach, ale to drugie źródło nie jest pewne zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 18:48, player000 napisał:

Która z metod płatności na paybycash.com da mi możliwość opłaty abonamentu przez pocztę?


przelew też możersz zrobić na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 23:01, player000 napisał:

o to mi chodzi, ale którą opcję wybrać bym mógł w ten sposób zapłacić?


a nie lepiej kupić kod przedłużający konto na allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupując pre-paid na allegro musiał bym kupować z dużym wyprzedzeniem, w tym wypadku czy jeśli dodam klucz do konta w dniu zakupu (przed momentem wygaśnięcia konta) to dodatkowe 60 dni naliczy mi od momentu wpisania kodu czy od godziny w której konto wygaśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować