Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

takie próbowanie ma sens jeśli każdą taką postacią dojdziesz tak do 40llvl. To daje obraz o klasie i jej użyteczności w PvP bo taki mag czy kapłan do 20lvl jest beznadziejny. Tak dla formalności, garsz na Polskim PvP?
A co do down time to wczoraj miał być do 13 a około 14 dopiero chodziły więc dziś pewnie podobnie około 13 włączą + pobieranie patch da 14-15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwery już chodzą.
Ja magiem nie będę grać na pewno, bo ich nie lubię.

Mam 2 pytania.
1. Czego nie ma w trialu (oprócz zablokowania trade z graczami)?
2. ile mb zajmuje folder Age of Conan z wersją pełną, 100% zaktualizowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 12:02, alexiej napisał:

gram.plleci w kulki,bo nie ma prepaida w sklepsie (poza tym online) >.<


przecież online lepszy ;o po co płacić za wysyłkę i zbierać śmieci w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 czerwca odbyła się zmiana patchu. I jak wrażenia po przejściu? Mnie osobiście się mniej podoba nowa czcionka i nowe opisy itemów które wyglądają teraz prawie jak w wowie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógłby ktoś wypisać różnice konta trial i normalnego?? od możliwości w grze do wielkości klienta i to co jest obcięte. Bardzo proszę o to info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 18:29, Kapas napisał:

gra nuuuudna... dobrze, że kupiłem tylko miesiąc w nią



To już nam napisałeś parę stron wcześniej, ale dzięki, że przypominasz ;)

@kabak5

Opisy itemów są zmienione w związku z ogólną zmianą znaczenia przedmiotów i ich wpływu na grę.
Grając na TL byłem sceptycznie nastawiony do nadchodzącego patcha, ale po wczorajszym i dzisiejszym pvp zmieniłem zdanie i przyznaję, że taki patch był genialnym posunięciem. Zmienia AoC diametralnie, ale są to raczej pozytywne zmiany. Powiedzmy, że ludzie czują teraz potrzebę robienia instancji i rajdowania, bo jednak między epickimi, niebieskimi i zielonymi przedmiotami są spore różnice, już nie tylko wizualne ;]
Walki stały się dłuższe, ale przez to bardziej taktyczne i skillowe. Mass pvp nie kończy się śmiercią w ciągu paru sekund, ale właśnie czas walki w grupach się wydłużył, heal jest na wagę złota. Rzadsze są sytuacje, że przeciwnik robi cc locka i nie masz możliwości podjąć żadnego działania przed śmiercią (co było niezwykle irytujące...). Jak dla mnie zmiany pozytywne i konieczne.

Nowa lokacja również bardzo udana i klimatyczna. Luka 75-80 zapełniona. Koniec z potrzebą robienia instancji by dobić 80, lub farmienia villi i ubojni. Jest jakaś alternatywa.

Możliwość stworzenia postaci na 50 poziomie (jednej o ile ma się już na takim poziomie psotać na danym serwerze) również bardzo fajna i na pewno wiele osób będzie miało teraz okazję sprawdzić klasy którymi zawsze chciało zagrać, a nie chciało im się levelować przez początkowy content.


Minusy,minusy....Hm...nic poważniejszego nie mam na razie do zarzucenia...jak na razie kciuki w górę ;)


EDIT:

@kotfilon

wielkość pełnego klienta to około 26 gb, co do różnic...hm...szczerze mówiąc nie wiem bo nie grałem w triala...Może ograniczenie levelowe jest jakieś? Albo ograniczenie do początkowej wyspy.
Z tego co wiem, gra się raczej normalnie na trialu, przynajmniej na Tortage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 20:49, kotfilon napisał:

Witam. Czy mógłby ktoś wypisać różnice konta trial i normalnego?? od możliwości w grze
do wielkości klienta i to co jest obcięte. Bardzo proszę o to info.


trialowe ma jakieś 12-15 Giga i można mieć do 20 lvlu, ale można chodzić wszędzie gdzie to możliwe. nie można handlować z graczami. Moja pełna wersja miała 17,7 giga a potem 18,8 giga nie wiedzieć dlaczego - wielkość rośnie pewnie w miare grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi właśnie chodzi, o dokładne różnice, a najbardziej o:
wielkość klienta trial i pełnej wersji
czy jest ograniczenie lvl (słyszałem, że nie)?
czy można chodzić po całej krainie hyborii?
co jest usunięte z klienta trial (te kilka GB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 21:27, kotfilon napisał:

Witam. Mi właśnie chodzi, o dokładne różnice, a najbardziej o:
wielkość klienta trial i pełnej wersji

podałem wyżej

Dnia 25.06.2009 o 21:27, kotfilon napisał:

czy jest ograniczenie lvl (słyszałem, że nie)?

pierw myślałem, że nie.. ale po osiągnięciu 20 lvlu nie można dalej nabijać expa

Dnia 25.06.2009 o 21:27, kotfilon napisał:

czy można chodzić po całej krainie hyborii?

można

Dnia 25.06.2009 o 21:27, kotfilon napisał:

co jest usunięte z klienta trial (te kilka GB)


w sumie to sam się nad zastanawiam... bo na sam handel to troche za mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obadałem trochę forum oficjalne AoC i ludzie piszą np, że wbili na trialu 35 lvl i pytają się jak zupgradeować konto...więc chyba można lvlować ile się chce, na upartego w 7 dni dało by rade 80 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 21:49, kotfilon napisał:

obadałem trochę forum oficjalne AoC i ludzie piszą np, że wbili na trialu 35 lvl i pytają
się jak zupgradeować konto...więc chyba można lvlować ile się chce, na upartego w 7 dni
dało by rade 80 ^^


w 7 dni ? to jakbyś chyba siedział non stop to do 60 może.. aczkolwiek nie wiem lvlowanie dość szybko idzie... mi sie zatrzymało na 20 czy 21 lvlu - na polskiem tak miałem i na ang też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobije 20 lvl moją rangerką i się zobaczy. za półtora tygodnia jadę do Danii i biorę ze sobą komputer....a tam mam łącze 20 mb więc zassać całego conana to jedna noc ^^ przed wyjazdem kupię pełną wersję...ale aktywuje dopiero jak będę pewny, że chcę grać daną klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barbarzyńca po tym patchu to tragedia jest, mam go na 38lvl i co mi stego że mam 2xHP skoro moje obrażenia spadły ponad 3 razy! teraz walczyłem z DT (róznież 38lvl) i nie miałem ŻADNYCH szans:/ ani jeden stun nie wszedł ani odepchnięcie, poza tym spamowałem stale kombosami więc w zasadzie błędu nie popełniłem a i tak przegrałem:/ i to 2 razy. Na minigame PvP też Necro (35lvl) nie mogłem dorwać bo zabrakło mi czasu jaki oferuje CC na zabicie go (choć i tak nie miał full HP) a potem odstawił mnie i dobił. Teraz zrozumiałem że jeszcze lata dzielą nas od balansu postaci... Z tego co słyszałem łowca to teraz też jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spróbować pograć w AoC, więc założyłem sobie konto trial, ściągnąłem grę, zainstalowałem, i podczas logowania, wyskakuje mi informacja, że autoryzacja (czy weryfikacja) się nie powiodła, a chwilę temu, aktywowałem link z e-mail''a. Jakieś sugestie co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 07:49, player000 napisał:

Barbarzyńca po tym patchu to tragedia jest, mam go na 38lvl i co mi stego że mam 2xHP
skoro moje obrażenia spadły ponad 3 razy! teraz walczyłem z DT (róznież 38lvl) i nie
miałem ŻADNYCH szans:/ ani jeden stun nie wszedł ani odepchnięcie, poza tym spamowałem
stale kombosami więc w zasadzie błędu nie popełniłem a i tak przegrałem:/ i to 2 razy.
Na minigame PvP też Necro (35lvl) nie mogłem dorwać bo zabrakło mi czasu jaki oferuje
CC na zabicie go (choć i tak nie miał full HP) a potem odstawił mnie i dobił. Teraz zrozumiałem
że jeszcze lata dzielą nas od balansu postaci... Z tego co słyszałem łowca to teraz też
jest słaby.



Jedno pytanie: a drzewo featów odnowiłeś? Bo kolega się nie zorientował i przez godzinę psioczył na czacie jaki to jego HoX słaby ... a potem przyznał że nie aż tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wbiłem jeszcze raz featy, to była pierwsza rzecz jaką zrobiłem. Nie wiem czy w tym układzie nie spróbuje zrobić DW bo podobno ma lepszy dmg a skoro CC nie wchodzi to szkoda męczyć się z 2H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować