Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2008 o 16:26, Skwarek pl napisał:

Hmm, chyba nie do końca mnie zrozumiałeś.... ale skoro chcesz się przechwalać to ja w
zeszłym roku (mając lat 20) kupiłem kompa z 6500 zł również z własnych pieniędzy....i
z perspektywy czasu wydaje mi się, że mogłem przeznaczyć tą kwotę na coś bardziej konstruktywnego.
Wcale nie pisałem, że ty akurat pracujesz na kasie, najzwyczajniej dałem ci przykład
tego, że niektórym to wystarcza. Zresztą jeżeli chciałbym cie obrazić użyłbym zdecydowanie
innych słów, nie wydaje mi się również, aby praca na kasie była "obrazą" człowieka, zastanów
się troche. Sam napisałeś, że już osiągnąłeś większość co osiągnąć chciałeś, teraz masz
23 lata, także chyba nie były to zbyt wygórowane ambicje. Czytając twoje wypowiedzi,
lubujesz się w wielu grach mmo, także pewnie bardzo zajęty nie jesteś. Dzieciaki teraz
tylko grają na kompie zamiast zająć się czymś co może im się naprawde przydać w życiu
i karierze.... skoro ty wolisz przemijać jak miliony innych ludzi, twoja sprawa, jedynie
co pozostanie po tobie to zdjęcia i te smutne posty ;]


Jesteś niesprawiedliwy - równie dobrze możesz powiedzieć zapalonemu piłkarzowi albo wędkarzowi, że ten czas mógłby przeznaczyć na coś bardziej ambitnego - nie prawda, są ludzie którym jest przeznaczone robić wielkie rzeczy i ci którzy żyją własnym, spokojnym życiem, ciesząc się z tego co mają. Nie wszyscy chcą się pchać w wielkie pieniądze, wielką karierę, być w gazetach, mediach itd. Jeden woli pograć 3 godziny dziennie, inny woli obejrzeć mecz w tv, pójść do dyskoteki, zagrać w tenisa, przeczytać książkę - każdy spędza swój wolny czas tak jak się mu podoba i tu nie ma miejsca na jakieś przemyślenia. To że granie na kompie jest łatwo dostępne, w miarę tanie, sprawia dużą frajdę, to nie znaczy że jest gorsze od innych form spędzania wolnego czasu. Od podstawówki gram w gry i uważam że nie zmarnowałem czasu. Na co młodzi ludzie mogą go wykorzystać w naszym kraju? Na szlajanie się po mieście, po barach, picie po kątach, bójki, zaczepki? No właśnie, nasz kraj nie ułatwia nikomu życia i nic nie daje na start. Chyba że mówisz o osobach które kompletnie się zadurzyły w graniu, po kilkanaście godzin na dobę i nic więcej nie robią. Wtedy mogę się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze wiekszosc co osiagnalem to wlasnie dzieki grze, a dokladnie wow, nauczylem sie tam angielskiego, rok temu wyjechalem do Irlandii i dogaduje sie swietnie. W Polsce jako szef kuchni nie zarobil bym na taki sprzet jaki sobie kupilem nawet w pol roku, oplacaja wlasna chate oczywiscie i wyzywienie, tutaj zajelo mi to 2 miesiace i jeszcze utrzymuje sam siebie, a gry daly i daja mu duzo frajdy, takze rozwinely moja spostrzegawczosc i szybkosc kojarzenia faktow, nie znasz mnie wiec nie pisz jakis swoich domyslow ktore pod moim adresem nie sa kompletnie trafne. Ja gram gora po 3-4 h poznym wieczorem, spokojnie mam czas dla przyjaciol, film czy dobra ksiazke. Z twoich wypowiedzi wynika ze czlowiek powinien cale zycie spedzac tylko na doskonaleniu siebie bo kazda przyjemnosc to strata czasu. Moge sie zalozyc ze tez cos robisz dla relaxu i to nie jest darmowe, ja osobiscie od tego wole pograc sobie w gry. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 18:56, Kalejdoskop86 napisał:

(dobrze, że mnie nie było jak te kłótnie były xD)

Mam tu pytanie do ciebie. Zastanawiam się nad ENG i PL wersją AoC. W PL będzie mniejszy
abonament, ojczysty język itp. , ale jak myślisz, czy dużo ludzi, którzy są niekulturalni
będzie grało, czy już wszystkie "małe dzieci" odeszły i są już teraz ludzie, którzy na
poważnie biorą grę?



Kalejdoskop86 sorka, że to pisze, ale te Twoje pytania na temat kultury innych graczy robią się już nudne. Ty masz chyba bzika na tym punkcie:) Myślę, że odpowiedzi, które dostałeś powinny wystarczyć, a Ty cały czas w kółko o jednym... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 00:56, PrzeSmek napisał:

Kalejdoskop86 sorka, że to pisze ale te Twoje pytania na temat kultury innych graczy
robią się już nudne. Ty masz chyba bzika na tym punkcie:) Myślę, że te odpowiedzi, które
dostałeś powinny wystarczyć, a Ty cały czas w kółko o jednym... eh...

No jest to pewnie moje lekkie zboczenie, ale tutaj akurat się nie pytałem o ogólne chamstwo, tylko czy ludzie, którzy w to grają (czyli w AoC) biorą tę grę na poważnie. Wiem, zawsze się znajdzie ktoś niekulturalny itp. , ale tutaj się pytam o ogólny klimat w grze (który robią sami gracze) .

Poza tym, jak właściwie wygląda serwer RP-PvP? Jak np. mówią, że zbroja ma + do czegoś tam, czy jak się prosi o pomoc w wykonaniu questa, bo chyba nie można zwyczajnie w Roleplaying poprosić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie. Czy ktoś z kolegów gra na serwerze Aquilonia? Jeśli tak zapraszam na wspólne przygody? Razem zawsze raźniej przy ognisku... Jak by coś to piszcie a gg 7540153. Mój nick w grze to Zuberuss. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 19:13, Galadin napisał:

Jesteś niesprawiedliwy - równie dobrze możesz powiedzieć zapalonemu piłkarzowi albo wędkarzowi,
że ten czas mógłby przeznaczyć na coś bardziej ambitnego

No prosze cie, czy granie na komputerze ci w czymś pomaga ? Przecież nie zostaniesz zawodowcem jak falatlity czy jakieś tam inne takie ludki. Chcodzi mi o uzależniający wpływ komputera na dzieci a tego chyba nie zaprzeczysz, co ?

Dnia 24.08.2008 o 19:13, Galadin napisał:

- nie prawda, są ludzie którym
jest przeznaczone robić wielkie rzeczy i ci którzy żyją własnym, spokojnym życiem, ciesząc
się z tego co mają.

Nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie, to o czym piszesz to można podpiąć pod ambicje bo to one sprawiają, że albo cieszysz się zwykłym życiem, albo chcesz czegoś więcej ;]

Dnia 24.08.2008 o 19:13, Galadin napisał:

Nie wszyscy chcą się pchać w wielkie pieniądze, wielką karierę, być
w gazetach, mediach itd. Jeden woli pograć 3 godziny dziennie, inny woli obejrzeć mecz
w tv, pójść do dyskoteki, zagrać w tenisa, przeczytać książkę - każdy spędza swój wolny
czas tak jak się mu podoba i tu nie ma miejsca na jakieś przemyślenia. To że granie na
kompie jest łatwo dostępne, w miarę tanie, sprawia dużą frajdę, to nie znaczy że jest
gorsze od innych form spędzania wolnego czasu. Od podstawówki gram w gry i uważam że
nie zmarnowałem czasu.

Tak jak pisałem, Jednemu się pdoba jak powoli umiera, drugiemu jak coś osiąga. Załóżmy takie dziecko w wieku podstawówki, zamiast grać, może uczyć się gry na jakimś instrumecnie aby w przyszłości założyć jakiś zespół i może odnieść sukces, albo po prostu może więcej czasu poświęcić na nauke. Sorki, ale wybierając spędzanie wolengo czasu przy kompie to młode pokolenie się niszczy, no chyba, że rodzice wezmą sprawy w swoje ręce.
>Na co młodzi ludzie mogą go wykorzystać w naszym kraju?
Użyj wyobraźni.... komputer ci już nawet to przysłania :P

@Gosu
Słuchaj, nie chce mi się z tobą dyskutować na ten temat, bo jednak pomimo sowjego wieku troche dziwnie to rozumujesz. Tak jak napisałem, jednak ty tego zrozumieć nie możesz, dzieci nie powinny tyle czasu spędzać przy komputerze owszem jest przyjemne i takie tam, ale są zdecydowanie bardziej rozwijające metody spędzania wolnego czasu. Dodatkowo bardzo dobrze zdajesz sobie z tego sprawe, że każde dziecko które zasmakowało gry na kompie chce więcej, i czasem nawet rezygnuje z odrabiania lekicji i innych obowiązków aby sobie "troche pograć". Prowadziłeś jakieś badania, że wiesz jak komputer na ciebie wpłynął ? Prosze cie, nie ma sensu dalej tego kontynuować. Masz ambicje - doskonalisz się, nie masz ambicji - spędzasz więcej czasu na graniu, które to w żadnym stopniu nie pomoże ci stać się lepszym człowiekiem. Teraz jest koniec tematu.

.....mam wrażenie, że Terrorrite jednak dobrze cie ocenił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 18:56, Kalejdoskop86 napisał:

Mam tu pytanie do ciebie. Zastanawiam się nad ENG i PL wersją AoC. W PL będzie mniejszy
abonament, ojczysty język itp. , ale jak myślisz, czy dużo ludzi, którzy są niekulturalni
będzie grało, czy już wszystkie "małe dzieci" odeszły i są już teraz ludzie, którzy na
poważnie biorą grę?

Możesz sobie postawić pytanie, czy te "małe dzieci" potrafią pisać/czytać po angielsku ? Zapewne nie, tak więc większa szansa, że złapią polską wersje...może je dodatkowo skusić (a raczje ich rodziców chyba) niski abonament. Po upływie 30 darmowych dni wszystko powinno się wyklarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skwarek skończ już z tym offtopem wreszcie. Po co piszesz o tym w temacie o AoC ? Jak zauważyłem to mówisz o wszystkich grach a nie o tej jednej więc czemu piszesz to tu... Ogólnie skoro jesteś takim przeciwnikiem gier to po prostu przestań odwiedzać tą stronę i forum, bo jak sam zauważyłeś to jest ona o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Skwarek skończ już z tym offtopem wreszcie. Po co piszesz o tym w temacie o AoC ?
To tutaj toczy się dyskujsa nie ma sensu zakładać odzielnego tematu po to by napisać 2-3 zdania, prawda ?
>Jak zauważyłem to mówisz o wszystkich grach a nie o tej jednej więc czemu piszesz to tu
To się nazywa dyskusja, porównujemy aoc do innych mmo jak i robimy wiele innych rzeczy, swoją drogą po co dołączasz się tutaj i piszesz nie na temat ? Nie masz nic do dodania to nie dodawaj.
>... Ogólnie skoro jesteś takim przeciwnikiem gier to po prostu przestań odwiedzać tą stronę i forum, bo jak sam zauważyłeś to jest ona o grach.
Przeciwnikiem gier nie jestem, sam gram od czasów podstawówki, podzieliłem się jedynie przemysleniem, że ten czas można było przeznaczyć na coś co się w życiu przyda. A strona mój drogi koleżko nie jest tylko o grach. Jak otworzysz strone to niemalże na samej górze masz kategorie, które na to wskazują, troszke samodzielności ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 09:16, Skwarek pl napisał:

Możesz sobie postawić pytanie, czy te "małe dzieci" potrafią pisać/czytać po angielsku
? Zapewne nie, tak więc większa szansa, że złapią polską wersje...może je dodatkowo skusić
(a raczje ich rodziców chyba) niski abonament. Po upływie 30 darmowych dni wszystko powinno
się wyklarowac.

Zadawałem sobie to pytanie... :/
Zresztą, ja już sam nie wiem, czy przekonam się do tej gry. Nie z powodu ewentualnego chamstwa graczy czy bugów. Martwi mnie to niezoptymalizowanie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jestes tylko gowniarzem ktory probuje udawac madrzejszego niz naprawde jest, jestes tak zalosny i zarazem smieszny ze az sie smieje z twoich postow tutaj z kolegami. To ze jestes za malo inteligetny zeby miec umiar do gier to twoj problem, ja godze granie i ksztalcenie siebie bez problemu. A to jest temat o grze Age of Conan na forum GRAM.pl bedac tu i piszac takie rzeczy jestes poprostu smiesznym hipokryta. A to co mysli o mnie jakis Terrorrite malo mnie obchodzi, jestescie spokrewnieni ? bo wasza glupota jest niemal identyczna chiociaz czasami jeden drugiego probuje sie w niej przescignac. Ja zyje na wlasna reke i jeszcze pomagam finansowo mojej rodzinie w polsce a jakis 21 letni podlotek bedzie mi tu wyjedzal z profesorskimi tekstami, nie wiesz nic o mnie wiec skoncz, a najlepiej oposc ten watek bo nie masz w nim nic ciekawego do powiedzenia, skoro gry to taka strata czasu po co odwiedzasz forum na temat jednej z nich Hipokryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, chyba wyjazdy do Irlandi czy gdzie kolwiek teraz jesteś szkodzą twojemu samopoczuciu. Cóż nie będę ci mówił kim ty dla mnie jesteś, bo zapewne się już tego domyślasz, pozdrów kolegów (to pewnie ci z tych licznych mmo w których masz również już wszystko) ciesze się, że mogłem was rozbawić na tej obcej ziemi.... tłumaczyłeś im to ? Jak nie to powiedz im, żeby pograli sobie w polską wersje AoC, może troche podłapią język tak jak ty w wowie ;]. Godzisz krztałcenie siebie i granie ? Wcale ci się nie dziwie, w końcu w wieku 23 lat osiągnąłeś wszystko co chciałeś ... jednemu wystarczy jak będzie robił na zmywaku w angli, drugiemu nie, już ci to wyjaśniałem. Dziwne, piszesz, że nie wiem nic o tobie, natomiast ty rozmawiając poprzez te same posty uważasz, że jestem podlotkiem z hipokrytycznymi zapędami.... Gosu wyluzuj i nie wyładowywuj swojej frustracji, że w życiu ci nie wyszło na innych forumowiczów, chyba nie chcesz aby twoje dzieci się za ciebie wstydziły czytając takie głupoty, hę ? Koniec Tematu (jak ja lubie te słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym kupił wersję PL AoC to mam pytanie: karty kredytowej nie mam, a pre-paida nie zamierzam kupować, póki nie wypróbuję gry przez ten pierwszy miesiąc. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skwarek a ty znowu zaczynasz z tymi swoimi pseudo inteligentnymi postami i jak juz ktos powie prawde to starasz sie zrobic z niego debila. zachowujesz sie na prawde jak hipokryta, z jednej strony mowisz o zgubnym dzialaniu gier, a z drugiej piszesz na forum o GRACH, w poscie o GRZE wiec co tak na prawde z Toba jest? nie wierzysz w swoje wlasne przekonania? Skoncz juz offtopowac bo sie nudny robisz.. oo i mozesz mnie znowu sadem straszyc, powodzenia.

@Gosu olej go, on ma takie podejscie do swiata, jesli ktos robi cos inaczej niz on, lub co gorsza cieszy sie z tego co ma jest debilem i nie ma ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem tu menagerem nie pracuje na zmywaku :)
2. Po twoich wypowiedziach mozna latwo stwierdzic ze jestes przemadrzalym Hipokryta :)
3. Tylko Ty na tym forum uwazasz ze masz racje, duzo osob mowi ze jej nie masz a Ty dalej swoje, moze kiedys dojrzejesz.
4. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Skwarek
> No prosze cie, czy granie na komputerze ci w czymś pomaga ? Przecież nie zostaniesz zawodowcem
> jak falatlity czy jakieś tam inne takie ludki. Chcodzi mi o uzależniający wpływ komputera
> na dzieci a tego chyba nie zaprzeczysz, co ?

(Skąd wiesz że nie zostanę zawodowcem?) | A czy inne formy spędzania wolnego czasu w czymś pomagają oprócz tego że pozwalają na trochę zapomnieć o szarym dniu, 8 godzinnej robocie w jakimś zakładzie, o stresie?

> Nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie, to o czym piszesz to można podpiąć pod ambicje
> bo to one sprawiają, że albo cieszysz się zwykłym życiem, albo chcesz czegoś więcej ;]
> Tak jak pisałem, Jednemu się pdoba jak powoli umiera, drugiemu jak coś osiąga. Załóżmy
> takie dziecko w wieku podstawówki, zamiast grać, może uczyć się gry na jakimś instrumecnie
> aby w przyszłości założyć jakiś zespół i może odnieść sukces, albo po prostu może więcej
> czasu poświęcić na nauke. Sorki, ale wybierając spędzanie wolengo czasu przy kompie to
> młode pokolenie się niszczy, no chyba, że rodzice wezmą sprawy w swoje ręce.

W ogóle nie rozumiem do czego zmierzasz. Wg ciebie ludzie powinni robić tylko i wyłącznie te rzeczy które ich czegoś nauczą, które im w czymś pomogą, czyli zamiast po pracy obejrzeć mecz czy zagrać w grę powinni sięgnąć po książkę od jakiegoś języka bo przecież poczytają, odpoczną i jeszcze dostarczą sobie odpowiedniej wiedzy? Albo ma się bogatą rodzinę która w dziecko zainwestuje, albo robi się z siebie idiotę (Doda, Majewski - nie mówię że to jest dobre oczywiście) albo starasz się samemu - tylko że nikt ci tego nie ułatwi, a bez większego grosza na starcie może coś osiągniesz za 30 lat, tylko co? Chcesz być w gazetach, w tv? Chcesz dostać Nobla, Oskara, inną nagrodę? Chcesz zostać człowiekiem roku? Właściwie do czego zmierza twoja definicja ambicji? Mogłeś wybrać temat o strzelectwie sportowym czy gotowaniu i tam równie dobrze napisać swoje zdanie - nie ma różnicy. Normalny człowiek potrzebuje się zrealizować i robi to w tym co mu sprawia przyjemność, więc granie w gry zalicza się do przyjemności. (przecież nie rozmawiamy chyba o nałogach i skrajnych przypadkach nie)

> Użyj wyobraźni.... komputer ci już nawet to przysłania :P

Nie rozśmieszaj mnie, sam widzę co się dzieje we własnym mieście, gówniarze pod sklepami z piwem, jeżdżące na skuterach/quadach po całych dzielnicach, stojące pod klatkami schodowymi, co tam jeszcze? Przecież nie ma praktycznie wolnych boisk gdzie ekipa z dzielnicy mogłaby sobie pograć w to czy tamto, co te dzieciaki mają robić, wziąć flety i uczyć się grać w orkiestrze? Człowiek wystarczająco dużo czasu marnuje w szkole - przecież wiele rzeczy których go tam uczą są przestarzałe o kilkanaście lat i zupełnie nieprzydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:14, Onybic napisał:

Skwarek a ty znowu zaczynasz z tymi swoimi pseudo inteligentnymi postami i jak juz ktos
powie prawde to starasz sie zrobic z niego debila.

Witam i ciebie, polecam poczytać poprzednie posty zamiast dorzucać się do rozmowy jak kundel do mięcha.

Dnia 25.08.2008 o 14:14, Onybic napisał:

zachowujesz sie na prawde jak hipokryta,
z jednej strony mowisz o zgubnym dzialaniu gier, a z drugiej piszesz na forum o GRACH,

A gdzie pisałbyś o trującym mięsie które zabija ludzi ? W księgarni ? To chyba oczywiste.

Dnia 25.08.2008 o 14:14, Onybic napisał:

w poscie o GRZE wiec co tak na prawde z Toba jest? nie wierzysz w swoje wlasne przekonania?

Absolutnie wierze w swoje przekonania daltego gram w gry bardzo rzadko, zajmując się rzeczami bardziej konstruktywnymi

Dnia 25.08.2008 o 14:14, Onybic napisał:

Skoncz juz offtopowac bo sie nudny robisz.. oo i mozesz mnie znowu sadem straszyc, powodzenia.

Tak, kiedyś już chyba z tobą miałem jakąś rozmowe jednak dokładnie cię nie pamiętam, to ty mi spamowałeś skrzyke pocztową, prawda ? W kazdym razie jeżeli robie się nudny to polecam nie czytać moich postów ;]
>@Gosu olej go, on ma takie podejscie do swiata, jesli ktos robi cos inaczej niz on, lub co gorsza cieszy sie z >tego co ma jest debilem i nie ma ambicji.
Jesteście braćmi ? Brzmicie podobnie głupio... Aha ! To tobie Gosu pomaga i wysyła kase z Irlandii ? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź :D jak dobrze sobie pogadać z wami po dłuższej przerwie, odrazu polepsza mi się humor ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:24, Galadin napisał:

(Skąd wiesz że nie zostanę zawodowcem?) | A czy inne formy spędzania wolnego czasu w
czymś pomagają oprócz tego że pozwalają na trochę zapomnieć o szarym dniu, 8 godzinnej
robocie w jakimś zakładzie, o stresie?

Ofkors, chociażby wspomniane wcześniej granie na jakimkolwiek instrumencie, np gitara. Można również zająć się sportem może tam odkryłbyś jakiś swój talent.
>/ciach
na cały ten długi wywód --> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5851&pid=1811

Dnia 25.08.2008 o 14:24, Galadin napisał:

Nie rozśmieszaj mnie, sam widzę co się dzieje we własnym mieście, gówniarze pod sklepami
z piwem, jeżdżące na skuterach/quadach po całych dzielnicach, stojące pod klatkami schodowymi,
co tam jeszcze?

To jest właśnie ta ambicja, dla nich najwyraźniej mało liczy się to co będą robić w przyszłości.

Dnia 25.08.2008 o 14:24, Galadin napisał:

Przecież nie ma praktycznie wolnych boisk gdzie ekipa z dzielnicy mogłaby
sobie pograć w to czy tamto, co te dzieciaki mają robić, wziąć flety i uczyć się grać
w orkiestrze?

Sam sobie przeczysz.... wiadomo, że nikt nie podsunie ci wszystkiego pod "dupe", trzeba samemu działać

Dnia 25.08.2008 o 14:24, Galadin napisał:

Człowiek wystarczająco dużo czasu marnuje w szkole - przecież wiele rzeczy
których go tam uczą są przestarzałe o kilkanaście lat i zupełnie nieprzydatne.

Cóż najwyraźniej nie potrzebnie wspominałem o ambicji, bo najwyraźniej u was to "drażliwy" temat, czyżbym nadepnął na odcisk ? Jak już pisałem wcześniej, jednak dla mniej rozumnych powtórze raz jeszcze - gosu,onymbic i galdin uważajcie.... wszystko zależy od ambicji. Ja wam nie karze rzucać grania na komputerze i gonić za karierą. Jeżeli spełnieniem waszych marzeń jest życie dom-praca-rozrywka-dom to wasza sprawa. Kto wie co byście robili gdybyście nie grali na kompie, może gosu napisałby książkę(no to troche surrealistyczne), która porwała by miliony, nie wiadomo a tak całe zycie będzie spędzał na forum i chwalił się czego to on w wirtualnym życiu nie osiągnął.... wasza sprawa, jak nie rozumiecie i chcecie mi nawciskać jak to ja nie mam racji i w ogóle to zapraszam na GG 2501744, napewno znajde dla was chwile wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:39, Skwarek pl napisał:

Cóż najwyraźniej nie potrzebnie wspominałem o ambicji, bo najwyraźniej u was to "drażliwy"
temat

/.../

Ale nadal nie rozumiesz? Człowiek robi to co mu się podoba, ale nie ma czegoś takiego jak całkowita wolność, są jeszcze inni ludzie obok, są takie rzeczy jak religia - nikt nie idzie wyłącznie własną ścieżką i chrzanić coś takiego jak ambicja, jeżeli człowiek się ustatkował, ma rodzinę, ma pracę, cieszy się z tego, to czego mu więcej potrzeba? Albo jest się egoistą robiącym z siebie zbawiciela świata albo normalnym człowiekiem który kształtuje swoje życie na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:11, Kalejdoskop86 napisał:

Jakbym kupił wersję PL AoC to mam pytanie: karty kredytowej nie mam, a pre-paida nie
zamierzam kupować, póki nie wypróbuję gry przez ten pierwszy miesiąc. Co zrobić?

To może ja odpowiem bo cięzko będzie znaleźć tego posta pośród tych "innych". Z tego co widze zastanawiasz się nad wyborem wersji językowej. Nie jestem zabardzo w temacie, ale jeżeli można byłby grać angielską wersją gry na polskim serwerze to radziłbym kupić angielską. Jeżeli znasz dobrze język to żaden problem a graczy miałbyś polskich. Jeżeli kupiłbyś wersje polską to miałbyś chyba darmowe 30 dni tak jak w wersji angieslkiej dlatego nie musiałbyś kupywać prepadia jak również nie musisz posiadać karty kredytowej. Ja osobiście obstawałbym przy wersji angielskiej ;]. W najgorszym wypadku odczekaj ten darmowy miesiąc i zobacz jak potoczą się losy wersji polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować