Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2008 o 14:56, Skwarek pl napisał:

To może ja odpowiem bo cięzko będzie znaleźć tego posta pośród tych "innych". Z tego
co widze zastanawiasz się nad wyborem wersji językowej. Nie jestem zabardzo w temacie,
ale jeżeli można byłby grać angielską wersją gry na polskim serwerze to radziłbym kupić
angielską. Jeżeli znasz dobrze język to żaden problem a graczy miałbyś polskich. Jeżeli
kupiłbyś wersje polską to miałbyś chyba darmowe 30 dni tak jak w wersji angieslkiej dlatego
nie musiałbyś kupywać prepadia jak również nie musisz posiadać karty kredytowej. Ja osobiście
obstawałbym przy wersji angielskiej ;]. W najgorszym wypadku odczekaj ten darmowy miesiąc
i zobacz jak potoczą się losy wersji polskiej.

No i ten dylemat to serio dziwna sprawa, bo obstawiałbym wersję PL (niższy abonament, te 30 dni darmowe, język ojczysty) , ale znowu lepiej by było grać na serwerach Polskich. Angielski to też niezła wersja, ale granie na Polskich serwerach to trochę by dziwnie było (tłumaczenie wszystkiego itp. ) , a angielski dobrze znam. Znowu ten abonament byłby droższy. Chyba będzie tak, że tylko wersja PL będzie miała ten niższy abonament.
Chyba jednak poczekam do premiery, poczekam tak z miesiąc i poczytam, jaki klimat panuje, bo kupowanie w ciemno nie jest dobrym rozwiązaniem, tym bardziej, że gra - oprócz wielkiego potencjału - ma wielką ilość bugów i jest baaardzo niezoptymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@skwarek
co do spamowania, nie powiem kto pierwszy do mnie napisal. i napisal duzo bezsensownych wiadomosci. (grozic komus przez internet jest na prawde fajnie, prawda? :) )
i pisze sie onybic jak bys nie umial przepisac. jesli bylaby mozliwosc ignorowania postow jakiegos usera, na pewno bym to wykorzystal.

o i pozdrawiam pana Maćka L. ;)

@Kalejdoskop86
juz pisali na ten temat pare stron wcześniej, zeby zalozyc konto musisz posiadac karte kredytowa, lub pre-paid.

ja radze poczekać do premiery, albo nawet dłużej. jesli polska wersja bedzie swiecila pustkami to sam bedziesz znal odpowiedz.. niski abonament moze przyciagnac duzo graczy, ale w cuda bym nie wierzył po tym jak wszyscy przeczytaja o bugach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onuś, dyskusja z tobą to jak dyskutowanie z ośmiolatkiem, który cały czas powtarza to samo. Napisałem wtedy do ciebie aby kontynuować dalszą dyskujse na ten temat ty jednak wolałeś mnie obrażac, twoja sprawa. Współczuje twoim rodzicom... cały czas z takim dzieckiem, nie wytrzymałbym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:21, Skwarek pl napisał:

Onuś, dyskusja z tobą to jak dyskutowanie z ośmiolatkiem, który cały czas powtarza to
samo. Napisałem wtedy do ciebie aby kontynuować dalszą dyskujse na ten temat ty jednak
wolałeś mnie obrażac, twoja sprawa. Współczuje twoim rodzicom... cały czas z takim dzieckiem,
nie wytrzymałbym ;]

po prostu już skończ, stajesz sie na prawde nudny. obrazaniem mnie nic nie zdzialasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:10, Onybic napisał:

@Kalejdoskop86
juz pisali na ten temat pare stron wcześniej, zeby zalozyc konto musisz posiadac karte
kredytowa, lub pre-paid.

Aha no i dodatkowo nie wprowadzaj w błąd, nie wiem po co się wypowiadasz w temacie o grze o której nic nie wiesz, ale to chyba twoja domena. Nie masz nic do powiedzenia - nie wypowiadaj się weź to sobie do serca.
Aby założyć konto nie musisz posiadać karty kredytowej ani pre-padi''a. Wybiersz po prostu opcje pay by cash(przynajmniej tak było na początku).
>po prostu już skończ, stajesz sie na prawde nudny. obrazaniem mnie nic nie zdzialasz
Obrażaniem ciebie ? Wybacz, ale jeżeli chciałbym cię obrazić musiałbym napisac "ty Onybicu", bo całą resztą "wyrazów" prawiłbym ci tylko komplementy.
Naprawde nie wiem, czemu dorzucasz się do rozmowy pare postów wyżej tekstem typu "skończ z nim pisać bo on i tak nie zrozumie", nie dokładasz żadnych argumentów prócz czystych złośliwości... oj chyba powinien tu wkroczyć modek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:47, Skwarek pl napisał:

Aby założyć konto nie musisz posiadać karty kredytowej ani pre-padi''a. Wybiersz po prostu
opcje pay by cash(przynajmniej tak było na początku).


Ta opcja została usunięta już jakiś dłuższy czas temu podobno. Więc takowej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:47, Skwarek pl napisał:

ciach

napisalem juz do moda, zeby zajal sie twoim offtopem i spamowaniem.

a co do tematu, nie znam sie? przepraszam :(
a to kurde dziwne bo przed chwila probowalem stworzyc konto i co mi wyskoczylo? karta kredytowa, pre-paid i pay by giro. zadnego sladu po pay by cash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:52, Onybic napisał:

> ciach
napisalem juz do moda, zeby zajal sie twoim offtopem i spamowaniem.

Ja również

Dnia 25.08.2008 o 15:52, Onybic napisał:

a co do tematu, nie znam sie? przepraszam :(
a to kurde dziwne bo przed chwila probowalem stworzyc konto i co mi wyskoczylo? karta
kredytowa, pre-paid i pay by giro. zadnego sladu po pay by cash.

Cóż w takim razie mój błąd, nie wiedziałem, że opcja została usunięta, wybacz Kalejdoskop86. Co nie zmienia faktu, że i tak mało wprowadzasz do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to napisze ci jak ja to widze ;]
Polska wersja
plusy:
+ niski abonament
+ granie z polakami
+ w przypadku słabej znajomości języka angielskiego - pełna lokalizacja

minusy
- Polska duża nie jest, tak więc dużo ludzi raczej nie będzie ( no i jakie serwery będą)
- polska wersja jak i niska cena może przyciągnąć te dzieci których się obawiasz
- to troche osobiste, ale ja nie lubie pełnych lokalizacji ;]

Wersja angielska
+ podszkolisz język, chociaż odrobinke
+ więcej ludzi
+ napewno nie będzie żadnych problemów jakie mogą wystąpić tylko w wersji polskiej ;]
+ oryginalny klimat

- abonament
- jak nie znasz języka to bariera językowa

Mniej więcej tak to widze ja. Zapewne o czymś tam zapomniałem, ale to taki ogólny zarys, przy czym ja obstawiam ostateczny wynik na wersje angielską. Jednak tak jak sam napisałeś, poczekasz miesiąc, zobaczysz jak to będzie wyglądać po odsianiu 30 darmowych dni i wtedy oceń.

@Onybic
>o i pozdrawiam pana Maćka L. ;)
Co miałeś na mysli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Ci ktoś powiedzieć, że takowy istnieje, ale tak na prawdę raczej* go nie dostaniesz.
raczej* - krążą ploty po sieci, że niby jest, ale nikt nie potrafi wskazać....
Wniosek z tego taki. -Nie ma.

btw. To waży ponad 26 GB, tak więc pobieranie triala, jest ... Słabym pomysłem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 23:41, Tokix napisał:

Może Ci ktoś powiedzieć, że takowy istnieje, ale tak na prawdę raczej* go nie dostaniesz.
raczej* - krążą ploty po sieci, że niby jest, ale nikt nie potrafi wskazać....
Wniosek z tego taki. -Nie ma.


Ok, rozumiem. ^_^

Dnia 25.08.2008 o 23:41, Tokix napisał:

btw. To waży ponad 26 GB, tak więc pobieranie triala, jest ... Słabym pomysłem ^^.


Wniosek z tego jeden - pozostaję przy WoW-ie. :)
Dzięki za info, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

Dobra to napisze ci jak ja to widze ;]

Jak coś to napiszę komentarz i + , - bądź +/-

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

Polska wersja
plusy:
+ niski abonament

+

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

+ granie z polakami

+/- zależy, czy będę mili

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

+ w przypadku słabej znajomości języka angielskiego - pełna lokalizacja

+/- angielski raczej bardzo dobrze

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

minusy
- Polska duża nie jest, tak więc dużo ludzi raczej nie będzie ( no i jakie serwery będą)

+/- jak będą kulturalni, a będzie ich mało to lipa... :/
a serwery ponoć po jednym z każdego rodzaju

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

- polska wersja jak i niska cena może przyciągnąć te dzieci których się obawiasz

+/- fajnie, niska cena zarówno gry jak i abonamentu, ale to przyciągnie dzieci

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

- to troche osobiste, ale ja nie lubie pełnych lokalizacji ;]

Ja lubię... :)

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

Wersja angielska
+ podszkolisz język, chociaż odrobinke

+ no właśnie ^^

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

+ więcej ludzi

+

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

+ napewno nie będzie żadnych problemów jakie mogą wystąpić tylko w wersji polskiej ;]

+/- zależy, jakich, bo nie lubię ludzi, którzy są oszustami, a im więcej ogółu ludności na serwerze tym większa szansa, że wystąpią

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

+ oryginalny klimat

+ uwielbiam język angielski, a oryginalny klimat Hyborii przyciąga jak nie wiem :)

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

- abonament
- jak nie znasz języka to bariera językowa

jak już mówiłem angielski znam bardzo dobrze, więc to nie musi być bariera, poza tym - "małe dzieci" , których się obawiam mogą go nie znać... ;))

Dnia 25.08.2008 o 18:43, Skwarek pl napisał:

Mniej więcej tak to widze ja. Zapewne o czymś tam zapomniałem, ale to taki ogólny zarys,
przy czym ja obstawiam ostateczny wynik na wersje angielską. Jednak tak jak sam napisałeś,
poczekasz miesiąc, zobaczysz jak to będzie wyglądać po odsianiu 30 darmowych dni i wtedy
oceń.

Prawie tak samo i ja to widzę, ale po czytaniu o bugach, niedopracowaniu gry w wersji ENG wolę poczekać tak miesiąc po premierze wersji PL, bo szkoda by było tych 100 zł na grę, która oprócz bugów i niedopracowania ściągnęłaby masę dzieciarni.

Dzięki za ogólny zarys i pozdrawiam! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:20, zawcia napisał:

Jest trial. Jak masz kumpla, który ma AoC to możesz dostać od niego zaproszenie i płyty
z grą <3

To było skierowane do mnie mniemam? :>

A można wykorzystać po prostu buddykeye?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kalejdoskop86

nie, tym razem nie :) TOkix i Probos rozmawiali na temat tego czy jest jakiś trial czy go nie ma.


wykorzystać? w jakim sensie :D

Jak zapraszasz kumpla wysyłając mu buddykeya to go wykorzystujesz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:24, zawcia napisał:

@Kalejdoskop86

nie, tym razem nie :) TOkix i Probos rozmawiali na temat tego czy jest jakiś trial czy
go nie ma.

Acha. xD

Dnia 26.08.2008 o 11:24, zawcia napisał:

wykorzystać? w jakim sensie :D

Jak zapraszasz kumpla wysyłając mu buddykeya to go wykorzystujesz :>

Nie, chodzi mi o to, że karty kredytowej nie mam, a nie będę kupował pre-paida, żeby zakupioną grę zainstalować! Chcę najpierw wypróbować ten miesiąc darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też pożyczyć dane z karty od dobrego znajomego a po utworzeniu konta je skasować, tak ja zrobiłem kiedyś przy tworzeniu konta w WoW''ie, tyle, że to musi być naprawde dobry znajomy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:48, Skwarek pl napisał:

Możesz też pożyczyć dane z karty od dobrego znajomego a po utworzeniu konta je skasować,
tak ja zrobiłem kiedyś przy tworzeniu konta w WoW''ie, tyle, że to musi być naprawde
dobry znajomy ;]

Niee, raczej nie. Ogólnie to sam nie chcę takiego czegoś, wolałbym, żeby była opcja płatności przez pre-paidy i to jak się je kupi, żeby ten miesiąc darmowy wypróbować, ale tak jak powiedziałeś parę postów wcześniej: nie ma już niej. Szkoda, ale być może do tego czasu będzie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować