Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

No cóż, ranger nie jest wcale wszechstronny. Przynajmniej nie podejrzewam, żeby nagle sie taki po patchu stał skoro mówiono generalnie głównie o jego nerfie. Wszystko zależy do czego chcesz wykorzystywać łowcę, jeżeli głównie do pvp to faktycznie może to być niezły wybór na początek.

Duży zasięg, ukrywanie się, ogłuszenie przy ataku z ukrycia, stosunkowo duże obrażenia na jeden cel już od początku gry. Ale jeżeli pve, to może nie być tak rożowo - raz, że jeżeli nie przerobisz się na kusze pod koniec ciągnięcia postaci to podobno może być ciężko. Łuk to głownie obrażenia na jeden cel, a dzieki temu że kusza atakuje przebijająco wszystkie potworki między tobą i celem, łatwiej nią grać. Z drugiej strony kusza jest sporo wolniejsza niż łuk.

Walka 2 bronią , czy bronią + tarczą to bujda. Co prawda można, ale poza początkiem gry do niczego się nie przydaje bo przestaje się dostawać kombinacje do obrażeń. I o ile jeszcze w pvp sie sprawdza zmiana uzbrojenia na set na tarczę + miecz i dzięki temu zwiększenia defa, lub dobicie przeciwnika, który jest dość blisko a skacząc nie pozwala się normalnie trafić z broni dystansowej. Ale w pve, czy to w instancjach, levelując czy na raidach - korzystasz praktycznie tylko z łuku lub kuszy.

Nie to, żebym odradzał. Sam mam małego łowcę na 39 poziomie i na zmianę z takim samym Heraldem Xotli wchodzę nimi na minigierki i gra się miło. Ale to postać bardzo specyficzna, bardzo niebezpieczna gdy chodzi o pvp (nie tylko ze względu na olbrzymie przed patchem obrażenia salwy, ale także ogłuszenia i ogromny zasięg pozwalający szachować sporą część mapy). Jak ktoś ją poczuje będzie się świetnie bawił. Jeżeli oczekuje, że postać sama z siebie go rozbawi, mocno się zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytać informację patchera. Od godziny 7 rano (5GTM) przewidziana jest 6 godzinna (sprawdziłbym ok. 11, często wtedy już się wyrabiają) przerwa techniczna aktualizująca grę do wersji 1.05.2,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ma być balans?! ja na 40 lvl i strażnik na 50lvl próbujemy ubić necro na 45 i nawet pół HP nie zabraliśmy mu. Nie wiem co FC odstawia z tymi patchami, zamiast poprawiać tylko pogarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj brałem udział w dwóch rajdach T1: Kylikki i Yakhmar.

Po patchu są o wiele łatwiejsze. Robaka załatwiliśmy w poniżej 8 minut, a zwykle zabierało nam to około 10. Cały loch Kylikki wyczyszczony dokładnie, co do moba, w nieco ponad godzinę (nie liczę dwóch 5 minutowych przerw przed Championem i Kylikki) - zwykle było to około 15 - 30 minut dłużej.

Kylikki w ogóle chyba nie otrzymywała leczenia od swoich casterów ... bug jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy łowca jest dobrym DPS''em na raidach? czy ukrywanie się dużo mu pomaga i czy pułapki są użyteczne? czy ma jakieś aury/buffy?

I jeszcze mam pilną sprawę. Czy wiecie jak zmienić w AoC rozdzielczość na 800x600?? wiem, że można bo na forach coś o tym pisali, tylko nie wiem jak. Jest to pilna sprawa więc proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 18:35, KaRkAsZo napisał:

to jak to jest z karta uaktualniajaca triala? mozna kupic wersje pl?

czy odpowie ktos na to pytanie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 11:25, kotfilon napisał:

Witam. Czy łowca jest dobrym DPS''em na raidach? czy ukrywanie się dużo mu pomaga i czy
pułapki są użyteczne? czy ma jakieś aury/buffy?



W rajdach ukrywanie się jest możliwe tylko gdy nie trwa aktualnie walka (podobnie w grupach). Pułapki zaś nie działają na chyba żadnego bossa i na sporą część mobów rajdowych.

Co do DPSu to radzę sobie nieźle - zwykle jestem w granicach 6-8 miejsca (zwykle za demnologami, necromantami i hoxami, choć część grających tymi klasami wyprzedzam) , ale jestem jednym z minion-killerów więc zwykle początkową część walki opuszczam. Na statystykach z Championa i Kylikki byłem ostatnio odpowiednio 1 i 3, wyprzedając kilku Hoxów i Demonologów, którzy zwykle są lepsi.

Po patchu 1.5 inni rangerzy także awansowali w rajdach jeśli chodzi o dps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie czy koles sprzedaje keye w wersji EU czy polska:
"Sprzedaje Angielska wersja ale dam ci link gdzie jest 7 dni za darmo PL i potem dasz GB i będzie działać "

Na koncie mam opcje - Zmien swoje konto na polskie. "Available for Conan accounts created before 22nd January 2009"

Jak to z tym jest? Da sie takie cos zrobic? Czy koles w kulki leci. Trialka juz pogralem, a na allegro nie ma obecnie stricte PL tanio. Dzieki z gory za odpowiedz. Jak to dokladniej z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabójca odpadł, bo jednak wolę otwartą walkę w cięzkim pancerzu lub naparzanie z łuki. W tej chwili zastanawiam się nad Łowcą, Zdobywcą i Barbarzyńcą. kogo wybrać?

Czy zna ktoś jakiś addon UI o dużo pomniejszonym dolnym pasku skilli? tam gdzie są strzałki itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Kupując AoC w sklepie np Empiku mogę grać od razu czy jeszcze muszę dokupić pre-paida itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 11:18, Araondoion napisał:

Na pytanie czy koles sprzedaje keye w wersji EU czy polska:
"Sprzedaje Angielska wersja ale dam ci link gdzie jest 7 dni za darmo PL i potem dasz
GB i będzie działać "

Na koncie mam opcje - Zmien swoje konto na polskie. "Available for Conan accounts created
before 22nd January 2009"

Jak to z tym jest? Da sie takie cos zrobic? Czy koles w kulki leci. Trialka juz pogralem,
a na allegro nie ma obecnie stricte PL tanio. Dzieki z gory za odpowiedz. Jak to dokladniej
z tym jest?



Tak jak mówiłem, musisz w takiej sytuacji napisać mail do supportu, że się pomyliłeś i kupiłeś ang wersję i wtedy w większości przypadków zmieniają Ci konto na polskie.


@4ny4

Możesz grać od razu przez 30 dni.

@KaRkAsZo

Sprecyzuj pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro można grać od razu to teraz pytanie. Czy warto ? Jak jest z błędami ? Zostały usunięte czy dalej jakieś cholerne bugi ? Jak dużo osób gra na serwerze ? I czy po prostu gra jest dobra ? Z góry dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, najlepiej popartą argumentami. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy po ulepszeniu konta trial do pełnego postaci z triala automatycznie są grywalne na koncie pełnym?? jeżeli nie, to do kogo napisać i ile trzeba czekać na przeniesienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 14:01, kotfilon napisał:

czy po ulepszeniu konta trial do pełnego postaci z triala automatycznie są grywalne na
koncie pełnym?? jeżeli nie, to do kogo napisać i ile trzeba czekać na przeniesienie?



Nie robiłem tego, ale z tego co czytam to niektórym normalnie po prostu udało się keyem z fulla ulepszyć triala do normalnej wersji, a inni natomiast musieli skierować maila do supportu. Support odpowiada dość szybko - polski nie pracuje w weekendy.


@4ny4

Ja wiem ... ;) Gdyby mi się gra nie podobała, było pusto na serwerze i gra byłaby zła z bugami całkowicie psującymi grę to bym pewnie nie grał ;p A tak mimo wszystko, jednak od premiery trochę czasu spędziłem w Hyborii.
O wielu rzeczach można by tu napisać, ale prawda jest taka, że to jednak kwestia gustu i tego co kto lubi robić.
Są tacy którym się podoba i grają, są tacy którzy grają, a mimo to cały czas narzekają. Ilu graczy tyle opinii - najlepiej spróbować samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 12:59, 4ny4 napisał:

Skoro można grać od razu to teraz pytanie. Czy warto ? Jak jest z błędami ? Zostały usunięte
czy dalej jakieś cholerne bugi ? Jak dużo osób gra na serwerze ? I czy po prostu gra
jest dobra ? Z góry dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, najlepiej popartą argumentami.
;-)


Wyczerpująco i z argumentami?

P: Czy warto?
O: Wg mnie: tak. Gra się rozwija, wyszedł właśnie nowy patch zmieniający sporo elementów, w większości na lepsze (wg mnie).

P: Jak jest z błędami? Zostały usunięte czy dalej jakieś cholerne bugi ?
O: A o jakie konkretnie błędy chodzi? Jest kilka problemów które mogą dokuczyć, ale większość błędów usunięto dawno temu - w zasadzie od Listopada nie mam większych zastrzeżeń: jednego zadania nie mogłem wykonać, z księgi receptur wcięło mi przepis na jakieś sandały i jednej z recept specjalnych nie mogłem przeczytać. We wszystkich przypadkach pomógł mi MG. Zdarzają się błędy graficzne i lag. I tyle ...

P: Jak dużo osób gra na serwerze ?
O: Zależy od serwera. Ja na Cromie ostatnio narzekam na nadmiar chętnych do zadań w Common District ... I zbieranie niektórych surowców alchemicznych jest utrudnione z nadmiaru chętnych ;)

I czy po prostu gra jest dobra ?
O: Gram od 10 miesięcy i jeszcze mi się nie znudziło. Oczywiście to jak najbardziej subiektywna opinia i trudno ją poprzeć argumentami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie strasznie pullowanie mobków dobija a gram heraldem

jak dla mnie przesadzone bo walczę sobie dajmy na to z vanirem i on pulluje następne(odległość 5-10 metrów) a one pullują innych i tak z 10 mobów mnie otacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy po aktywacji konta 30 dni jest liczone od pierwszego zalogowania na konto w grze?
do kogo pisać w sprawie przeniesienia postaci z triala na main account?
co dostaje każdy gracz po aktywacji konta ze zwykłej polskiej wersji pudełkowej po wpisaniu /claim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować