Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2009 o 11:02, Kapas napisał:



> są w złotówkach i są tańsze, EU są w euro i są droższe. Choć mogło by się wydawać,
że
> Funcom zarobił by trochę więcej na możliwości użycia EU (droższego) na polskim koncie,

> a na odwrót (PL prepaid na EU) zablokować.

Co Ty gadasz ? Na allegro można też kupić doładowania do wersji angielskiej i są niemal
w takiej samej cenie, co do wersji polskiej.



no właśnie...niemal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie siej zamętu, może to będzie dla Ciebie szokiem ale ja gram an tym samym UI na którym grałem od początku jedyne co trzeba sobie ściągnąć to programik ByCrom który automatycznie zaktualizuje UI do wersji zpatchowanej AoC.... Nie podam teraz strony skąd to ściągnąć wydaje mi się jednak, że sama nazwa programu + google powinna wystarczyć... teraz dalej...

vBoguSv
Ano obcięli obcięli nie ma co, na moim assasinie tak zaszaleli, że biedaczka wykas...wali z ponad połowy dmg.. i niestety tak jak to wyglądało wcześniej tak to wygląda i teraz jedyne co się zmieniło to agonia gracza grającego tą czy inną postacią, ten patch tak naprawdę w PvP nie wniósł nic - tak jak wcześniej Demonolog młuci wszystkich równo z glebą, potrafi załatwić gracza w dokładnie 3 strzałach, Ranger jest wkurzający zaś okres egzekucji przezeń wykonywanych także został przesunięty trochę w czasie, co z tego, że zwiększono ilość HP skoro obcięto DMG..?
Co mi po tym jak taki Demo potrafi mnie 3 błyskawicami załatwić a ja jego 3 kombosami i wezmę mu 40% życia...
AoC według wielu graczy wypowiadających się po tym patchu jest prawie tak samo zdu...any jak wcześniej jedyne co się stało to tak jak napisałem dłuższa agonia graczy... i Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 12:10, player000 napisał:

przy graniu przez rok daje to 60 zł a za taką kasę co kolwiek można kupić. Skoro nie
widać różnicy to po co przepłacać?


Ja nie miałem problemu po po 2 tygodniach gry mi się strasznie znudziła.. poza tym skoro ktoś już chciałby grać przez cały rok to zapewne mu te 60 zł wielkiej różnicy nie zrobi, dodatkowo europejskich serwerów jest znacznie więcej polski tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Od wczoraj mam pewien problem, a raczej 2 problemy.
1. Za każdym razem jak chcę włączyć AoC patcher ściąga pliki ważące 43-44 mb. zawsze te same. co zrobić, żeby to się ściągnęło na stałe?
2. Często też, gdy już klikam na przycisk Graj po chwili wyskakuje błąd svchost.exe, co z tym zrobić, nie da się włączyć gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki za noob pytania.
Chcialbym sie dowiedziec ile w tej grze kosztuje miesiac subskrypcji placac karta do polskiej wersji jak i EU. Szukalem dlugo i nie moge za bardzo znalezc. Na allegro pre paidy chyba kosztuja prawie tak samo. Ale jak jest z karta?

Czy rzeczywiscie warto grac na polskim serwerze? Czy nie ma tam tylko bandy dzieciakow k***, ch*** itp? Co przemawia za polska wersja? czy rzeczywiscie jest taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 22:08, Araondoion napisał:

Witam, sorki za noob pytania.
Chcialbym sie dowiedziec ile w tej grze kosztuje miesiac subskrypcji placac karta do
polskiej wersji jak i EU. Szukalem dlugo i nie moge za bardzo znalezc. Na allegro pre
paidy chyba kosztuja prawie tak samo. Ale jak jest z karta?

Czy rzeczywiscie warto grac na polskim serwerze? Czy nie ma tam tylko bandy dzieciakow
k***, ch*** itp? Co przemawia za polska wersja? czy rzeczywiscie jest taniej?


1.pierwsze 3 miesiące za 19 zł następne po 30zł(zaokrąglenie)
2.Warto. Ludzie pomagają i dzięki Bogu nie ma ułomów ani nic. Grałem w triala, polecam ściągnij będziesz mógł ocenić.
3. Jest taniej. patrz na cenę. Najtańszy płatny MMORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 22:21, necron1501 napisał:

1.pierwsze 3 miesiące za 19 zł następne po 30zł(zaokrąglenie)

3 miesiace za 19 zl czy kazdy z tych miesiecy za 19? A pozniej 30 za 1? :P
widzialem na allegro za 65 zl prepaida do EU. Czyli za 2 miesiace. 32,5 zl za 1. Jakie sa roznice w cenie placac karta a pre paidem?

Zazwyczaj nie lubilem grac w zadnych polskich gildiach w tego typu grach, wlasnie z powodu infantylnosci, ogolnej glupoty, chamstwa, wylgarnosci. Bariera jezykowa jest dosc skuteczna. A o polskiej wersji za duzo dobrego nie slyszalem, nawet o modkach/GMach itp...

Duzo ludzi gra w ta gre? Po kryzysie? Jak wyglada PvP sa jakies zony gdzie mozna atakowac kazdego?

Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnośnie płatności to słyszałem że ta promocja się skończyła ale jak coś to się nie wypowiadam.
Jeśli chodzi o pre paidy to odsyłam na allegro. Taniej w internecie raczej nie znajdziesz.
Co do społeczności na Polskim serwerze to jest typowa, zdarzają się idiotyczne kłutnie na kanale globalnym (sam byłem świadkiem 2 takich incydentów a gram od początku czerwca) jednak znajdziesz dobrą gildię to zawsze znajdziesz kogoś do pomocy. Co do PvP (mówie tutaj o możliwości zabijania każdego gracza) to na serwerze PvP jest dozwolony wszędzie poza tzw Hub''ami (Miasta+ jedna lokacja na noob island) a na serwerze PvE tylko w 3 lokacjach tzw królestwach granicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do płatności. Promocja pozwalająca na kupienie 3x1 miesiąc po 19,90 każdy i 1x3miesiace za 49,90 skończyła się 22 marca, 2 miesiące po premierze w Polsce. Teraz płacąc kartą jest to 29,90 za miesiąc i około 60-70 za 3 miesiące. Pre-paidy można znaleźć od 32-40 zł za 1 miesiąc, 64-75 za 3 miesiące.

Odnośnie polskich serwerów. (Grałem tylko na serwerze Two Eagles PVP) Napewno nie spotkasz ludzi z nickami Masterof cośtam Noob, tibia itd. (chociaż nie wyszedłem jeszcze z Tortage)
Nie spotkałem też ludzi z nickami, np. MalborkPL albo Malbork-PL (bez urazy dla Malborka), chyba właśnie dlatego, że mamy polsko ruski serwer więc polacy używają zwykłego alfabetu polskiego, a ruski cyrylicy.
Jedyny problem (ale i zaleta), to to, że na obszarach z wolnym PVP wszyscy mogą cię zabić - i robią to. Napewno gorzej jest na EU serwerach, gdzie wszyscy biją wszystkich.
U nas często też tak jest, ale spotkałem się kilka razy gdy 2-3 polaków biło się ze sobą, i nagle przestali, wyleczyli się i pobiegli tłuc jakichś 2 rusków.(to jest ta zaleta, chociaż jest też tak, ze to ruski się sprzymierzają i biją nas - polaków)

Czy wy też tak macie (mieliście, że za każdym razem ściągają wam się updaty te same bo 13x wcześniej w ciągu ostatnich dni. Za każdym razem zasysa mi się 44 mb i trochę to wkurza, bo przy moim łączu to około 10-15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Wy te pre-pejdy widzieliście za 45zł?!

A i jaka aktualna sytuacja z paczami? Są jakieś nowe? znerfili kogoś? A i jak z zaludnieniem? PvE czy PvP więcej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest gdzieś na internecie spis rzeczy które może zrobić każda z profesji? szukam odpowiedniej dla mojego Barbarzyńcy i nie wiem na co sie zdecydować. Myślałem o kowalstwie i tej profesji od kamieni szlachetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 00:04, Araondoion napisał:

Zazwyczaj nie lubilem grac w zadnych polskich gildiach w tego typu grach, wlasnie z powodu
infantylnosci, ogolnej glupoty, chamstwa, wylgarnosci. Bariera jezykowa jest dosc skuteczna.
A o polskiej wersji za duzo dobrego nie slyszalem, nawet o modkach/GMach itp...

Duzo ludzi gra w ta gre? Po kryzysie? Jak wyglada PvP sa jakies zony gdzie mozna atakowac
kazdego?

Z gory dzieki.


Każde pierwsze 3 miesięce 19 zł za każdy. A następne 30 zł za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@alexiej

ale działa nadal, kumpel płacił miesiąc temu i za 3 miechy zabulił 60zł czyli 3x20zł.

Co do patchy - wyszedł długo wyczekiwany 1.5...nerfa dostali teoretycznie wszyscy, patch miał zakończyć dominację casterów nad klasami melee, rzeczywistość jest taka, że w 1v1 już dla bsa (gram nim) jest niemożliwe uwalenie nekro czy demo, tak samo dla pozostałych klas melee. No chyba, że assassin daje radę ;) Oprócz tego HoX stał się imo troszkę przegięty - obrażenia ma naprawdę kosmiczne, a cięzko ubić bydlaka.

@Araondoion

Na serwerze pvp masz open pvp w większości zone. Ale nie, nie jest tak jak w darkfallu. Choć zależy co masz na mysli mówiąc o takim pvp jak w darkfallu ;)

Co do Polaków i Rusków - nie różnią się od pozostałych europejczyków ;)

@kotfilon

skoro Ci ciagnie za każdym razem 44mb, tzn. że za każdym razem "uszkadzają" Ci się jakieś pliki :<
nie powinno tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 14:55, zawcia napisał:

@Araondoion

Na serwerze pvp masz open pvp w większości zone. Ale nie, nie jest tak jak w darkfallu.
Choć zależy co masz na mysli mówiąc o takim pvp jak w darkfallu ;)

Co do Polaków i Rusków - nie różnią się od pozostałych europejczyków ;)


no w darkfallu full loot itp ^^ Ale zadowole sie bym mogl atakowac kazdego w wiekszosci zonów.

Moze nie roznia sie od innych nie roznia, ale na EU bariera jezykowa dla wiekszosci robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 14:55, zawcia napisał:

Co do patchy - wyszedł długo wyczekiwany 1.5...nerfa dostali teoretycznie wszyscy, patch
miał zakończyć dominację casterów nad klasami melee, rzeczywistość jest taka, że w 1v1
już dla bsa (gram nim) jest niemożliwe uwalenie nekro czy demo, tak samo dla pozostałych
klas melee. No chyba, że assassin daje radę ;) Oprócz tego HoX stał się imo troszkę przegięty
- obrażenia ma naprawdę kosmiczne, a cięzko ubić bydlaka.


HoX- co to za klasa albo co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
mam addon dodający opcje w menu ustawień graficznych Age of Conan Advenced Video & Options.
Poniżej zamieszczam linki do screenów z moich ustawień.
Czy mógłby ktoś poradzić, które opcje jak zmienić? (proszę o nie pisanie postów, żebym zmienił wszystko na jak najmniejsze, bo to tak nie działa).

http://zapodaj.net/aef832e69292.png.html
http://zapodaj.net/a49d76a96f6a.png.html
http://zapodaj.net/abb7ac6bd6b2.png.html
http://zapodaj.net/257a8c693e75.png.html
http://zapodaj.net/90cab781cd9e.png.html
http://zapodaj.net/16f6335ae243.png.html
http://zapodaj.net/4d06dfaddb82.png.html
http://zapodaj.net/c8a439007442.png.html

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować