Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

X360 Slim oficjalnie

32 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2010 o 22:29, Bumblejazz napisał:

a dla mnie M$ jest cały czas na minusie póki nie podłącze Polskiego live''a ! ( nie chce
na ambasade grac xd )


To poczekaj do jesieni.

Mi tam akurat już Wi-Fi potrzebne nie jest, ale rozważę wymianę na tego Xboxa 360 z 2 powodów:
-wygląd
-dysk
albo owinę w ręcznik obecnego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 22:29, Bumblejazz napisał:

> Bardzo ladne wykonczenie :) No i WIFI jest na pokladzie, to duzy plus jak dla mnie;


a dla mnie M$ jest cały czas na minusie póki nie podłącze Polskiego live''a ! ( nie chce
na ambasade grac xd )

Ja mam lepiej. Mieszkam pośrodku Trafalgar Square :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 22:14, Henrar napisał:

> Na pewno kupię. Premiera 4 dni po moich urodzinach :D
> Ciekawi mnie kwestia dysków. Wydaje mi się że nie będą to znane nam obecnie dyski
do
> xboxa.
Trzeba było oglądać na GT, tam Greenberg pokazał jak się dysk wyjmuje. Jest w zupełnie
nowej obudowie, co i tak powoduje, żę trzeba będzie płacic ciężką kasę za nowy :/


Z drugiej strony 250GB wystarczy raczej na dość długo, sam mam taki dysk w swoim starym X''ie i od dwóch lat go nie zapełniłem, a instaluje praktycznie wszystkie gry jakie mam na dysk i ściagam dużo dem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 22:59, Damianuss1 napisał:

Dziennikarze, którzy otrzymali swoje konsolki już szaleją ;p, Xbox 360 250GB first unboxing!

http://www.engadget.com/photos/xbox-360-250gb-first-unboxing-0/#3077031


Niestety jednak z zewnętrznym zasilaczem :| Czy to tam na dole obok przycisku zasilania to slot na karty? Mam nadzieję, bo jakoś trzeba będzie przenieść stany gier ze starej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie podoba. Ten wygląd jest jakiś dziwny, a już na pewno nie trawię tej obudowy. Świeci się jak psu jaja. I po co to? Wystarczy tylko raz ją chwycić, a odcisków palców już nigdy się nie pozbędziecie. No i ja z pewnością jej nie kupię, ponieważ od pół roku posiadam Elite i gdybym dziś miał kupić swojego pierwszego klocka to z pewnością poczekałbym na Slim, a tak jaki jest w tym sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować