Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najbardziej niedocenione gry E3 2010

16 postów w tym temacie

Przede wszystkim Jumpgate Evolution, ale także utrzymane w podobnej konwencji Black Prophecy i arcade''owa platformówka o wyjątkowo morcznym klimacie pt. Limbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 12:32, Arachnos napisał:

Manhattan Project klasyczny.... xD Panie redaktor, nie wszystko co ma parę latek jest
klasyczne.


Każda gra z księciem w momencie premiery staje się klasykiem :D

A na poważnie to jedna z lepszych platformówek wydanych w tamtym czasie na PC więc zasługuje na miano klasyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 13:36, SHADOW-XIII napisał:

ja mam nadzieje, ze XCOM sie nie sprzeda wogole i odechce sie wszystkim developerom poniewierania
kultowy grami

Gierka zapowiada się ciekawie, ale faktycznie nie powinna mieć tytułu XCOM, tylko Majestic 12 - lata 50 idealnie się wpisują w historię tamtej organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 13:28, Piter_Fersin napisał:

Każda gra z księciem w momencie premiery staje się klasykiem :D

A na poważnie to jedna z lepszych platformówek wydanych w tamtym czasie na PC więc zasługuje
na miano klasyka :D

każda ? Na moje DN MP to gierka cienka i nie dziwie się że nie była popularna na targach...
Jedyny prawdziwy DN to Duke Nukem 3D ... i tylko on zasługuje na miano klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"4 Heroes of Light" to gra dość stara, więc raczej nie było co liczyć na 3D tylko dlatego, że wydają wersję anglojęzyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2010 o 14:27, maXan napisał:

każda ? Na moje DN MP to gierka cienka i nie dziwie się że nie była popularna na targach...

Jedyny prawdziwy DN to Duke Nukem 3D ... i tylko on zasługuje na miano klasyka.


Widać ze nie grałeś w Duke Nukem 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ma być DN:MP być doceniony na E3 jak już ta gra wyszła parę lat temu i to że wyjdzie na XBox Arcade to tak naprawdę tylko przypomnienie tej gry... I właśnie mi ją przypomnieliście... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Codemasters szykuje kolejną kosmiczną grę MMO, która wyraźnie chce uszczknąć użytkowników EVE Online. Jumpgate Evolution" lol gram w eve sporo czasu...widzialem filmik i wnioskujac z niego moga zapomniec o uszczkiwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 00:14, MaccCry napisał:


DN 3D jakoś najbardziej zapisał się w pamięci graczy.


Co nie znaczy że pierwsza i druga część nie są klasykami, zresztą DN3D to fabularnie remake DN 1 i 2 w nowej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill? Kotlet i to niesmaczny. Nowy FF nic dziwnego ile można jarać się "nowościami". Bodycount to co zaprezentowali nawet City Interactive nie wzięło by pod swoje skrzydła. Nowy Dragon Ball i niczym nie wyróżniająca się bijatyka. XCOM profanacja klasyka, gdzie strzela się do glutów. Duke hmm nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować