Zaloguj się, aby obserwować  
Pyton01

Dzień wagarowicza :)

45 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2006 o 12:48, Robek 009 napisał:

A ja nie jestem w szkole dlatego że jestem chory (nie wiem na co Doktor nie powiedział) Ale
to chyba tez tylko zwykła grypa.

Dwie kaczki grają w statki i nagle jedna kwacze
-H5N1
na to druga
-Zatopiony !!!

Szypkiego powrotu do zdrowia - też jestem chory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam dnia wagarowicza bo zaocznie do szkoły chodze, ale i tak trzeba jakoś fajnie dzień zaplanować bo przecież piewrwszy dzień wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha. Dzis część mojej klasy poszła na wagary. Poszli po pierwszej lekcji. Nie mieli co robić więc za godzine wrócili. :] Ja z kumplem (zostali my w sql) mieliśmy z nich niezłą polewke. :] Hah. Niezły lol. Dziś to mi nic dnia nie zepsuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie było "świetnie".
Wczoraj każdy mówił "zrywamy się całą klasą" "idziemy na wagary". Dziś przybywamy do szkoły i co ? Oczywiście chętnych łącznie ze mną było aż..... trzech. -_-"
Jednak dla mnie nie było to zdziwienie bo jak byłem w gimie to miałem podobne sytuacje, też najpierw każdy, a jak co do czego przyszło to nikt. Niektórzy u mnie po prostu w ogóle nie przyszli, a wychowawca się na takich strasznie wściekł... Ogólnie miałem dzień jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój kolega ma dzień wagarowicza prawie codzień :D
raz nie było go przez 2 tygodnie
dzisiaj go nie było, wychowawca tak na niego nawrzeszczał, że nie myśle żeby jeszcze w tej szkole wagarował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie co - szwędanie się po lekażach = diagnoza = fizykoterapia ( prady jak cos - trzeba czasem się doładować ) no i jeszcze zrobili ze mnie cyklopa mam porazony dzwigacz powieki i kazali mi oszczedzac okol = cyklop hihi ( wieczny sniper )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze że częsc z was w tym specjalnym dniu chodzi do szkoły ..... ech ja nie byłem nigdy a teraz na studiach zrobiłem sobie tygodniowe wagary ;) a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Dzień Wagarowicza został już dawno temu oficjalnie zniesiony
2) Nigdy nie byłem na wagarach
3) U mnie w szkole Dzień Wagarowicza objawił się tylko tym, że kary za wagary były znacznie surowsze, niż w inne dni (z fizyki ocena na koniec w dół, obniżenie oceny z zachowania o jeden, karne sprawdziany, o pogadance nie wspominając. Na szczęście nikt u nas w klasie na wagray nie poszedł - ba, przeziębić się strach)
4) W dniu tym obowiązuje u nas zakaz wyjścia do kina/teatru, a nauczyciel, ktory to zaproponuje zostanie ochrzaniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moje wagary wygladały tak, że nie poszedłem na języak angielski, ponieważ poziom zajęć mnie czasami dobija, i poszedłem do biblioteki robić próbną maturę na dodatkowy angielski oraz uczyć się do polskiego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie było fajnie. Po 3 lekcji zwolnił nas dyrektor...i jak się przebieraliśmy (dość długo) to przyszedł i powiedział żebyśmy sobie już poszli i nie przeszkadzali mu. LOL :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co roku chodziłem na wagary całą klasą, ale w tym deryktorka sie wkurzyła/zlitowała i niebyło lekjci tylko mecz uczniowie vs nauczyciele i konkursy gry i zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować