Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Czekałem e ktoś przejrzy na oczy.
To co? Heh. Pograłem. I to kto ? RTN mnie zabił który jest niewinny. Podobnie jak Furr. Chciałem ich podać po 22:20 ale tak to pewnie ktoś z nich zginie. A niech wam. Spiderr, Boogie, Glizda, LifaR <= w tej kolejności ich podejrzewam. Róbta co chceta.

Pozdro dla Pana Fiarota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:00, Yamamoto napisał:

Została minuta! Niech osoba, która postawiła głos na Deiha go zmieni jeśli chcecie zabić skylera.

I tak go zabijemy i tak ;] A przy okazji usuniemy Deiha, więc same korzyści ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:03, Ninger napisał:

> Została minuta! Niech osoba, która postawiła głos na Deiha go zmieni jeśli chcecie zabić
skylera.
I tak go zabijemy i tak ;] A przy okazji usuniemy Deiha, więc same korzyści ;]

Same korzyści jesli Ty jesteś mafią ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuję, że nią nie jestem :]

I przy okazji: niewątpliwie skorzystam z Twoich wskazówek w razie potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:02, spider88 napisał:

> Została minuta! Niech osoba, która postawiła głos na Deiha go zmieni jeśli chcecie zabić
skylera.
Co Ty znów mieszasz , sprawdził ktoś jeszcze raz , wydaje mi się że jest remis ale głowy nie
oddam .


Eee? Chyba nie zrozumiałeś dokońca o co mi chodziło :D Miałem na myśli to, że jeśli ktoś zmieni głos to może zabić skylera, o którego przed chwilką było nie małe zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwacze po wczorajszym wykryciu człowieka chcącego zagarnąć skarb dla siebie dzisiaj byli w znacznie lepszym nastroju. Wykorzystując Chefalómpy do niesienia ciężkich przedmiotów szybko udało im się wybudować łódź, którą do mieli wyruszyć na wyspę Rozkosznej Zadumy Pary Emerytów. Znajdowała się ona stosunkowo niedaleko tak, więc podróż powinna zająć gdzieś około jednego dnia. Wszystko wydawało się być dobre, jednak w pewnym momencie potężne kłótnie wywołała kwestia nazwy łodzi.
- Ja to bym nazwał tę łódź „Chwała Wielkiej Dobrej Rzepie!” – odezwał się Rzepodajh.
- Przecież to w skrócie będzie CHWDR... Bluźnierstwo!
- Zabić gnojka!
- Tak nie może być...
- AAAAAAA!!
I Rzepodajh padł... okazał się niewinny. Sprawiło to fale wzajemnych oskarżeń, które to przyczyniły się do kolejnej śmierci w grupie. W serce skylera został wbity śrubokręt, którym to niedawno jeszcze skręcano łódź. Ostatnimi słowami skylera były:
- Ale ja byłem ka... ka...
- Kłamiesz... Kaka w Milanie gra...

* * *

Skyler => deih
Furrbacca => deih
Spider => skyler
Ninger => deih
Yamamoto => skyler
Remember_The_Name => skyler
LifaR => Furrbacca x2
Glizda => deih
Deih => skyler
boogie => Yamamoto

Podsumowanie:
Skyler i deih- 4
Furrbacca- 2
Yamamoto- 1

Lincz => deih => niewinny
Lincz => skyler => niewinny
Wiecie czego Wam niewolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:07, Kukowsky napisał:

Lincz => deih => niewinny
Lincz => skyler => niewinny

Kura mać...

O tyle dobrze, że na 100% znacie już dwóch niewinnych. O tyle kiepsko, że straciliśmy dwóch kolejnych... Ja to czasem mam pomysły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończy się nietykalność Lifara i trzeba będzie ostro zrewidować swe podejrzenia .Odpadło dwóch których podał katani więc chyba jednak będę obstawiał Lifara i gratulacje tym co wybierali lidera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieknie, po prostu pieknie :/
Najpierw Fiarot, teraz skyler... Wiem, ze sam moglem zmienic glos... Ale no bywa, nie zrobilem tego, podobnie jak i wy nie zmieniliscie glosu na Furra. [niewinnego, bo niewinnego... ale wczesniej tego nie wiedzielismy].

Czekam na mord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:11, spider88 napisał:

Kończy się nietykalność Lifara i trzeba będzie ostro zrewidować swe podejrzenia .

-> Powiedz wprost - konczy sie jego nietykalnosc, w koncu mozna go wkopac.

Dnia 23.05.2007 o 22:11, spider88 napisał:

Odpadło dwóch których podał katani więc chyba jednak będę obstawiał Lifara i gratulacje tym co wybierali lidera .

-> Wybrali niewinnego, wiec niewatpliwie slusznie. Gratulacje dla miasta, ktore ubilo kataniego i Fiarota chyba raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:17, LifaR napisał:

-> Powiedz wprost - konczy sie jego nietykalnosc, w koncu mozna go wkopac.


Raczej wykopać ;p

Dnia 23.05.2007 o 22:17, LifaR napisał:

-> Wybrali niewinnego, wiec niewatpliwie slusznie. Gratulacje dla miasta, ktore ubilo kataniego
i Fiarota chyba raczej.

Co do Fiarota to był początek , jedyną przesłanką był jego odważny pomysł .Co do kataniego to Ty też przyłożyłeś do tego swoją rękę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak obaj niewinni. W mordę jeżozwierza...
Jako, że skyler był niewinny, był katanim. Możemy więc uznać Furra i RTNa za na pewno niewinnych. Pozostają: spider, Ninger, Yamamoto, LifaR, boogie. Odrzuciłbym Ningera, bo pomógł nam ubić Bumbera. Co prawda mógł wydać nam kompana, aby zyskać alibi, ale byłoby to bardzo ryzykowane (bo katani mógł chcieć sprawdzić Opoja) i głupie (bo Bumber nie był podejrzany). Z pozostałej czwórki najmniej podejrzewam spidera. LifaR - lider - nie podobało mi się jego zachowanie na początku, to pierwsza sprawa. A druga - mafiozi mogli obaj wystąpić z kandydaturą na lidera, bo byłoby to w sumie dla nich dość korzystne, jako, że ludzie wolą głosować na tych, co sie zgłosili. Yamamoto - cicha woda brzegi rwie. ;P Mało się udziela, może być niebezpieczny. Boogie - podobnie, jak Yam. Co prawda udziela się częściej, ale mam wrażenie, że próbuje pozostać niezauważony, nie wychodzi raczej z żadną własną teorią. Ale to tylko przeczucie. Zobaczę, jak rozwinie się dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastroje nie były już tak wesołe jak w czasie budowy łodzi, jednak wyprawa musiała iść dalej. Wszyscy zjawili się na statku tak, więc wyprawa mogła ruszyć dalej. Po jakimś czasie na pokładzie statku rozległ się krzyk. Po spojrzeniu na wodę poszukiwacze zauważyli ciało dryfującego martwego Furra Ba Ccy. Został on zrzucony do wody po czym pocięty przez Rybę-nożyczki i skażony przez Rybę-stalkera.

* * *

Mord => Furrbacca
Zabieram Ci prawo głosu. :)

1.
2.
3.
4. Spider
5.
6. Ninger
7. Yamamoto
8. Remember_The_Name
9. LifaR
10. Glizda
11.
12. boogie
13.
14.
15.

P.S. LifaR witaj wśród szaraczków. Straciłeś immuniuniu i prawo podwójnego głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeden plus, mafia nie będzie mogła się podszyć pod kataniego ;p
Pytanie tylko kogo upił Ninger bo mord raczej nie był losowany .Miejmy nadzieję że kogoś z poza dwójki którą podał Skyler .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze pozostałem ja, Spider, Ninger, Remember_The_Name, LifaR, Glizda, boogie. Jako winnych wykluczyłem narazie :
siebie, to chyba oczywiste...
RTN - został sprawdzony przez kataniego.
Glizda, bo pisze całkiem z sensem, czytałem jego posty - nie wychyla się, ale też nie siedzi w ukryciu. Stwarza wrażenie mieszkańca, ale jednak narazie to tylko wrażenie...
Ninger, jak się wydaje jest opojem. Pomógł załatwić Bumbera.

Osoby wśród których może być winny : Spider, LifaR, boogie

Kogo uważam, za najbardziej podejrzanego? boogie jest moim numerem jeden. w pierwszym już linczu typował mnie podając jakieś dziwne argumenty. Potem jeszcze raz. Tylko dlaczego głosuje zawsze inaczej niż reszta? Nie wychyla się aż tak bardzo, nie zwraca na siebie uwagi snując jakieś plany. Jutro raczej będę głosował na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:32, spider88 napisał:

Pytanie tylko kogo upił Ninger bo mord raczej nie był losowany .Miejmy nadzieję że kogoś z
poza dwójki którą podał Skyler .

Pfff... Czemu miałbym upijać pewnych niewinnych? ;) Zresztą Furra już uwaliłem na początku i nic się nie stało ;D

Dzisiaj upiłem Boogiego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:55, Ninger napisał:

Dzisiaj upiłem Boogiego :]


Hm... czyli boogie raczej nie jest winny... Chociaż to tylko poszlaka przeciwko jego ewentualnemu mafiozowaniu. Mocna poszlaka, moim zdaniem. Bo mord nie wyglądał jednak na losowany, chociaż nie jest to nieprawdopodobne. W końcu, myśląc trzeźwo, mafiozo powinien zlikwidować dziś Ningera, RTNa, lub Furra właśnie. Więc możliwe jest, że boogie chciał zabić, któregoś z dwóch pierwszych, Ninger go upił i wylosowany został Furrbacca. Tak więc w sumie to sam nie wiem... Zastanowię się jeszcze jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem czekac z napisaniem czegos, az kogo upil dzisiaj, napisze Ninger. Ninger milczy, mam nadzieje, ze nie zastanawia sie wlasnie, kogo podac jako upitego, by wyszlo jak najlepiej dla niego...

glizda->
Wrocilem do poczatku, bo cos mi sie zdawalo, ze widzialem wczesniej inne Twoje slowa odnosnie liderow. I znalazlem:
"Mało tego, zamierzam głosować na jednego z tych, którzy zgłosili/zgłoszą swoje kandydatury. Bo są odważni i chcą coś zrobić. Może być wśród nich mafiozo, bo pozycja lidera to pewnie dla nich smaczny kąsek, ale też nie uważam, żeby szansa na to byłą bardzo duża" <- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=27106
Dzis nagle obydwa zgloszeni na lidera sa winni. Fajno.

Spider->
> Co do Fiarota to był początek , jedyną przesłanką był jego odważny pomysł .Co do kataniego to Ty też przyłożyłeś do tego swoją rękę .
-> Przylozylem reke jedynie przez to ze nie zmienilem glosu. Ale glosu na kataniego nie oddalem.

Moj kandydat na lincz na teraz ? Moge wskazac jedynie glizde a i to tylko dlatego, ze wspomnial o nim skyler. Innym moim pomyslem byl Furr, ale nie zyje, zreszta i tak wiedzielismy ze byl niewinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się