Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 19:54, rob006 napisał:

> Wcale nie powiedziałam, że Fimar, jako niewinny, jest nieomylny.
W takim razie nie wiem czemu pisałaś Co do spidera ciekawą teorię ma Fimar, a on jest
jak wiadomo niewinny, toteż czemu by mu nie wierzyć


> > A na lincz nie zareaguję wcale :P
> Jak wolisz ;]
A jakiej reakcji oczekiwałaś? Odwetu, linczu na lidera, czy może masochistycznego linczu
na sobie? :P

***

Lincz-> Sam

Nie podoba mi się sposób w jaki kreuje osoby głosujące na Telomo na tych złych, a tych
którzy go uniewinnili na tych dobrych - taka przedszkolna logika, doskonale dopasowując
się do logiki niewinnego Fimara.

Przedszkolna logika? Może pomylileś moje posty ze swoimi? ;>
Lincz na mnie to naprawdę złe rozwiązanie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu sytuacji i przeanalizowaniu postów...

Fimar miał pójść w piach, gdyż sporo się udzielał i z pewnością jest to myślący gracz... Aczkolwiek też myślę, że trochę za bardzo wsparło Go na duchu to, że jest pewnym niewinnym i dość pochopnie zrobił pierwszy ruch.

Spider nie może być winnym, a raczej nie powinien być. Gdyby tak było, to jego mord na Fimarze byłby jednym z najgłupszych posunięć mafii jakie widziałem. Jak już mówiłem Fimar sporo pisał i myśli, a przy okazji zagłosował w linczu właśnie na Spidera. Powiem inaczej - mafia siedzi w bezpiecznym miejscu i się śmieje ;P Jego kreacja fabularna mnie nie bardzo obchodzi, bo i tak posty fabularne czytałem po łebkach - zwyczajnie ciężko znaleźć tam jakieś poszlaki.

A co do moich podejrzanych na dzień dzisiejszy...

1) Sam Fisher
Trochę za bardzo próbuję zdominować tą edycję. Po prostu jest Go za dużo ;) Może poprzez ewentualną próbę mordu na Fimarze chciał wzmocnić swoją pozycję jako mieszkańca, gdyż udziela się sporo. Wg mnie właśnie tym można budować swoją niewinność, w dodatku zagłosował tuż po mnie - ani pierwszy, ani ostatni. Gdzieś znika to w tłumie, nie rzuca się w oczy... O to chyba mafii by chodziło, nie? Jakkolwiek ten drugi powód to pikuś, ot próba złożenia kartoteki Sama w spójną całość. A i jeszcze jedno o jego "nadaktywności" - kłótnia z lamą była dość odważna, ale tak naprawdę bezsensowna... Przez to widziałem jego posty przez połowę strony, to też stawia go w zbyt ''niewinnym'' świetle.

2) rob006
Też zupełnie jego gra nie rzuca się w oczy i kreuje jego obraz w oczach maluczkich jako niewinnego. Znika gdzieś w tłumie, do tego za dużo wie o grze w mafii :> Trochę zgasił Sama, podsumowując jego pseudo-dyskusję z Lamą jako "pier******" - a potem nic. Wydaje się, że nie mają ze sobą nic wspólnego, ale oboje dużo się udzielają i naprawdę ciężko mi powiedzieć czemu jeszcze nic właściwie o sobie nie napomnieli, ani nie wymienili chociaż jednego-dwóch postów.

Ogólnie powyżej przedstawiłem moje luźne przemyślenia i skojarzenie tych dwóch panów ze sobą. Ciężko mi wykazać jakieś poważniejsze dowody i argumenty - raczej posługuję się poszlakami, pewnie wielu stwierdzi, że niezbyt świadczących o winie roba006 i Sama, ale nic specjalnego poza tym mi się w oczy nie rzuciło, może prócz fatalnego opuszczenia wczorajszego dnia przez Invina i Scorpa...

EDIT: No patrzcie, raptem nie odświeżyłem strony, a tu trochę się działo. Niestety nie zauważyłem tego linczu roba... Ale to nawet lepiej. Wg mnie pozoruje konflikt z partnerem, chociaż może się mylę. Cóż, jeszcze trochę czasu jest, więc poczekam, popatrzę, pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:14, rob006 napisał:

Bo paradoksalnie twoja gra wydaje mi się najbardziej podejrzana, gdyby nie to, że jesteś niewinny, to pewnie > nie zastanawiałbym się na linczem. :P


Czyli byłbym kolejną niewinną ofiarą linczowaną przez Ciebie.

Dnia 21.12.2008 o 19:14, rob006 napisał:

To że jesteś ostry to jedno, a zbytnia pewność swoich teorii to zupełnie co innego.


Teraz mogę sobie trochę poużywać, kiedy jestem pewnym mieszkańcem, ale niczego nie jestem pewny w 100%. To są jedynie moje założenia, które mogą okazać się trafne. Ty natomiast nie masz żadnych założeń tylko brniesz w dyskusję z niewinnym. Może zechciałbyś się podzielić z nami swoimi podejrzanymi, chyba, że wolisz w dalszym ciągu udowodnić MG, że się pomylił, co do mojej roli. ;)

Dnia 21.12.2008 o 19:14, rob006 napisał:

To sorry, a mógłbyś jeszcze raz przypomnieć jakie to były powody? Bo brak zorientowania w regułach i
strzelanie gaf to jest właśnie słaba gra.


Słabą grą można nazwać chociażby brak zbyt widoczniej ilości postów przez osobę biorącą udział w grze. Telomo może i faktycznie grał słabo, ale Jego zachowanie nie wskazywało na to, że może być mafią. Już pisałem o tym Pheleli odnośnie Lamy. Telomo jakby był w mafii to nie byłby w niej sam. Miałby partnera, który powiedziałby Jemu jak ma się zachowywać. Ciekawe tylko, czemu uciąłeś ten fragment mojej wypowiedzi, gdzie piszę o reszcie „słabych” graczy, których podejrzewam? Czyżby nie pasowało Ci to kontekstu? Najwidoczniej.

Dnia 21.12.2008 o 19:14, rob006 napisał:

Nie chodzi o samo czepianie się, ale o argumenty jakimi się posługujesz, bo mam nieodparte wrażenie że
dorabiasz sobie fakty do teorii.


Tak, patrzę sobie na listę i do każdej osoby wymyślam sobie jakieś bzdury. Skoro moje zdanie Cię nie przekonuje wcale nie musisz ze mną rozmawiać tylko samemu coś wymyślić zamiast się kłócić ze mną. :)

Spider

Nie pozostawiłeś mi wyboru. Do tej pory nie przeczytałem, kogo właściwie podejrzewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

Przedszkolna logika? Może pomylileś moje posty ze swoimi? ;>

Nie, linczowanie kogoś, bo ma zasługę przy zabiciu niewinnego, a przyjmowanie teorii kogoś innego, bo jest niewinny, to jest właśnie przedszkolna logika.

I daruj sobie te pyskówki, przywykłem już do nich w twoim wykonaniu i nie robią na mnie wrażenia :D

@Wayzin

Dnia 21.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

Znika gdzieś w tłumie

Ja? Gdzie, kiedy? :D

Dnia 21.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

do tego za dużo wie o grze w mafii

LOL :D

@Fimar

Dnia 21.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

Czyli byłbym kolejną niewinną ofiarą linczowaną przez Ciebie.

Możliwe, nikt nie jest nieomylny... oprócz ciebie oczywiście :P

Dnia 21.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

Słabą grą można nazwać chociażby brak zbyt widoczniej ilości postów przez osobę biorącą udział w grze. Telomo może i faktycznie grał słabo, ale Jego zachowanie nie wskazywało na to, że może być mafią. Już pisałem o tym Pheleli odnośnie Lamy.

No, tylko nie zauważyłem tam nic przekonującego, oprócz tego że grał słabo, a kolega z zespołu by mu na to nie pozwolił (choć jak sam pisałem - była już kiedyś taka sytuacja, więc ta argumentacja mnie nie przekonuje).

Dnia 21.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

Ciekawe tylko, czemu uciąłeś ten fragment mojej wypowiedzi, gdzie piszę o reszcie „słabych” graczy, których podejrzewam? Czyżby nie pasowało Ci to kontekstu?

1) Żeby było lepiej widać na które pytanie odpowiadam, tak jak teraz odcinam twoje ostatnie zdanie.
2) Nie widziałem tam nic wartego odpowiedzi, więc po co miałbym zamieszczać to jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:36, rob006 napisał:

> Przedszkolna logika? Może pomylileś moje posty ze swoimi? ;>
Nie, linczowanie kogoś, bo ma zasługę przy zabiciu niewinnego, a przyjmowanie teorii
kogoś innego, bo jest niewinny, to jest właśnie przedszkolna logika.

Tak czytam to zdanie i się zastanawiam, czy zamiast ''a'' nie miało być ''albo'' lub ''i''. Bo jakieś takie potworkowate jest i nie do końca widać, co autor ma na myśli ;>

Dnia 21.12.2008 o 20:36, rob006 napisał:

I daruj sobie te pyskówki, przywykłem już do nich w twoim wykonaniu i nie robią na mnie
wrażenia :D

Tym lepiej, przynajmniej Cię nie obrażę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:54, rob006 napisał:

> Wcale nie powiedziałam, że Fimar, jako niewinny, jest nieomylny.
W takim razie nie wiem czemu pisałaś Co do spidera ciekawą teorię ma Fimar, a on jest
jak wiadomo niewinny, toteż czemu by mu nie wierzyć

Skoro nie widzisz różnicy między tymi wypowiedziami, to nie wiem co robisz w tej grze :P

Dnia 21.12.2008 o 19:54, rob006 napisał:

> > A na lincz nie zareaguję wcale :P
> Jak wolisz ;]
A jakiej reakcji oczekiwałaś? Odwetu, linczu na lidera, czy może masochistycznego linczu
na sobie? :P

Niczego się nie spodziewałam, ale jakaś reakcja pewnie dałaby nieco do myślenia. Brak reakcji też jest reakcją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh. Dobra - dłużej nie będę zwlekał, bo i tak jako ostatni dziś głosuję... Chyba. ;P

********************

Lincz ===> Sam Fisher5

Bo właściwie czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:39, Sam Fisher5 napisał:

Tak czytam to zdanie i się zastanawiam, czy zamiast ''a'' nie miało być ''albo'' lub
''i''. Bo jakieś takie potworkowate jest i nie do końca widać, co autor ma na myśli ;>

Wszystko jest OK, wyobraź sobie że trzeci i ostatni przecinek są większe od innych, i zrób dłuższą pauzę w ich przypadku. Choć podejrzewam że to nie o zrozumienie zdania chodzi, a o to, żeby się do czegoś przyczepić, więc z braku czegoś sensownego, czepiasz się tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:43, Wayzin napisał:

Argh. Dobra - dłużej nie będę zwlekał, bo i tak jako ostatni dziś głosuję... Chyba. ;P

********************

Lincz ===> Sam Fisher5

Bo właściwie czemu nie.

Dobra, ja wysiadam...
Jestem katanim. W tej chwili jest remis między mną, a spiderem. Róbcie, co uważacie za stosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:43, Magwisienka napisał:

Skoro nie widzisz różnicy między tymi wypowiedziami, to nie wiem co robisz w tej grze
:P

Widzę różnicę, natomiast nie widzę sensu w pisaniu tego zdania jeśli niewinność Fimara nie ma tu znaczenia. A w jakimś celu to chyba napisałaś, a nie tylko aby podbić sobie średnią znaków na post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:36, rob006 napisał:

oprócz ciebie oczywiście :P


Widzę, że znowu wykazałeś się umiejętnością czytania. ;) W dalszym ciągu pomijasz moje niewygodne wypowiedzi jak i ten tekst odnośnie mojej pewności -> „niczego nie jestem pewny w 100%. To są jedynie moje założenia, które mogą okazać się trafne.” Ale jak widać jest to nieistotne dla Ciebie, bo wolisz czepiać się moich teorii zamiast wziąć się za swoje.

Dnia 21.12.2008 o 20:36, rob006 napisał:

2) Nie widziałem tam nic wartego odpowiedzi, więc po co miałbym zamieszczać to jeszcze > raz?


Jak widzę przedstawienie Ci przeze mnie „słabych” graczy, których podejrzewam nie obchodzi Cię. Obchodzi Cię natomiast to, że według mnie słaby Telomo był według mnie niewinny. Genialne. :) Skoro się już czepiasz „słabych” graczy to brnij w tym do końca. Jak widać Twoja teoria nie sprawdziła się, że podejrzewam tych „słabych”.

Rozumiem, że pytanie odnośnie Twoich spostrzeżeń również nie jest warte odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:45, Sam Fisher5 napisał:

Jestem katanim.


Ja też.

Akurat spore udzielanie się (czyt. maskowanie swojej prawdziwej tożsamości) pasuje i do kataniego i do mafii. Hmm. Jak zmienię głos to mnie będzie dręczyć sumienie. Jak nie zmienię to też. ;P

EDIT: No, sytuacja zażegnana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:49, Wayzin napisał:

> Jestem katanim.

Ja też.

Akurat spore udzielanie się (czyt. maskowanie swojej prawdziwej tożsamości) pasuje i
do kataniego i do mafii. Hmm. Jak zmienię głos to mnie będzie dręczyć sumienie. Jak nie
zmienię to też. ;P

Jasne, nie zmieniaj. Wpadłem, natrafiłem na prawdziwego kataniego.
Ja pier****. Aż mnie nachodzi ochota, żeby zginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:47, rob006 napisał:

Widzę różnicę, natomiast nie widzę sensu w pisaniu tego zdania jeśli niewinność Fimara
nie ma tu znaczenia. A w jakimś celu to chyba napisałaś, a nie tylko aby podbić sobie
średnią znaków na post :P

A to teraz zamotaliśmy :P Może od początku, w małym skrócie: Fimar jest niewinny, to raczej jasne. To jednak nie znaczy, że jest nieomylny. Ma ciekawą teorię co do spidera. To, że nie jest nieomylny, nie znaczy też, że musi się mylić, bo w tym akurat przypadku może mieć rację. Jeśli tak jest, to przyznasz chyba, że Twoje "rzucanie się" na Fimara może budzić podejrzenia :)

Po odświeżeniu: Lincz na Fimara? Na pewnego mieszkańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zajebiście. Coś tak przeczuwałem, że Sam może być katanim. Mam nawet na to świadka. Nie wiem, co Wam tak w Nim nie pasowało, ale to już Wasza sprawa. Lepiej abyśmy zlinczowali mafiosę, bo może być krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze to była ironia. Po co miałbym zmieniać głos, skoro rob już to zrobił?

Poza tym po co rozdmuchiwać twoje przyznanie się do kataniostwa... Z resztą fakt - mafia już o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:52, Fimar napisał:

No i zajebiście. Coś tak przeczuwałem, że Sam może być katanim. Mam nawet na to świadka.
Nie wiem, co Wam tak w Nim nie pasowało, ale to już Wasza sprawa. Lepiej abyśmy zlinczowali
mafiosę, bo może być krucho.

No hej, Telomo był w mafii, Ty jesteś w mafii, ja też pewnie będę, przecież to widać gołymi oczami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam katanim... Nie sądzę, by podawał się za niego przy wszystkich żywych graczach, gdyby był w mafii, wobec tego:

++++++++++

ZMIANA LINCZU: ---> spider

++++++++++

Chyba warto. Jeżeli spider okaże się niewinny, to rob będzie dla mnie czysty. Jeżeli zaś Spider będzie w mafii, to tym lepiej dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:54, Wayzin napisał:

To pierwsze to była ironia. Po co miałbym zmieniać głos, skoro rob już to zrobił?

Poza tym po co rozdmuchiwać twoje przyznanie się do kataniostwa... Z resztą fakt - mafia
już o tym wie.

Bo, cholera, jeszcze 2 głosy nie zostały oddane i jak wleci tu jakiś zaplątany spóźnialski to może nie czytać postów, tylko zagłosować na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się