Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2011 o 18:34, kindziukxxx napisał:

w sumie moglibyśmy przyspieszyć, bo chwila moment i każdy będzie narzekał na sesję więc
(oczywiście o ile MG się zgodzi/wyrobi) zaczniemy może dzisiaj?


Jestem tego samego zdania. "A na imię jej było Sesja i każdy chciał ją zaliczyć." Dołączam się do prośby, bo za parę dni będzie naprawdę ciekawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śpieszno Wam do zabijania widzę. Niestety też mam parę terminów i jedyne co mogę zrobić, to dzisiaj zamieścić regulamin (radzę przeczytać, bo zawiera pewne różnice), jutro fabułę i rozdanie ról, a pierwszy mord mafii we czwartek.

Aha, wraz z regulaminem dostaniecie numery kontaktowe i będę prosił o jak najszybsze potwierdzenie uczestnictwa (Wątpię by było to potrzebne, głównie zależy mi na kontaktach do każdego)

Edit: Tak, macie ostatnie kilka godzin na podjęcie decyzji czy czekacie na 13 zawodnika czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:49, Prido napisał:

a pierwszy mord mafii we czwartek.


To ja też wymiękam...

GM: Prido

0.
1. Pshemox
2. kindziuk
3. Wayzin
4. Filip
5. Asthariel
6.
7. qrex
8. HBG
9. militen
10. Avalon
11. Konstantinus
12. Vorakam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 20:34, demerenfarsz napisał:

MG mógłby podać numer kontaktowy do siebie.


Wszystko będzie w regulaminie, ale nie dziwię się Twojemu pragnieniu zdobycia mojego numeru ;>

Na razie jeden głos za 12... Regulamin będzie ostateczny, określający konkretną liczbę graczy. Stąd po jego ukazaniu, lista zostanie zamknięta. Dam Wam jeszcze trochę czasu, choć wygląda na to, iż nikomu na ładną trzynastkę graczy się nie chce czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 20:54, Prido napisał:

> MG mógłby podać numer kontaktowy do siebie.

Wszystko będzie w regulaminie, ale nie dziwię się Twojemu pragnieniu zdobycia mojego
numeru ;>

Na razie jeden głos za 12... Regulamin będzie ostateczny, określający konkretną liczbę
graczy. Stąd po jego ukazaniu, lista zostanie zamknięta. Dam Wam jeszcze trochę czasu,
choć wygląda na to, iż nikomu na ładną trzynastkę graczy się nie chce czekać:)


Jedna skórka w tą czy w drugą, co za różnica. I tak wszyscy zginiemy ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 21:10, Konstantinus napisał:

Jedna skórka w tą czy w drugą, co za różnica. I tak wszyscy zginiemy ]:->


No mam nadzieję, dotychczas najlepsze zakończenie wymyśliłem w przypadku wygranej mafii ^^
Ups, naturalnie kibicuje dobrym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 21:16, Prido napisał:

> Jedna skórka w tą czy w drugą, co za różnica. I tak wszyscy zginiemy ]:->

No mam nadzieję, dotychczas najlepsze zakończenie wymyśliłem w przypadku wygranej mafii
^^
Ups, naturalnie kibicuje dobrym!


W to nie wątpię;) Wszak dobro zawsze zwycięża ^^ Jestem ciekaw całej tej fabuły i rozgrywki... wiadomo -> nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 20:54, Prido napisał:

> MG mógłby podać numer kontaktowy do siebie.

Wszystko będzie w regulaminie, ale nie dziwię się Twojemu pragnieniu zdobycia mojego
numeru ;>

Na razie jeden głos za 12... Regulamin będzie ostateczny, określający konkretną liczbę
graczy. Stąd po jego ukazaniu, lista zostanie zamknięta. Dam Wam jeszcze trochę czasu,
choć wygląda na to, iż nikomu na ładną trzynastkę graczy się nie chce czekać:)


2.Pshemox
3. Wayzin
4. Filip
5. Asthariel
6. demerenfarsz (demrenfaris)
7. qrex
8. HBG
9. militen
10. Avalon
11. Konstantinus
12. Vorakam
13. kindziuk

to zmieniliśmy indeksowanie i mam szczęśliwy numerek, mam nadzieję że się nie obrazisz, i chyba 12 graczy będzie grać więcej nas się nie zbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN

A oto zasady:

Graczy jest 12, mafiozów 2, katani jeden. Trzymamy się pierwotnego kanonu gry tzn. po pierwszym zabójstwie miasto debatuje nad swoimi podejrzeniami, by o zmroku dokonać samosądu. W nocy, gdy wszyscy śpią, katani kogoś sprawdza, a jednocześnie mafia ponownie zabija. Osoba sprawdzona przez kataniego jest pod ochroną względem mafii. Katani dostaje informację o sprawdzanej osobie równo z zabójstwem, więc jeśli zginie, to ze swej wiedzy pożytku mieć nie będzie...

Katani może sprawdzić siebie i tym samym zagwarantować sobie ochronę. Może tak uczynić TYLKO RAZ podczas gry.

Głosowanie odbywa się na forum TYLKO w formie WYRAŹNIE oddzielonego offtopu.

Jeżeli ktoś nie zagłosuje dwukrotnie to stwierdzę, że po prostu olewa grę, a co za tym idzie innych graczy oraz (co niedopuszczalne) mnie i skreślę z listy. Dopuszczam wyjątek od tej reguły, ale tylko w szczególnych warunkach.

Godzinowy plan głosowania:

Na głosy czekam do godziny 22:00 włącznie.
Od godziny 22:00 panuje zakaz pisania postów, aż do czasu podania przeze mnie oficjalnego wyniku głosowania.
Mafia i katani mają na wskazanie osoby maksymalnie 15 minut od momentu napisania przeze mnie posta.
Informacja o zabójstwie pojawi się wraz z moim kolejnym postem.

MAFIJNE FAQ

1. „Ilu jest graczy jaki jest podział ról?”
- Graczy jest 12, mafiosów 2, katani jeden.
2.”Kto i kiedy wkracza do akcji?”
- Mafia zabija po raz pierwszy w drugi dzień gry tj. 20.01.2011. Pierwszy lincz odbywa się dnia następnego tj 21.01.2011. Katani właśnie wtedy po raz pierwszy może kogoś sprawdzić.
3. „W jakich godzinach głosujemy i kiedy spodziewać się wyników?”
- Wszystko podane wyżej :)
4. „Co się dzieje w przypadku, gdy w głosowaniu będzie remis?”
- Następuje zmasowany atak na moje gg z pochlebstwami i prośbami. Nie zmienia to jednak faktu, że losuję osobę do linczu.
5. „Czy brak głosowania będzie karany?”
- Tak. Ale tylko jeśli nie zagłosujesz dwa razy.
6. „Jak głosujemy?”
- Odpowiedź wyżej.
7. „Jak skontaktować się z Mistrzem Gry?”
- Przez GG (7018359), lub przez email (prebadday[at]gmail.com). Polecam jednak używać gg, bo email sprawdzam niezwykle rzadko. Żadnych offtopów na forum! Jestem tylko narratorem.
8. „Czy mogę pogadać z innymi graczami o Mafii, inaczej niż przez forum?”
- Nie, takie rozmowy powszechnie uważane są za kodziarstwo (cheating), a kodziarze smażą się w piekle… i są usuwani z listy graczy. Na temat gry piszemy na forum tylko i wyłącznie.
9. „Czy po śmierci mogę komentować grę ‘z zaświatów’?”
- Nie. Każdy kto nie bierze już czynnego udziału w grze zobowiązany jest do zaniechania pisania w FM. Każdy kto się nie zastosuje najprawdopodobniej spotka się z wielkim gniewem z nieba ;)
10. „Nie gram w tej edycji, ale chciałbym zapytać o coś na forum.
- Nie rób tego! Przeczytaj pkt 9. FAQ!
11. Jeżeli pojawią się posty offtopicowe, to należy je ignorować. Zostaną usunięte przez życzliwych moderatorów :)
12. „Hej Mistrzu czy możliwe jest edytowanie swoich wypowiedzi?”
- Tak, edycja jest zakazana jedynie na godzinę przed zakończeniem głosowania na lincz.
13. "Hej! Jestem Katanim i jakiś tuman w ostatnie minuty głosowania przekonał tłuszczę do zabicia mnie. Zostałem wybrany do zlinczowania, ale wiem kto jest w mafii. Czy mogę im to powiedzieć?"
- Nie, nie możesz. Swoją wiedzą lub spostrzeżeniami możesz się dzielić tylko przed ostatecznym terminem głosowania. Po godzinie 22:00 nie możesz udzielać się w temacie, aż do mojego oficjalnego posta. Jeśli zostałeś wybrany do zabicia, a masz cenną wiedzę, przykro mi. Było trzeba mówić to wcześniej.

Pamiętajcie, że jestem do Waszej dyspozycji, zawsze jak tylko mam możliwość. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pytać, będę szczęśliwy mogąc Wam pomóc.

Prosiłbym moderatora dobrej woli o podpięcie posta!

[Moderator dobrej woli przypina posta - Isildur]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13. "Hej! Jestem Katanim i jakiś tuman w ostatnie minuty głosowania przekonał tłuszczę do zabicia mnie. Zostałem wybrany do zlinczowania, ale wiem kto jest w mafii. Czy mogę im to powiedzieć?"
- Nie, nie możesz. Swoją wiedzą lub spostrzeżeniami możesz się dzielić tylko przed ostatecznym terminem głosowania. Po godzinie 22:00 nie możesz udzielać się w temacie, aż do mojego oficjalnego posta. Jeśli zostałeś wybrany do zabicia, a masz cenną wiedzę, przykro mi. Było trzeba mówić to wcześniej.


to jest chyba jedyna mocna zmiana dot. regulaminu więc jak ktoś przeoczył dopisuje aby potem nie było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 22:52, pshemoxx napisał:

Głosujemy jawnie w temacie czy ślemy głosy do GM?


"Głosowanie odbywa się na forum TYLKO w formie WYRAŹNIE oddzielonego offtopu."

A jak Ci się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się