Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2011 o 21:01, kindziukxxx napisał:

Sposób pisania zdrajcy... dobra a co przez to rozumiesz?

Pewnie to samo co Ty tutaj: "Niby bardzo dobrze odgrywa swoją rolę jednak wszystko co napisał jest pełne sterylności" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:03, windows00 napisał:

DonCarleone

To był kiedyś błąd przy rejestracji nicku, którego potem nie mogłem zmienić, bo cdp zmieniło serwis na gram i zablokowano zmiany ksywki :)

*******
Lincz -> kindziuk

Dlaczego?
Gdyż jest tak, jak uzasadniłem powyżej.
Łapie się do grupy prawdopodobnych mafiozów.
I jedyny dziś z tej listy ma realną szansę umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:05, windows00 napisał:

> Sposób pisania zdrajcy... dobra a co przez to rozumiesz?
Pewnie to samo co Ty tutaj: "Niby bardzo dobrze odgrywa swoją rolę jednak wszystko co
napisał jest pełne sterylności" ;>


Tylko teraz jestem utwierdzony w mojej opinii że Ty jesteś w mafii zwłaszcza po swoim głosie.

maurras

a co skłania cię do linczu bo łapanie się do grupy potencjalnych mafiozów to trochę nad wyrost powiedziane. Niby zgrywasz super doświadczonego gracza, fakt może tak jest ale wygląda to na zwykłe podchwycenie nastroju linczowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkład głosów na tę chwilę:

1.win0 --> kindziuk
2. kindziuk --> win0
3. Cael - ---> Kindziuk
4. Konstantinus ---> Vorakam
5. Asthariel---> Filip
6. Filip --> Isildur
7. maurras ---> kindziuk
8. Avalon --->
9. XXXX
10. Isildur --->
11. Vorakam --->
12. qrex ---> Avalon
13. HBG --->

kindziuk - 3, win0 - 1, Vorakam - 1, Filip - 1, Isildur - 1, Avalon - 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:15, kindziukxxx napisał:

Tylko teraz jestem utwierdzony w mojej opinii że Ty jesteś w mafii zwłaszcza po swoim
głosie.

Mistrzu, nauczaj!
;>>>>

Dnia 04.02.2011 o 21:15, kindziukxxx napisał:

fakt może tak jest ale wygląda to na zwykłe podchwycenie nastroju linczowania.

Trudno pisać o nastroju, gdyż chęć linczowania Ciebie sygnalizował przed moim głosem. Czyli wtedy miałeś tylko jeden głos na koncie, ależ klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:22, windows00 napisał:

Podchwyciłeś fuchę Avalona pod jego nieobecność? ;>


Owszem, długo się zastanawiałem kogo by zlinczować,ale nie mam pomysłu więc:

W pierwszy dzień ciężko coś ustalić, więc mój głos leci na:
Miał oddać głos i jakoś tego nie zrobił.


###############

Lincz ---> Avalon

###############

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2011 o 21:21, windows00 napisał:

Mistrzu, nauczaj!
;>>>>

mnie do mistrzowania daleko, ale jednak zawsze jak głosowałem na Ciebie nigdy nie oddawałeś głosu więc to samo w sobie jest już podejrzane.

Dnia 04.02.2011 o 21:21, windows00 napisał:

> fakt może tak jest ale wygląda to na zwykłe podchwycenie nastroju linczowania.
Trudno pisać o nastroju, gdyż chęć linczowania Ciebie sygnalizował przed moim głosem.
Czyli wtedy miałeś tylko jeden głos na koncie, ależ klimat!

dwa nie policzyłeś swojego :>. mistrz od numerków się pomylił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:15, kindziukxxx napisał:

a co skłania cię do linczu bo łapanie się do grupy potencjalnych mafiozów to trochę nad
wyrost powiedziane. Niby zgrywasz super doświadczonego gracza, fakt może tak jest ale
wygląda to na zwykłe podchwycenie nastroju linczowania.

Nie zgrywam, nigdy bym nie poruszył sam takiego tematu, gdyby ktoś inny go nie wywołał i na jego podstawie nie zaliczył mnie do grona zdrajców. Nie ma większego znaczenia, ile kto czasu gra. Przynajmniej dla mnie.
Zaliczyłem cię do grupy potencjalnych mafiozów, na podstawie teorii na wąskich poszlakach dopełnionej intuicją, która najczęściej mnie niestety zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2011 o 21:27, maurras napisał:

Nie zgrywam, nigdy bym nie poruszył sam takiego tematu, gdyby ktoś inny go nie wywołał
i na jego podstawie nie zaliczył mnie do grona zdrajców. Nie ma większego znaczenia,
ile kto czasu gra. Przynajmniej dla mnie.
Zaliczyłem cię do grupy potencjalnych mafiozów, na podstawie teorii na wąskich poszlakach
dopełnionej intuicją, która najczęściej mnie niestety zawodzi.


więc może przemyśl jeszcze raz zostały 3 min, czy jest sens tracić obywatela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:29, kindziukxxx napisał:

więc może przemyśl jeszcze raz zostały 3 min, czy jest sens tracić obywatela?

Zmiana głosu nic nie zmieni, poza remisem, a nie bronisz się przekonująco.

A i widać, że niektórzy zapomnieli o głosowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:30, kindziukxxx napisał:

no niestety ale w takiej sytuacji będę ratował tyłek i nie miejcie mi tego za złe ale

Możliwe że się uratowałeś. W sumie widzę że ostatnio są dość mocne nastroje na linczowanie ciebie. Czy w tej edycji słusznie to jeszcze zobaczymy.

P.S. Rany 3 osoby totalnie olały głosowanie(+ podczepienie się na końcu Isildura) Mafia dostanie mocne fory w tej edycji( zakładając że nie ma jej w śród grupy milczków...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulaminowo zginą zapewne dzisiaj 4 osoby:
- Vorakam
- HGB
- Avalon lub Kindziukxxx
- oraz ktoś wskazany przez mafię.
Jest nas 12, w najgorszym wypadku jutro będzie nas 8, a nawet 7, jeżeli Avalon za brak głosu zostałby wyrzucony z gry. 7 czy 8 w naszej sytuacji to i tak nie jest zbyt wielka różnica.
Zmiana głosu jest ciekawa, ale z jej oceną wstrzymam się do wyników dzisiejszego głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha hihihi, mówiłem, że mogę rozpocząć grę dopiero w piątek.

HBG, dopiero co przebudził się z ostrego maratonu pochłaniania kolejnych skrzynek meksykańskiej Tequili, poprawił swój maczo kapelusz na głowie, naciągnął na nogi kozaki uszyte z bydlęcej skóry, sprawdził czy jego magnum 44 nadal spoczywa na pasie pod prawą ręką, po czym powędrował stronę najbliższego jeziora utopić kaca zabójcę ...

PS. Dajcie mi chwilę na zaznajomienie się z sytuacją, dziwię się, że jeszcze ( chyba) nie mam żadnego linczu na koncie, bardzo interesujące ... co was skłoniło do wybrania innej ofiary, zabieram się za lekturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:35, qrex napisał:

> no niestety ale w takiej sytuacji będę ratował tyłek i nie miejcie mi tego za złe
ale
Możliwe że się uratowałeś. W sumie widzę że ostatnio są dość mocne nastroje na linczowanie
ciebie. Czy w tej edycji słusznie to jeszcze zobaczymy.

P.S. Rany 3 osoby totalnie olały głosowanie(+ podczepienie się na końcu Isildura) Mafia
dostanie mocne fory w tej edycji( zakładając że nie ma jej w śród grupy milczków...)

Tak właściwie to 3 osoby olały głosowanie, a obawiałem się czy nie wpadnie HBG i nie zakończy tego dobijając mnie. a Isildur uratował mi być może tyłek.

Sam chciałem do Ciebie jeszcze napisać abyś zmienił głosował i na win0 głosował.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra i tak na marginesie jakbym jutro już nie pograł, to jednak chciałbym po sobie coś zostawić.

win0
jeden z najbardziej doświadczonych graczy w stawce. Wszystkie posty które podczas fabularki dodał były nienaganne i idealne, za idealne.
Po linczu Caela na mnie do dodał swój głos jako że niby odbijanko, jakoś wcześniej nie dostrzegłem takiej prawidłowości w jego grze.
A potem coś niespodziewanego, win pomylił się przy prostym liczeniu i to na spory kawałek czasu po oddanych głosach, więc taka pomyłka to na pewno nie przypadek.

Dobra tylko kto mógłby być towarzyszem?

maurras czy Cael?

oczywiście tego drugiego można odrzucić, bo nie mógł mieć pojęcia jak sytuacja się wyklaruje pod koniec głosowania więc zostaje drugi głosujący który mimo wszystko nie miał powodu by na mnie głosować, poza podczepieniem się pod analizę Caela którą wcześniej starał się obalić jakby miał coś na sumieniu po usłyszeniu oskarżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 22:00, HeyBabyGirl napisał:

++++++++++++++

Lincz ------>>> HBG

++++++++++++++

nie zdążyłem doczytać do końca wszystkiego, a co dopiero wyciągnąć z tekstu jakiekolwiek
wnioski

głosowanie było do 21:31 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:50, kindziukxxx napisał:

A potem coś niespodziewanego, win pomylił się przy prostym liczeniu i to na spory kawałek
czasu po oddanych głosach, więc taka pomyłka to na pewno nie przypadek.

Ke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się