Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 18:38, Fiarot napisał:

[fabuła mode off]

Ja również, teraz coś sobie trzeba wyjaśnić :P

Dnia 16.12.2007 o 18:38, Fiarot napisał:

> I o ile chyba wiem, czym kierował się Fiarot

Hmmm... A to ciekawe :] . Serio wiesz, czym się kierowałem? No to mi powiedz, też chciałbym
się dowiedzieć z jakiego to wyszukanego powodu oddałem na Ciebie swój głos ;] .

Aye, sir! Nie wiesz? :P To się zaraz dowiesz :P

Dnia 16.12.2007 o 18:38, Fiarot napisał:

> Fiarot - nie, muszę Cię zmartwić - skończyłem z zabawą fabularną taką, jaką zrobiłem wtedy
;)

Ale mi nie chodzi o fabułę w sensie posty fabularne. Zresztą sam podobno wiesz o co mi chodzi,
chociaż nie wiem skąd, nie przypominam sobie, abym przedstawiał Tobie jakiś dłuższy wywód na
ten temat, w uzasadnieniu napisałem zaledwie: ''impuls, instynkt, intuicja'', ale jak
widać Ty wyczytałeś w tym coś więcej - możesz wyjawić co takiego? :)

Już.
Pamiętasz może edycję, w której byliśmy razem(koniec września)?
Pisałem wtedy dość podobne, utrzymane w tajemniczej tonacji, takie, w których mało pisałem o bohaterze.
Pytałeś mnei wtedy po edycji, czemu pisałem takie posty? Ja Ci na to odpowiedziałem, że to była alegoria do mej ówczesnej frakcji(mafia).

Dnia 16.12.2007 o 18:38, Fiarot napisał:

> Miedzy innymi dlatego, że to było dobre na raz, może potem na drugi, za trzecim - teraz

> - jakbym był mafiozem, to bym tego nie robił :)

Hmmm... A jak byłbyś mafiozem to co w takim razie byś robił? :]

Nie wiem. Nie myślałem o tym. Czy Ty jako mieszkaniec myślisz o tym, co byś robił jako mafia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 18:44, Sam Fisher5 napisał:

Pamiętasz może edycję, w której byliśmy razem(koniec września)? /ciach/


O wow... Teraz za każdym razem, gdy będę Ciebie linczował Ty będziesz przypominał mi tamtą edycję ;P ? Nawet o tym nie pomyślałem oddając taki a nie inny głos. Wrzesień to wrzesień, teraz mamy grudzień :] . Myślałem, że chodziło Ci o coś innego, ale jak widzę ciągle wracasz do tamtej rozgrywki... :P

Dnia 16.12.2007 o 18:44, Sam Fisher5 napisał:

Nie wiem. Nie myślałem o tym. Czy Ty jako mieszkaniec myślisz o tym, co byś robił jako mafia?


Nie, ale jako mieszkaniec myślę, jak w danej sytuacji najprawdopodobniej zachowałaby się mafia :] .

No dobrze, a co z twoim głosem tajemniczy jegomościu w garniturze? Bo póki co jedynie ograniczyłeś się do obrony przed linczami innych. Kogo najchętniej byś dziś wytypował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Panowie, została niespełna godzina do końca głosowania, a wy ssiecie równo - zero ruchu w temacie, każdy sobie olał... -_-'' Rozumiem, że to dopiero pierwszy dzień (pomijając ten stricte fabularny), ale to chyba nikogo nie powinno to zwalniać z szukania zdrajców, czyż nie?

Swoją drogą zaobserwowałem ciekawą rzecz - przez dobre kilka, może nawet kilkanaście minut na forum obecni byli Deto oraz demrenfaris, jednak żaden z nich nie odezwał się w tym temacie chociaż jednym słowem, co oznacza, że w dalszym ciągu nie oddali dziś swoich głosów. Zmowa jakaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 19:38, Fiarot napisał:

Swoją drogą zaobserwowałem ciekawą rzecz - przez dobre kilka, może nawet kilkanaście minut
na forum obecni byli Deto oraz demrenfaris, jednak żaden z nich nie odezwał się w tym temacie
chociaż jednym słowem, co oznacza, że w dalszym ciągu nie oddali dziś swoich głosów. Zmowa
jakaś czy co?

Olewacze - tak się to nazywa. Nawet jeśli są w mafii to takie zachowanie trzeba nazwać po imieniu - olewanie. Olewanie gry i pozostałych graczy. Z góry im za to DZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:38, Fiarot napisał:

Ehhh... Panowie, została niespełna godzina do końca głosowania, a wy ssiecie równo - zero ruchu
w temacie, każdy sobie olał... -_-'' Rozumiem, że to dopiero pierwszy dzień (pomijając ten
stricte fabularny), ale to chyba nikogo nie powinno to zwalniać z szukania zdrajców, czyż nie?

Swoją drogą zaobserwowałem ciekawą rzecz - przez dobre kilka, może nawet kilkanaście minut
na forum obecni byli Deto oraz demrenfaris, jednak żaden z nich nie odezwał się w tym temacie
chociaż jednym słowem, co oznacza, że w dalszym ciągu nie oddali dziś swoich głosów. Zmowa
jakaś czy co?


No dobra już jestem, wiesz Fiarot mam taki nawyk już że często zostawiam włączone forum, nawet na nie nie zaglądając i zajmuję się czymś innym. Podobnie jest gg i innymi takimi po prostu trochę zabiegany człowiek ze mnie. ;p

Ale dobrze już się poprawiam, wiesz moim zdaniem ludzie olali teraz trochę ten temat bo za bardzo nie ma o czym jeszcze rozmawiać...

Więc tak, jak zwykle ciężko coś powiedzieć na początku hmm... postać Sama intryguje fabularnie i fabularnie pasowałby za równo na mafię jak i kataniego ale jak wiadomo fabułą zbytnio nie powinno się kierować...
Po za tym odgrywa i się udziela za co powinno się go cenić nie będę go więc dziś linczował...

Mogę wybrać przeczucie albo los ? hm... Zerka na kostki, nie... Wybiorę przeczucie no to tak...
Jako że "zło" :D z reguły czai się wśród osób nie wyróżniających się z tłumu mój lincz leci do typowego pod każdym względem mikołaja

lincz -> Deih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:49, skyler napisał:

Olewacze - tak się to nazywa. Nawet jeśli są w mafii to takie zachowanie trzeba nazwać po imieniu
- olewanie. Olewanie gry i pozostałych graczy. Z góry im za to DZIĘKUJĘ.


Proszę nie używaj takich słów teraz, bo przecież na lincze jeszcze jest czas no nie ? ;]
Po za tym sam nie jesteś jakimś wielce super aktywnym graczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Przepraszam , że sie nie udzielałem , lecz miałem krótki wyjazd i trochę roboty. ]

Micołaj po raz pierwszy od dawien dawna nie rozdawał ze zwyczajnym spokojem swych prezentów. Wiadomość o zamordowaniu jednego z nich bardzo go zaszokowała...No nic na razie musiał się zająć tym co robił najlepiej czyli dawaniem radości ludziom...Po powrocie do bazy zastał Zdzicha przy wejściu do drzwi dziwnie się zachowującego...Być może coś kombinował albo myślał dlaczego on też nie dostał prezentu...Zresztą nieważne , ale warto mu się lepiej przyjrzeć .

************

lincz-------> Fiarot ( zemsta jest słodka :P aka strzał )

************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro fabularna gra skończyła się już, dam kilka słów.

Dnia 16.12.2007 o 19:38, Fiarot napisał:

Ehhh... Panowie, została niespełna godzina do końca głosowania, a wy ssiecie równo - zero ruchu
w temacie, każdy sobie olał...

Nie każdy, może niektórzy mają jakieś rzeczy do zrobienia - niedziela, jak wiadomo, służy do m. in. odrabiania lekcji, a że to ostatnia niedziela, to niektórzy się przy okazji uczą, by poprawić oceny. Oczywiście to tylko jeden z wielu powodów ;] tak czy siak dotyczy on mnie, a teraz odrobiwszy przedmiot zaglądam tu (zapewne zauważyłeś, że nie wyłączam zakładek w Mozilli - bo po co? tylko, żeby nie było kropki? Mnie tam żadne śraśnie giertychaśnie kropki nie interesują, na ich podstawie można tylko gdybać. A przecież gdybaniem celu się nie osiągnie.

Dnia 16.12.2007 o 19:38, Fiarot napisał:

-_-'' Rozumiem, że to dopiero pierwszy dzień (pomijając ten
stricte fabularny), ale to chyba nikogo nie powinno to zwalniać z szukania zdrajców, czyż nie?

tylko, że dzisiaj jakiekolwiek znalezisko zdrajcy jest bardzo mało prawdopodobne. Uważam, że olewanie gry mogłoby wystąpić dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:49, skyler napisał:

Olewacze - tak się to nazywa.


Olewacze czy nie ja tam przegrać z mafią nie zamierzam ;] . Inna sprawa, że gdyby tak się stało to na pewno im po edycji nie pogratuluję. Ale może postawa co niektórych graczy da Kukowi do myślenia przed najbliższą edycją i jednak zdecyduje się on na przeprowadzenie selekcji.

* * *

Jak widzę nagle odezwał się Deto. Tłumaczy, jaki to z niego zabiegany człowiek jest, O.K., lecz dalej dzieje się coś dziwnego - skyler pisze o grze olewczej mafii, na co on odpowiada: ''Proszę nie używaj takich słów teraz, bo przecież na lincze jeszcze jest czas no nie ?'' :] Ciekawie to brzmi w tym kontekście, nie ma co... Zróbmy więc taki myk:

*************************************

ZMIANA GŁOSU

Lincz ==> Deto

*************************************

P.S. deih - zemsta za co? Za jakąś tam edycję z przeszłości ;P ? Ciebie też dopadł ''syndrom Sama'', czy jak ;P ? Proszę bardzo, linczujcie mnie jak tak bardzo chcecie, tyle że po pierwsze eliminując dziś mnie pozbędziecie się mieszkańca a po drugie w kolejnych dniach zapewne liczba postów będzie drastycznie niska, gdyż jak widzę aktywnością to wy nie grzeszycie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>więc taki myk:

Dnia 16.12.2007 o 20:08, Fiarot napisał:


*************************************

ZMIANA GŁOSU

Lincz ==> Deto

*************************************

Pomyślałem o tym samym :)Wyklucza to jednak z moim podejrzanym: deihem ale jestem w stanie zaryzykować. Widzę, że jeszcze elekrin stanął w obronie olewaczy- to też coś może znaczyć więc może zagłosujmy na elekrina aby przełamać potrójny remis?

Belmundo
wpisz właściwy nick osoby którą linczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 20:05, elekrin napisał:

tak czy siak dotyczy on mnie, a teraz odrobiwszy przedmiot zaglądam tu (zapewne zauważyłeś, że nie
wyłączam zakładek w Mozilli - bo po co? tylko, żeby nie było kropki?


Do Ciebie akurat za bardzo pretensji nie mam, bo Ty przynajmniej oddałeś już wcześniej swój głos (że na mnie to już inna sprawa ;P). Chodzi mi o ''cwaniaków'', którzy zaglądali na forum, jednak mimo to nie oddali swojego głosu - dlaczego? Czekają na coś? Jakby nie mieli nic na sumieniu to chyba zagłosowaliby bez większych kalkulacji, czyż nie?

Dnia 16.12.2007 o 20:05, elekrin napisał:

tylko, że dzisiaj jakiekolwiek znalezisko zdrajcy jest bardzo mało prawdopodobne.


Czy to oznacza, że każdy może oddać 1-2 posty i olać sprawę? Skoro istnieje szansa na trafienie w zdrajcę to należy starać się ją wykorzystać, nawet jeżeli jest ona nikła. Jeżeli wszyscy będą siedzieć cicho to na pewno nam się to nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra fabuła się skończyła, więc do fabuły wagi nie będę przywiązywał, dlatego głos zmienię na którąś z osób głosujących na Bogu winnego Fiarota, elekrina nie, gdyż jak sam mówi losowanko, no to zostaje deih
___________________________
lincz----->>>>deih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 20:14, skyler napisał:

Widzę, że jeszcze elekrin stanął w obronie olewaczy- to też coś może znaczyć więc
może zagłosujmy na elekrina aby przełamać potrójny remis?


Na tą chwilę jest jedynie podwójny remis między mną a deihem, gdyż ja zmieniłem swój głos z Sama na Deto. Jak chcesz to mogę zaryzykować, chociaż nie ukrywam, że bardziej wolałbym zlinczować w chwili obecnej właśnie Deto :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Jak widzę nagle odezwał się Deto. Tłumaczy, jaki to z niego zabiegany człowiek jest, O.K.,
lecz dalej dzieje się coś dziwnego - skyler pisze o grze olewczej mafii, na co on odpowiada:
''Proszę nie używaj takich słów teraz, bo przecież na lincze jeszcze jest czas no nie ?''
:] Ciekawie to brzmi w tym kontekście, nie ma co... Zróbmy więc taki myk:


Ciekawie, że niby jak przepraszam bardzo ?
Uzasadnij to jakoś głębiej bo chyba cie nie zrozumiałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:02, Fiarot napisał:

> Pamiętasz może edycję, w której byliśmy razem(koniec września)? /ciach/

O wow... Teraz za każdym razem, gdy będę Ciebie linczował Ty będziesz przypominał mi tamtą
edycję ;P ? Nawet o tym nie pomyślałem oddając taki a nie inny głos. Wrzesień to wrzesień,
teraz mamy grudzień :] . Myślałem, że chodziło Ci o coś innego, ale jak widzę ciągle wracasz
do tamtej rozgrywki... :P


Nie, ja po prostu odczuwam chorą radośc z Twego tłumaczenia się :P

Dnia 16.12.2007 o 19:02, Fiarot napisał:

> Nie wiem. Nie myślałem o tym. Czy Ty jako mieszkaniec myślisz o tym, co byś robił jako
mafia?

Nie, ale jako mieszkaniec myślę, jak w danej sytuacji najprawdopodobniej zachowałaby się mafia
:] .

W czasie pierwszego linczu to mogę powiedzieć, że fabularnie tak jak mafia zachowuje się deih(szaraczek, niewyróżniający się z tłumu)

Dnia 16.12.2007 o 19:02, Fiarot napisał:

No dobrze, a co z twoim głosem tajemniczy jegomościu w garniturze? Bo póki co jedynie ograniczyłeś
się do obrony przed linczami innych. Kogo najchętniej byś dziś wytypował?

Najchętniej? A na ten przykład Invina. Albo dema. Nie ma ich linczy.
Ale mam szansę na ubiecie któregoś z nich swym jednym linczem? Powiedzmy sobie szczerze - nie. Także Deto, tak jak Tobie, mi nie pasuje, oraz wspomniany wcześniej deih(go z kolei typuje także skyler).

lincz --> deih(by remisu nie było)

Byłbym za linczem na Deto, ale nie mamy chyba szans go przeforsować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 20:17, Fiarot napisał:

> Widzę, że jeszcze elekrin stanął w obronie olewaczy- to też coś może znaczyć więc
> może zagłosujmy na elekrina aby przełamać potrójny remis?

Na tą chwilę jest jedynie podwójny remis między mną a deihem, gdyż ja zmieniłem swój głos z
Sama na Deto. Jak chcesz to mogę zaryzykować, chociaż nie ukrywam, że bardziej wolałbym zlinczować
w chwili obecnej właśnie Deto :] .

W tej chwili deih ma trzy głosy więc nie wiem co robic - jeśli zmienię na Deto to nic nie daje-daje potrojny remis . Jeśli zostane przy deihu to prawdopodobnie on poleci, jeśli damy oboje na elekrina to poleci elekrin. Czy jest ktoś jeszcze kto chciałby zagłosować na Deto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skorom wytrzeźwiał - mogę przystąpić do głębszych rozmyślań...
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^
Taka mała analiza poczynań denata:

Spider - Dyskutował on z innymi graczami (fabularnie), niejako przymilając się... Odzywał się do Kalkulatora, Skylera oraz deiha. Póki co wykluczam więc to oto trio.

Ponadto - gotów jestem uniewinnić Belmundo - IMO mafiozo nie zwracałby na siebie uwagi takimi głupotami pisanymi na IRC - groziłoby to banem na mafię, Bel to nie kulfonito :P

Elekrinowi odpuszczam, bo wykreował on b. kontrowersyjną postać fabularną - zwraca na siebie uwagę. Jednak - pisząc to ryzykuję to, że Fiarot może mi zarzucić "pisanie dla pisania" - elekrin grał kontrowersyjnie również w poprzedniej edycji. Niemniej - padł, więc nauczony tym już raczej mafią by tak nie pisał (?).

Moimi "typami" - jeśli można tak napisać po zaledwie 1,2 dnia rozgrywki są ci, którzy zostali:

Deto - mam trudny orzech do zgryzienia z tym panem. Jest taki... bezpłciowy (bez skojarzeń! :P). Przeczucie kazało mu zlinczować deiha - dziwne, że głos oddał niemal natychmiast po apelu Fiarota ;)

Invin - przeczucie. Podobnie jak ja - nie wdawał się z nikim w dyskusję, nie oddał jeszcze linczu. Nie podoba mi się to, więc go linczuje :P

Sam Fisher - wykreowana kontrowersyjna dość postać - jednak on tak robi zawsze - nie ma co się tym sugerować (to dla tych fabularnych napinaczy :P) Nie podoba mi się (jak zawsze) jego b. nerwowa reakcja na lincz. Podejrzany, ale linczować go nie będę

Fiarot - zaatakował on (przeczucie!) Sama - niejako nakierowując gawiedź. Jednak owy gracz może się nam w przyszłości przydać, odpuszczam mu więc ;) Motywuje on nas do wytężonej pracy - dla dobra rozgrywki :)

Podsumowując:
1) Kalkulator12 - niewinny na dziś
2) Belmundo - niewinny na dziś
3) deih - niewinny na dziś
4) skyler - niewinny na dziś
5) Deto - w kręgu podejrzeń
6) Invin - linczuje go ;)
7) Sam Fisher - podejrzany
8) elekrin - niewinny na dziś
10) Fiarot - podejrzany, ale zbyt dobry, by się go pozbywać :P

@@Fiarot
Czemu byłem, ale mnie nie było? (:D)
1) Witcher
2) Kościół
3) Już jestem :P
A forum mam włączone na FM zawsze :) Lincze do 20:30?!?!?! Jezu... zapomniałem :P

*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^
Lincz -> Invin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Jak widzę Belmundo przełamał remis - teraz na prowadzeniu jest jedynie deih z 4 głosami (licząc głos Sama), ja mam 2 głosy, Deto i elekrin po 1.

Deto
Skyler pisał, że wśród graczy olewających grę może być mafia, wskazując głównie Ciebie i demrenfarisa, gdyż opierał się na moich wcześniejszych obserwacjach, zaś Ty nagle zaprotestowałeś, aby nie używał on takich słów, czyli logicznie rzecz ujmując nie pisał, aby ta cicha mafia w waszych osobach była traktowana jako olewacze :] . Teraz jest to zrozumiałe? Jeśli faktycznie jesteś mafią to zachowałeś się w tym przypadku podobnie jak Neban parę edycji temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się