Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczynamy tydzień z grą All Points Bulletin

23 postów w tym temacie

gram.pl

Świat MMO to głównie smoki, miecze, magiczne różdżki i elfy. Na szczęście niektórzy deweloperzy nie boja się wkraczać na nowe tereny, czego przykładem jest All Points Bulletin - masówka osadzona w świecie walk pomiędzy przestępcami a stróżami prawa.

Przeczytaj cały tekst "Rozpoczynamy tydzień z grą All Points Bulletin" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz wtedy taka gierka jak np. Joint Operations to też MMO. W końcu tam mogło grać 128 graczy. Niedawno wyszła jakaś gra na PS3 (niestety nie pamiętam tytułu) tam też masz bodajże 128 czy nawet 256 graczy. Dla mnie MMO to kilkaset graczy jednocześnie. W końcu NCSoft Guild Wars nigdy nie nazwał MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest abonament. Wraz z grą dostajesz "aż" 50 godzin gry. Potem musisz bulić coś ok. 40 zł za 30 dni lub 25 zł za 20 godzin gry (jakoś tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad zakupem gry. Niby jakaś odskocznia od WoW, AoC czy Aion. Oglądam różne filmy na youtube, ale jakoś nie mogę się przekonać. Szkoda, że w chwili obecnej nie ma jakiegoś triala a do bety niestety się nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 00:14, TobiAlex napisał:

Tak, jest abonament. Wraz z grą dostajesz "aż" 50 godzin gry. Potem musisz bulić coś
ok. 40 zł za 30 dni lub 25 zł za 20 godzin gry (jakoś tak).

Należy zaznaczyć, że nie płacisz tylko za czas spędzany w strefie PvP. Social district, gdzie dekorujesz postać, nie zbija licznika czasu. A ceny to faktycznie 20 zł za 20 godzin gry i 40 zł za cały miesiąc. Na abonament można też zarabiać samą grą lub własnymi projektami, dzięki wbudowanemu sklepikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 00:27, TobiAlex napisał:

Ja zastanawiam się nad zakupem gry. Niby jakaś odskocznia od WoW, AoC czy Aion. Oglądam
różne filmy na youtube, ale jakoś nie mogę się przekonać. Szkoda, że w chwili obecnej
nie ma jakiegoś triala a do bety niestety się nie dostałem.

W zeszłym tygodniu i od poniedziałku działa event wczesnego dostępu dla pre-orderowców. Wystarczyło złożyć niepotwierdzone zamówienie i kluczyk byś dostał :/ Dzisiaj o 11 event się kończy i gra normalnie startuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem 3 dni w tą grę, otrzymałem klucz z zamówienia preordera w gram.pl
Po tych trzech dniach gry anulowałem zamówienie. Gra jest strasznie nudna, tak na prawdę to co innego widzieliście poza nudnym strzelaniem do siebie ? Wszystkie gry smigają na moim komputerze albo na maksymalnych ustawieniach (Full HD) albo na niższych ale zawsze bardzo wysokich a APB musiałem ustawić prawie minimalnie abym mógł kogokolwiek zabić, mimo to gra przycinała się co jakiś czas. Wiele gier typu strzelanki mimo że praktycznie tylko sie strzela potrafią dostarczyć więcej miodu niż ten badziew. Za co tu płacić ? Wiecie dlaczego w preorderach są takie bonusy jak samochód, naklejka czy wstrętne ciuchy ? Ponieważ w tej grze nic innego nie można mieć, ewentualnie jeszcze różne rodzaje broni. MEGA NUDA, do tego nudna grafika, nudny świat gry, beznadziejne strzelanie, beznadziejne misje, aż mi słabo jak sobie o niej pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 14:36, Ramonek napisał:

Hmmm ciekawy ten abonamencik. Zaitsev dobrze rozumuję? Za abonament można płacić grając
czy sprzedając itemy?

Ludzie, którzy wolą płacić realną kasą wystawiają punkty potrzebne na opłacenie abonamentu na licytacje. Za takie aukcje płaci się wirtualnymi dolarami. Trochę to na około, ale podejrzewam, że z czasem rynek się ustabilizuje i nie będzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferago Twój post nie opiewa optymizmem a ja właśnie zamówiłem i zapłaciłem za grę. Jutro powinna być u mnie. No cóż, najwyżej wyląduje na Allegro.

Zaitsev niestety spóźniłem się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że APB jako mmo z abonamentem szybko upadnie.Gdyby była(tak jak wcześniej zamierzano) B2P z jakimiś mikropłatnościami związanymi z ciuchami, dodatkowymi przedmiotami i innymi duperelami pożyła by dość długo.Miejmy nadzieje, że twórcy przemyślą tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować