Zaloguj się, aby obserwować  
amster22

Cygan- czyli nowy bohaterz Polski(i tak powiem)- opinie, pytania

22 postów w tym temacie

polecam wejście na stronkę www.itakpowiem.pl to czlowiek, ktory duzo mówi o naszym kraju, oceńcie sami.
dodałem ten temat po obejrzeniu faktów w tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieznam go ;p serio jakoś już od 2 miesięcy oglądam tylko Nianie Franie i Kryminalnych a potem telewizor jest wyłączony ;p hehe no to może kto inny się skusi na ten temat ? Bo napewno jest ciekawy tylko ja wymiękam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiac nie rozumiem fenomenu tego człowieka, co on powidział takiego odkrywczego by zsłużyc sobie na taką popularnośc. Raczej nie powinien nic mówic bo nie ma o czym (takie moje zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chyba większość z was tak i jak dowiedizałem się o "Cyganie" z Faktów :) Ale jak go zobaczyłem i usłyszałem to co mówi, to normalnie mialem niezłą polewkę - że każdego można wykreować na bohatera społeczeństwa :D Ale jedno muszę przyznać, że gościu nawija od rzeczy, że wszystkich dzisiejszych polityków (to co oni reprezentują na dzień dzisiejszy) to należało by powystrzelać jak kaczki w sezonie łowieckim :P:P:P Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik krąży po necie już ładnych pare miesięcy o ile dobrze pamiętam od końca listopada, sam widziałem go dziesiątki razy jak również cała moja rodzina, znajomi i musze powiedzieć, że wszyscy lali równo. Dziwi mnie, że dopiero teraz wspomnieli o nim w telewizji. Jakby ktoś jeszcze nie widział tego wylewnego wywiadu - całego i bez cenzury zapraszam na: http://video.google.com/videoplay?docid=3589797115839550879&q=polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich ludzi jak "Cygan" w polsce są tysiące,a może i setki tysięcy.Każdy buc który ma jakiś związek z władzą w naszym kraju powinien choć przez mięsiąc spróbować takiego "Cygańskiego" życia.Może wtedy więcej by zrozumiał i postarał się coś zmnienić."Cygan" wydaje się sympatycznym człowiekiem,może kiedyś wybierze się do pałacu prezydęckiego i powie:"Spieprzaj Dziadu" teraz moja kolej przy korycie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde facet prawde mowi:) Ale dawno takiej polewy nie mialem ,ma fajny glos:) Te wszystkie urzedasy ciekawe co by powiedzialy na zamiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He,he ten gość wymiata. Oglądałem ten filmik z nim 2 miesiące temu, a najlepsze to na tej jego stronie, krotki wywiad w sprawiesprzedawanych koszulek:
"Ja jestem zadowolony z siebie należy mi się 100% (ze sprzedaży koszulek.)
Szkoda że nie oglądałem wywiadu w TVN . Widział ktoś? O czym rozmawiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 11:31, Darkstar181 napisał:

He,he ten gość wymiata. Oglądałem ten filmik z nim 2 miesiące temu, a najlepsze to na tej jego
stronie, krotki wywiad w sprawiesprzedawanych koszulek:
"Ja jestem zadowolony z siebie należy mi się 100% (ze sprzedaży koszulek.)
Szkoda że nie oglądałem wywiadu w TVN . Widział ktoś? O czym rozmawiali?


http://milanos.ovh.org/video.php?id=0152

wywiad w TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi, jak był zaskoczony kiedy przyjechali do niego z TVN-u :D Coś tam kiedyś pogadał tym ludziom, co go zaczepili i pewnie nawet sobie nie zdawał sprawy z tego, jaki będzie oddźwięk tego filmiku po kilku miesiącach (a kto by o tym pomyślał)... Swoją drogą, to normalna rzecz, że facet mówi o tym, co go irytuje, bo chyba to już tylko ludziom pozostało w czasach wszechobecnej niemocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 11:36, Sebastian` napisał:

Mnie tylko ciekawi, jak był zaskoczony kiedy przyjechali do niego z TVN-u :D Coś tam kiedyś
pogadał tym ludziom, co go zaczepili i pewnie nawet sobie nie zdawał sprawy z tego, jaki będzie
oddźwięk tego filmiku po kilku miesiącach (a kto by o tym pomyślał)... Swoją drogą, to normalna
rzecz, że facet mówi o tym, co go irytuje, bo chyba to już tylko ludziom pozostało w czasach
wszechobecnej niemocy :(


jestem pewien ze to co powiedział siedzi w umysłach 90% polaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować