Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Podczas III wojny światowej będziemy jako Niemiec bronić biedną IV Rzeszę przed paskudnymi Aliantami, żeby po roku sprzymierzyć się z nimi przeciwko faktycznemu wrogowi jakim okaże się dumna rasa Asari ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem akcja kolejnej części MoH-a powinna rozgrywać się m.in w:
-Paryżu (Wieża Eiffla,metro)
-Madrycie
-Polsce (w Tatrach)
-Australii
-Kanadzie
-Wenecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie akcja powinna rozgrywać się w kolejnym światowym konflikcie toczonym w w bliskiej przyszłości. Strony konfliktu są do uzgodnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPA !!! Nasi pojadą na mundial i skopią wszystkim tyłki ;P Walki na stadionach i okolicach.zebranie kilku wuwuzeli odblokowuje lepsze uzbrojenie i wsparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie bym sie ucieszyl gdyby osadzili chociaz jedna misje w somalii.Na pewno poprucie do panow ktorzy nie wiedza ktora strona sie trzyma karabin byloby odprezajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno gdyby chociaz pare misji znajdowalo sie w Somalii to umililoby mi to gre. Postrzelac do panow ktorzy nie wiedza ktora strona strzela karabin byloby strasznie odprezajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinna się rozgrywać na Terenach Bałkańskich bądź Irak. Ewentualnie w Polsce zza czasów drugiej wojny swiatowej. Bardzo ciekawe tereny, Bałkany góry/snajperzy itp. To samo Irak, Talibowie/Terroryści/Amerykanie z koalicją Polską i innymi/górzyste tereny, ciekawa rozgrywka, no i wiadomo Nasza Polska, atak Niemców na Westerplatte/Warszawę, statki mosty, czołgi, żołnierze, moździerze... Polska i Irak wydają mi się najlepszym podłożem następnej gry z serii Medal Of Honor...

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować