Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zachód przyjął Sniper: Ghost Warrior?

49 postów w tym temacie

Ture, true.

Nie od dziś wiadomo, że na dobrze posmarowanym się lepiej jedzie (dlatego od zawsze smaruję tarcze hamulcowe towotem - ładnie się błyszczą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2010 o 12:58, dark_master napisał:

ale pomógł takim nudnym crapom jak Far Cry 2, AC1 czy (przynajmniej jeśli chodzi o zawartość
rpg w rpgu) oblivionowi, dragon age czy ME1.

Tzn nie twierdzę że te gry powinny dostać max 4/10, ale oceny na poziomie 6-7 to powinien
być max, a nie 9-10.


Tylko że widzisz,to zależy od konkretnego człowieka,od konkretnego gracza - ja osobiście bardzo lubię i Far Cry 2 i Assassins Creed 1 ( choć dwójka jest dużo lepsza ),a także Mass Effect ( choć i tu wolę część drugą ) i Dragon Age

Wczoraj zainstalowałem sobie Drakensang i już wiem jaka jest różnica pomiędzy takim RPGiem a DA:O i jednak DA bardziej mi podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chodzi o to, że Black Isle czy Obsidian nawet jak opierały

Dnia 12.07.2010 o 14:51, dark_master napisał:

się na podobnym schemacie (a przynajmniej nie stosowali go w absolutnie każdej grze),
to nie walił on aż tak po oczach jak w grach Bioware, które od ponad dekady w warstwie
fabularnej nie zrobiły ani jednego kroku naprzód.

Doprawdy, jak widzę kolejną grę bioware gdzie na początku spotykamy głównego oponenta
(zwykle zdrajca) w przeddzień inwazji wielkiego zła, którego tylko my jako wybrańcy możemy
pokonać, tylko musimy odwiedzić 4 miejsca, to wszystko się wewnątrz przewraca.


Tu sobie należy zadać pytanie czy to przeszkadza w rozgrywce i w dobrej zabawie? - mi to nie przeszkadza i dlatego każda ocena konkretnej gry jest i zawsze będzie ocena subiektywną bo każdy lubi co innego i każdemu co innego przeszkadza - i dlatego przy każdej ocenie gry należy dodawać moim zdaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 16:27, lis_23 napisał:

Tu sobie należy zadać pytanie czy to przeszkadza w rozgrywce i w dobrej zabawie? - mi
to nie przeszkadza i dlatego każda ocena konkretnej gry jest i zawsze będzie ocena subiektywną
bo każdy lubi co innego i każdemu co innego przeszkadza - i dlatego przy każdej ocenie
gry należy dodawać moim zdaniem .

no jak piszę w pierwszej osobie to chyba logiczne, że wygłaszam swoją własną opinię. I od razu odpisując na drugie - nie twierdzę, że DA czy Me to kupa, ale każdy inny niż BW zostałby zjechany za robienie gry z tabelki - patrz recenzje Risena.
Mnie, który grał w 80% większych RPGów, takie powtarzanie jednego schematu już dawno znudziło, choć ludzie którzy przygodę z RPG zaczęli od ME są pewnie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście nie jest to najlepszy tytuł ale i najgorszy też nie osobiście miałem okazje w tą gre zagrać,ale wrażenia to ona nie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wrogowie to chyba nadludzie jacyś chować przed nimi można się chować tylko w jednym rodzaju krzaku,np.w trawie się nie schowasz już a wrogowie cię widzi ponad 200m jak chcecie to kupić to nie liczcie na reali styczność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w MW2 kiedy ostatni raz grałeś?

A ile "nasze, kochane, nigdy niemylące się i prześmieszne CDA (zawsze wszędzie pierwsze)" oceniło grę? Ktoś podawał 4/5. Naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 20:43, Grinczar napisał:

A w MW2 kiedy ostatni raz grałeś?

Niedawno, a co to ma do tego? CoD to inna liga, tego syfiastego Snipera nie ma co porównywać nawet do MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego ze CDA oceniła giere wysoko (7+/10) ale nie jak zwykła grę, tylko "grę od CI", czyli w przeciwieństwie do pozostałych gier wydanych przez tą ekipę jest dobra, ocena na pewno nie jest tutaj obiektywna i była by najprawdopodobniej kaszanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować