Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout: New Vegas w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

18 postów w tym temacie

gram.pl

Nadchodzi kolejna odsłona bestsellerowego cyklu Fallout. New Vegas jest tworzone przez firmę Obsidian Entertainment, składającą się m.in. z byłych członków Interplaya, odpowiedzialnego za pierwszą i drugą część serii.

Przeczytaj cały tekst "Fallout: New Vegas w przedsprzedaży w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 18:10, karolekx23x napisał:

Ceny gier w tym roku sa powalajace , wiec niektóre tytuły bedzie trzeba kupić za 2-3
miesiace po premierze lub dłużej.

albo wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dodatku do Dragon Age...
Swoją drogą premiera DA II dopiero za 7-9 miesięcy, a cena już podana w pre-orderze. (Również niezbyt zachęcająca przed zakupem, bo nikt mi nie powie, że napis "już od 129.90" jest zachęcający.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120zł za DLC wydane jako pełnoprawna gra? Umieją kombinować. Cieszyłem się na myśl o NV, jednak im więcej oglądam screeny i gameplay to widzę jak stary jest ten engine i jak mało zachęcający... czy zagram,... teraz już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 18:10, karolekx23x napisał:

Ceny gier w tym roku sa powalajace , wiec niektóre tytuły bedzie trzeba kupić za 2-3
miesiace po premierze lub dłużej.


Znak nadchodzących czasów. Szybkich obniżek po premierze będziemy musieli też się odzwyczaić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko OK, ale coś mnie od tej gry odrzuca. Gdy patrzę na obrazki i gameplay''e, mam wrażenie że patrzę na Fallout 3 i jeszcze bardziej wstecz, na Obliviona. Kolejny raz ten sam engine. Niby nie powinno to przeszkadzać, gdy budowane są na nim nowe, dobre gry. Ale dla porównania popatrzcie na Unreal Engine 3. Nie wiem jak wy, ale ja już mam tego silnika serdecznie dosyć. Unreal Tournament, Gears Of War 1, 2, 3, , Stranglehold, Dark Sector, Turok - blee... wszystkie te gry wyglądają identycznie, zmieniają się tylko detale... starczy już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować