Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 także w edycji kolekcjonerskiej

57 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2010 o 16:05, czapol napisał:

A ty thenat17 lepiej nie daj się robić w konia. Widzę że chcesz wspierać rynek. Wiec
powiem tak: jeśli kupisz zwykłe edycje tych gier i kilku innych wesprzesz cały rynek
by gry były lepsze. jeśli jednak kupisz te dwie kolekcjonerki utwierdzisz tylko ich twórców
że można spokojnie zdzierać tyle z graczy a oni to łykną i w żaden sposób nie przełoży
się to na jakość gier tylko na cenę kolekcjonerek.

PS. Farb nie dodaje się nawet do profesjonalnych figurek WH40K. W pudełku dostaniesz
taka biała. Oczywiście możesz ja pomalować specjalnymi farbami. Samo zdjęcie było czysto
poglądowe


faktycznie, nad crysisiem sie zastanawiam ale nad Kolejcjonerka GT5 niedostepna w Polsce to muszę mieć :)
zreszta pojdzie sie do jakiegos empiku i sie looknie jak wyglada kolekcjonerka, moze dadza przymierzyc ( mam znajomosci wiec pewnie oblukam dokładnie ten sprzęt/plecak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 11:46, Phobos_s napisał:

A teraz nich mi ktoś powie, że StaCraft 2 jest drogi :)


StarCraft2 jest drogi.

W odróżnieniu od SC2, tu dostajemy jednak parę ciekawych rzeczy. Plecaczek wygląda na dość solidny, do tego figurka... Co oferowała kolekcjonerka SC2? Tak naprawdę tylko jedno: pendrive. Trochę skromnie, jak na tyle kasy.

Oczywiście Crysis 2 EK też miażdży ceną i w życiu za tylę nie kupię gry - za takie pieniądze mógłbym już kupić niezłego markera do paintballu albo replikę ASG z blow-backiem. Mamy po prostu kolejny sprawdzian, jaki wydawcy robią, by się przekonać, ile da się z graczy ściągnąć. I idę o każde pieniądze, że znajdą się tacy, którzy to kupią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:06, Ring5 napisał:

StarCraft2 jest drogi.


Tylko i wyłącznie dla Polaków.

Dnia 13.07.2010 o 17:06, Ring5 napisał:

W odróżnieniu od SC2, tu dostajemy jednak parę ciekawych rzeczy. Plecaczek wygląda na
dość solidny, do tego figurka... Co oferowała kolekcjonerka SC2? Tak naprawdę tylko jedno:
pendrive. Trochę skromnie, jak na tyle kasy.


Ale ten pendrive nie jest pusty. Poza tym sorry, SC2 to już jest gra legenda (wiem trochę na wyrost ale cóż;P). A Crysis 2? Tak jak i jedynka, za 2-3 ilość osób która w niego będzie grała będzie znikoma bo już będzie Crysis 3.
I tak szczerze. Czy uważasz, że te dodatki tybu plecak albo figurka usprawiedliwiają róźnicę 300 zł? Bo ja nie bardzo.

Dnia 13.07.2010 o 17:06, Ring5 napisał:

I idę o każde pieniądze, że znajdą się tacy, którzy to kupią :/


I to jest w tym wszystkim najgorsze. Jak tak dalej pójdzie to wszystkie kolekcjonerki będą po tyle wystawiane bo "głupi gracze i tak kupią" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:18, Phobos_s napisał:

Tylko i wyłącznie dla Polaków.


Właśnie o tym rozmawiamy ;)

Dnia 13.07.2010 o 17:18, Phobos_s napisał:

Ale ten pendrive nie jest pusty.


Zawiera grę, która teraz kosztuje grosze.

Dnia 13.07.2010 o 17:18, Phobos_s napisał:

I tak szczerze. Czy uważasz, że te dodatki tybu plecak albo figurka usprawiedliwiają
róźnicę 300 zł? Bo ja nie bardzo.


Nie. Ale mając do wyboru wywalenie kasy na plecak lub na pena, wybrałbym jednak plecak. Chyba bardziej praktyczny jest...

Dnia 13.07.2010 o 17:18, Phobos_s napisał:

I to jest w tym wszystkim najgorsze. Jak tak dalej pójdzie to wszystkie kolekcjonerki
będą po tyle wystawiane bo "głupi gracze i tak kupią" :/


Vide historia z podniesioną ceną MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy by kupili coś takiego. I co będą łazić z tym plecaczkiem i w kamuflażu z jakąś gównianą figurką na szyi do której po jakimś czasie pewnie będą gadać DO SZKOŁY. Żenada.... rozumiem kupić sobie gierkę i kulturalnie popykać ale po co te gówniane gadżety... ktoś mi wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio opiekacz do kotletów mocowany na rurze wydechowej auta osobowego-pewnych rzeczy poprostu wyjaśnić się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:22, Ring5 napisał:

Właśnie o tym rozmawiamy ;)


No ja myślałem ogólnie :) Poza tym w porównianiu do C2 już taki drogi nie jest :)

Dnia 13.07.2010 o 17:22, Ring5 napisał:

Zawiera grę, która teraz kosztuje grosze.


No nie takie grosze :) 40 zł to dla niektórych kawałek kasy.

Dnia 13.07.2010 o 17:22, Ring5 napisał:

Nie. Ale mając do wyboru wywalenie kasy na plecak lub na pena, wybrałbym jednak plecak.
Chyba bardziej praktyczny jest...


Jest. Ale za 300 zł to można normalny porządny plecak kupić a nie taką, było nie było, zabawkę :)

Dnia 13.07.2010 o 17:22, Ring5 napisał:

Vide historia z podniesioną ceną MW2.


Exactly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za edycję Modern Warfare 2 z noktowizorem trzeba było wyłożyć około 800zł... dziś cena wynosi 400zł a niby też miała być to LIMITOWANA EK mało sztuk... c**ja tam z tym będzie tak samo... jak ktoś uparty jest i skąpy to niech poczeka rok to za pół ceny nówkę powinien dostać, problem jednak z tym, że po roku już każdy będzie miał grę za sobą. Podobnie było z Tekken 6 i bluzą - najpierw 350-400zł a dziś 150zł a i tak nikt nie kupuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL! Aż się dzwię, że niektórzy tu jeszcze mają ochotę wydać 700 stów na to. Wg. mnie to śmiech na sali. Ten plecak żadnej praktycznej wartości przedstawiać raczej nie będzie, no bo jak wyjśc gdzieś z takim potworkiem na plechach?
Aż chce się użyć słowa na "ż", którym często posługują się dzieci neo, ale że takowym nie jestem to tylko jego użycie zasugeruję ;)
Jedyne co może skłonić do zakupu to figurka i książeczka ze szkicami. Ale za to nie wydałbym takich pieniędzy.
Powinni zrobić jakąś okrojoną wersję bez tego śmiechowego plecaczka(jedynie co można by z tym zrobić to ustawić na półce w pokoju).

PS. Chyba, że ta cena to z edycji konsolowej, ale wątpię by wiele się zmieniło w wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w takie przypadki.A co do ceny,to pewnie przez te upały komuś się mózg zagotował i teraz zamiast szarych komórek ma szare kluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 13:44, thenat17 napisał:

oryginałów na caly roku juz nie kupie tylko
piraty , lol bo taka prawda.


Gry nie sa towarem pierwszej potrzeby. Nie trzeba tez ich kupowac w dniu premiery tylko poczekac az stanieja. A my na tym forum piratow bardzo nie lubimy, do widzenia - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:06, Ring5 napisał:

Co oferowała kolekcjonerka SC2? Tak naprawdę tylko jedno:
pendrive. Trochę skromnie, jak na tyle kasy.


Pendrive, gruby artbook, plytke audio, plyta DVD z materialami dodatkowymi,komiks i kilka rzeczy do sciagniecia. Wszystko w oryginalnym, duzym pudle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 01:02, Wojman napisał:

Pendrive, gruby artbook, plytke audio, plyta DVD z materialami dodatkowymi,komiks i kilka
rzeczy do sciagniecia. Wszystko w oryginalnym, duzym pudle.


No to tu mamy plecak, figurkę, album, hologram, stalowe pudełko i trochę rzeczy w grze. Wychodzi mniej więcej na to samo, czyli mamy pojedynek między pendrive''em a plecakiem.

Tak czy siak, cena wzięta z księżyca. Za te pieniądze można mieć grę (edycję podstawową) i porządny plecak renomowanej firmy (5.11, Blackhawk). Wydawcy gier i ich polityka sięgają granic absurdu, a gracze, jak potulne owieczki, dają się robić w konia. Co więcej, gdy ktoś odważy się wytknąć głupotę i krótkowzroczność takiego postępowania, natychmiast pojawiają się obrońcy czci i wiary, gotowi taką osobę ukrzyżować za herezję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 00:54, Wojman napisał:

> oryginałów na caly roku juz nie kupie tylko
> piraty , lol bo taka prawda.

Gry nie sa towarem pierwszej potrzeby. Nie trzeba tez ich kupowac w dniu premiery tylko
poczekac az stanieja. A my na tym forum piratow bardzo nie lubimy, do widzenia - BAN


Chyba troszkę zbyt surowo ;). Wydaje mi się, że to był objaw bezsilnej złości, niż faktycznie chęci kupowania piratów. Nie można od razu banować każdego, kto wspomni o chęci kupna pirata. Trzeba ich edukować, nie karać :).
Wystarczyłoby ostrzeżenie, degrad, może klaps :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować