Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatkowe cztery dni beta-testów gry R.U.S.E. już od 15 lipca!

12 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Po fazie zamkniętej i późniejszej fazie otwartej, nadszedł czas na zupełnie wolne beta-testy. Od 15 do 19 lipca na platformie Steam można będzie grać w R.U.S.E. w trybie multiplayer. Zarazem gra doczekała się szeregu zmian i poprawek.

Przeczytaj cały tekst "Dodatkowe cztery dni beta-testów gry R.U.S.E. już od 15 lipca!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:36, Mackay napisał:

Co do spadochroniarzy i innych to prawda, ta gra opiera się w 100% na zasadzie papier,
kamień, nożyce ;>


W StarCrafcie 2 też, a mimo to Blizzard coś tam ciągle zmienia, balansuje itp. I o ile część płaczów na forum SC 2 to tylko whine kogoś, komu się nie chce pomyśleć to jednak czasami znajdzie się sensowny post. Więc kamień, papier, nożyce ok, tylko jeśli do pokonania papieru potrzebujesz dwóch czy trzech nożyc to coś jednak nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepialstwo, grałem z kolegami w otwartą bete cały czas i nie mielismy problemów z kontrowaniem tych "straszliwych" taktyk... wręcz nie dawalismy ich robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient ściągnięty, teraz tylko czekać na udostępnienie gry. Poprzednio grało się całkiem fajnie, więc teraz też chętnie RUSE uruchomię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 19:17, gracz_155 napisał:

gdzie można ściągnąć bete bo w bibliotece na steam jej nie ma


Start -> Uruchom i tam wpisujesz steam://preload/33310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie odrazu po wejściu do Steama wyskoczyło okienko "Pre Load RUSE free weekend". Ahhh mam nadzieje, że dali po dupie niemieckim odrzutowym bombowcom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak odpalic bete ruse. mam juz sciagnieta i okienko WCZYTYWANIE ZAKONCZONE.

jedynie co moge zrobic to kliknąć KUP TĘ GRĘ TERAZ lub ZAMKNIJ.
to pierwsze wywala mnie na główną stronę w steam.
to drugie wiadomo.

pisali, że od czwartku mozna grac.. tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łech, wieje nudą. Brałem udział w pierwszej fazie testów (rok temu, bodajże ?) i niczym mnie nie zaskoczyła.
Z filmiku nie widzę by się coś szczególnie zmieniło.
Wracam do Company of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować