Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 22:40, Stwór napisał:

Zresztą walka w G3 niestety sprowadza sie do klikania lewego
klawisza myszki na oslep, taka niestety smutna prawda:)


Tak jak zresztą w przeważającej większości obecnie wychodzących RPG''ów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:14, Wyrwu? napisał:

Tak jak zresztą w przeważającej większości obecnie wychodzących RPG''ów ;)


Problem w tym że w G3 tylko i wyłącznie lewy klawisz myszki! Zero totalnie ZERO jakiejś taktyki, uników nic.. Po prostu byle do przodu waląc lewy klawisz myszki:) Bardziej prosto już się nie da.. A mając porównanie z G1 lub 2 widać zdecydowaną różnicę:) Tutaj nawet nie ma jakieś specjalnych ruchów obojętnie jak nie umiesz sztukę walki daną bronią.. Tak samo macha i będzie machał.. Jak dla mnie krok w tył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:17, Stwór napisał:

> Tak jak zresztą w przeważającej większości obecnie wychodzących RPG''ów ;)

Problem w tym że w G3 tylko i wyłącznie lewy klawisz myszki! Zero totalnie ZERO jakiejś taktyki,
uników nic.. Po prostu byle do przodu waląc lewy klawisz myszki:) Bardziej prosto już się nie
da.. A mając porównanie z G1 lub 2 widać zdecydowaną różnicę:) Tutaj nawet nie ma jakieś specjalnych
ruchów obojętnie jak nie umiesz sztukę walki daną bronią.. Tak samo macha i będzie machał..
Jak dla mnie krok w tył!


Fakt, trudno się nie zgodzić :). Ogólnie to jestem przeciwny (mówię o grach RPG) zbytniemu nastawianiu gry na część zręcznościową. Dlatego też zwykle gram wszelakiej maści magami. A zbrojnymi to tak dla relaksu i niezłych zbroii :D. Ale co by nie było - jest to krok w tył. Pamiętam jak w G1 latałem z mieczykiem w jednej ręcę i starałem się tak zgrać ruchy aby wszyło z tego coś ciekawego (i przy okazji efektownego), a jak grałem w G3 używając dwóch broni to.. troche się rozczarowałem - fajnie machał ale.. To nie zależało praktycznie ode mnie. Z tym, że w Two Worlds jest podobnie. Choć jak się uparłem to nawet opanowałem walkę z konia :). Naprawdę nad tym musiąłem popracować i szczerze? Dlatego doceniam w ogóle konie (pomijając ich IQ i całą resztą ;). O, właśnie -> kolejny plus TW - tam w ogóle SĄ konie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, chyba dałęm wam się przekonać. Jutro idę na polowanie do MM lub Empiku. A tak z innej beczki: przez wzgląd na pamięć wcześniejszych części Gothica "trójki" najlepiej wcale nie wspominać, jeśli o mnie chodzi to Gothic skończył się na Nocy Kruka. Późniejsze koszmary wyrzuciłem z pamięci i zanotowałem sobie tylko jedno: nigdy więcej nie instalować na kompie tego crapa.

Natomiast co do rozważań o fabule gier i jej pogorszeniu na rzecz wodotrysków: o ile CDP RED spełni obietnice, którymi nas mami (skądinąd całkiem skutecznie, bo EK zamówiłem w ciemno;), to może nareszcie dostaniemy coś ładnego i to z fabułą! Toż to dopiero byłby szok. Miejmy nadzieję, że będzie nam dane go przeżyć;)

No bo o czym innym tu pisać... od czasu Gothica 2 z cRPG najlepiej bawiłem się przy DS2, czyli zwykłym hack&slash. Grywalność na tyle wysoka, że brak fabuły można było jeszcze jakoś przełknąć. Z kolei NWN2 i kolejny raz granie wybrańcem bogów... Ehh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - największa nadzieją RPG''owców - Wiedźmin. Choć jak dla mnie gdy spełnia już 50% obietnic - to będzie klasyk. I GanD - życze miłego polowania :).

Tylko w Dungeon''ach z góry wiadomo na co się nastawiać - przemiodna rozwałka. i koniec :). I za to w sumie te gry kocham. Choć szczerze - nie zawiodlem się na NWN2. Czego innego można by się spodziewać po prawdziwym epickim cRPG :D? A takie np. KotOR''y?

A jeśliby porównać G3 i TW pod kątem fabuły.. remis. Obie mają ją średnią (choć znów mam dylemat czy traktować Gothic''a jako trzyczęściową trylogię i całość, czy osobno każdą część), choć nie przeszkadza ona w graniu :). Gothic mimo wszystko miał chyba bardziej rozwinięte możliwości wyboru strony po której się można było opowiedzieć (buntownicy <-> orkowie). Owszem w TW też jest kilka frakcji, dwa zakończenia itp, ale jednak to nie to. Choć dzięki temu twórcy mają pole do popisu dla kolejnych części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:25, Wyrwu? napisał:

To nie zależało praktycznie ode mnie. Z tym,
że w Two Worlds jest podobnie.


Tyle że w TW jest różnica znaczna co do rodzajów broni, np. jakieś piki czy halabardy mają bardzo duży zasięg i mozńa trzymać wrogów na dystans:) No i w porównaniu do G3 tu jest jakaś taktyka, z silniejszym przeciwnikami czasem trzeba kombinować, inaczej zaatakować, schować się itp. Tego kombinowania właśnie zabrakło w G3:) A nie ma nic lepszego niż kombinować gdy postać za słaba, jak tu pokonać wroga:) Co było w Poprzednich G1 i 2:) Tak i w TW czasem trzeba pokombinować, i przede wszystkim walka tutaj mi sprawia o wiele większą frajdę;)

GanD No tak też traktuję Koniec Gothica na NK:) 3 To już krok w tył i jednak wersja Beta:P A co do wiedźmina.. Wszystkiego dowiemy się już w krotce bo sam zamówiłem EK:) Choć jak na razie zapowiada się smakowicie i niech tak wyjdzie w praniu, czego nam graczom i CDP życzę;)
O właśnie, jak G3 mnie zawiódł, a Obek nie był tym czego szukam (zresztą jak i morowind - seria Eldersów nigdy mi nie podchodziła) tak przy TW bawię się zaskakująco dobrze;) Z początku odrzuca, ale im dalej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment moment, prawy przycisk myszy też jest, więc co Ty tutaj za głupoty wypisujesz? Dzięki niemu jest trochę "zręczniejszych" chwytów, że tak to nazwę, no i prawym się uśmierca hordy przyjaznych orków i ludzi :) Jakieś inne rzeczy też są, poczekaj, przepiszę Ci ostatnią stronę instrukcji:

Atakowanie (ustawienia myszy)
Krótkie kliknięcie PPM - Szybki atak
Krótkie kliknięcie LPM - Normalny atak
Długie kliknięcie LPM - Silne uderzenie
Przytrzymanie PPM i krótkie kliknięcie LPM - Przejście od parowania do ataku/ Atak specjalny
Przytrzymanie PPM i długie kliknięcie LPM - Pchnięcie lub zabicie leżącego przeciwnika
Skok i kliknięcie LPM - Atak z wyskoku
Przytrzymanie PPM - Sparowanie ataku

Więc tej taktyki nie jest tak totalnie ZERO, imho twórcy trochę pchnęli to jeszcze bardziej, nie żeby było tego multum, ale starczy, bynajmniej jak dla Gothica :) Sam dowiedziałem się o tym ~~pół roku po zakupie Gothica 3 i prawdę mówiąc nie wiem jak to zrobiłem, ale nic to, imho przy tych wszystkich chwytach miałem frajdę.

Co do TWO WORLDS (ach, te offtopy:)) to za czasów pierwszych wspominków o tym, że ruszyła praca nad RPG w Polsce (bodajże w Krakowie) i jest to poważny projekt to byłem bardzo mile zaskoczony - więcej, napaliłem się na tą grę, jako, że jestem fanem RPGów. Apetyt rósł, do czasu jednego z ostatnich numerów CD-A, kiedy to w końcu okazało się, że TWO WORLDS jest "tylko" gorszym klonem Gothica pod wieloma (kilkoma?) względami. Szkoda mi trochę było, ale jako, że H&S uwielbiam również, toteż ucieszyłem się, że w grze ma być kilka tysięcy różnych broni, zbroji i tego całego stuffu i w ogóle ma być lekka rzeźnia. Obecnie traktuję Dwa Światy jako połączenie Gothica z typowym hack''n''slashem. Dodatkowe atuty dla mnie to też to, że w MP ma być podzielony system PVP i PVM, dlatego nie będzie takich wielkich różnic w PVP, gdzie każdy ma ten sam poziom i podobne umiejętności, wtedy liczy się sprzęt i umiejętności. Przynajmniej nie ma uber bogów, którzy prawie wszystko wygrywają. A wracając do uber bogów - niezbyt uśmiecha mi się bycie takim uber bogiem. Mowa o single/MP w trybie "podróżniczym" (co do MP nie jestem pewien). Imho skoro po kilkunastu godzinach potrafimy zrobić rzeź na armii orków w kilka sekund to to jest trochę niepoważne! Mam nadzieję, że w patchach zbalansowali to, ale co do tego mogę się zdawać tylko na posiadaczach gry. Gra ogólnie nie jest zła, ale ma kilka widocznych niedociągnięć, lecz rekompensuje nam to kilka innych rzeczy. Na dzień dzisiejszy poważnie zastanawiam się nad zakupem TW, a jeżeli już kupię, to mam nadzieję, że się nie zawiodę. (a tak się stało po kilkunastu-godzinnej grze w G3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dostałem w swoje łapki TW ;). Jutro (znaczy już dzisiaj) postaram się wrzucić kilka screenów z gry i opis mojego sprzętu, pokuszę się również o głębszą analizę samej rozgrywki. Natomiast na świeżo, gdyż rozegrałem dopiero 2 godziny gry. Grafika - bardzo ładna, fabuła - sprawia wrażenie ciekawej, system walki - nie jest rewolucją, ale osobiście widziałem gorsze (m.in. G3). System poruszania się – w zasadzie to jest największy mankament tej gry, jazda konno jest żenująco dziwna (ale sam fakt owej jazdy godny pochwały). Chód naszego bohatera wymaga przyzwyczajenia i jest dosyć słaby, znaczy mało rzeczywisty. Natomiast największą zaletą jest sposób rozwoju postaci i wyposażania w najrozmaitsze artefakty. Reasumując, gra sprawia bardzo pozytywne wrażenie, zważywszy na cenę i pochodzenie. Ma kilka mankamentów, jednak zalety rekompensują je z nawiązką. Pozycja godna polecenia i na pewno nie gorsza od Gothica 3, skłonny byłbym stwierdzić, że nawet lepsza. Ale to tylko moje subiektywne odczucie po 2 godzinach gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:10, Wyrwu? napisał:

>
> Byłbyś może tak dobry i zamieścił screen-a gdzie tego szukać, bo nadal nie mogę tego znaleźć.

> A co do smoka to po ułożeniu kamyczków nie pojawił się.

Proszę bardzo, i życzę udanych połowów. jest to screen z mapki, tak chyba najłatwiej się zorientować
:)

Pozdrawiam


Naprawdę wielkie dzięki już od prawie tygodnia tego szukałem, ale na pustyni, bo jakiś NPC mówił ze smok ma legowisko gdzieś przy skalach otaczających pustynie wiec dalej się nie zapuszczałem. Po za tym wcześniej jak napisałeś to nie mogłem znaleźć, bo napisałeś, że legowisko jest na północy a ono jest na południu. Ale jeszcze raz chciałbym podziękować, bo już mnie do szału szukanie tego kamyka doprowadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 02:02, Taaz napisał:

Nareszcie dostałem w swoje łapki TW ;). Jutro (znaczy już dzisiaj) postaram się wrzucić kilka
screenów z gry i opis mojego sprzętu, pokuszę się również o głębszą analizę samej rozgrywki.
Natomiast na świeżo, gdyż rozegrałem dopiero 2 godziny gry. Grafika - bardzo ładna, fabuła
- sprawia wrażenie ciekawej, system walki - nie jest rewolucją, ale osobiście widziałem gorsze
(m.in. G3). System poruszania się – w zasadzie to jest największy mankament tej gry,
jazda konno jest żenująco dziwna (ale sam fakt owej jazdy godny pochwały). Chód naszego bohatera
wymaga przyzwyczajenia i jest dosyć słaby, znaczy mało rzeczywisty. Natomiast największą zaletą
jest sposób rozwoju postaci i wyposażania w najrozmaitsze artefakty. Reasumując, gra sprawia
bardzo pozytywne wrażenie, zważywszy na cenę i pochodzenie. Ma kilka mankamentów, jednak zalety
rekompensują je z nawiązką. Pozycja godna polecenia i na pewno nie gorsza od Gothica 3, skłonny
byłbym stwierdzić, że nawet lepsza. Ale to tylko moje subiektywne odczucie po 2 godzinach gry
:).

Moze nie jest rewolucją , ale sam fakt wykorzystania motion capture już o czymś świadczy , pokaż mi jakąś inną produkcję , w której wykorzystano motion capture . Dla mnie ta gra jest naprawdę dużym pozytywnym zaskoczeniem i w porównaniu do Gothica i Obka wciąga , a dla mnie grywalność jest najważniejsza , a gra może być nawet o zbieraniu truskawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 01:31, Immortal 1 napisał:

Moment moment, prawy przycisk myszy też jest, więc co Ty tutaj za głupoty wypisujesz?

Dnia 07.07.2007 o 01:31, Immortal 1 napisał:

Atakowanie (ustawienia myszy)
Krótkie kliknięcie PPM - Szybki atak
Krótkie kliknięcie LPM - Normalny atak
Długie kliknięcie LPM - Silne uderzenie
Przytrzymanie PPM i krótkie kliknięcie LPM - Przejście od parowania do ataku/ Atak specjalny
Przytrzymanie PPM i długie kliknięcie LPM - Pchnięcie lub zabicie leżącego przeciwnika
Skok i kliknięcie LPM - Atak z wyskoku
Przytrzymanie PPM - Sparowanie ataku


Widzisz na papierku to ładnie wygląda a w praktyce sprowadza sięto do ciągłego klikania bez umiaru lewego klawisza myszki:) W dodatku nie ma w grze ataku z wyskoku bo tą opcję wycofali jeszcze przed premierą więc sam głupoty wypisujesz;) Co pisze na papierku, a jak jest w praktyce to jest znaczna różnica bo w Gothic 3 nie ma taktyki! Wbiegasz między wrogów i "walisz" LPM! I na tym tylko i wyłącznie polega walka! Nie oszukujmy się względem poprzednich części G3 cofa się w rozwoju zwłaszcza względem walki która jest uproszczona prawie do maksimum! Można pisać że tak nie jest, a w praniu właśnie tak jest że walka to praktycznie cały czas LPM.. Nie oszukujmy się bo taka jest prawda!

Dnia 07.07.2007 o 01:31, Immortal 1 napisał:

Więc tej taktyki nie jest tak totalnie ZERO, imho twórcy trochę pchnęli to jeszcze bardziej,
nie żeby było tego multum, ale starczy, bynajmniej jak dla Gothica :) Sam dowiedziałem się
o tym ~~pół roku po zakupie Gothica 3 i prawdę mówiąc nie wiem jak to zrobiłem, ale nic to,
imho przy tych wszystkich chwytach miałem frajdę.


Mi nie starczy, w G1 i 2 walka była tym co sprawiało frajdę, że nie raz silniejszego przeciwnika szło pokonać kombinując z parowaniem, odskokami etc. w G3 tego brakuje i jak już pisałem nie sprostali w ostatniej części!
A skoro dowiedziałeś się o tym pół roku po zakupie tylko udowadnia to że nie ma tam taktyki, bo jakoś pół roku nie przeszkadzało ci to w graniu:) A ataku z wyskoku i tak nie mogłeś zrobić i tak:P Więc uważaj co piszesz:P Bo i tak na końcu w G3 z przeciwnikami to LPM.. Tak jest niestety i tutaj TW Bije Gothica 3 solidnie!

Dnia 07.07.2007 o 01:31, Immortal 1 napisał:

Apetyt rósł, do czasu jednego
z ostatnich numerów CD-A, kiedy to w końcu okazało się, że TWO WORLDS jest "tylko" gorszym
klonem Gothica pod wieloma (kilkoma?) względami. Szkoda mi trochę było, ale jako, że H&S uwielbiam
również, toteż ucieszyłem się, że w grze ma być kilka tysięcy różnych broni, zbroji i tego
całego stuffu i w ogóle ma być lekka rzeźnia.


Widzisz nie czytam CDA i nie opieram głównie na tym co piszą dani recenzenci, bardziej ufam graczom którzy sprawdzą gierkę w praniu i sami wyrażą swoje opinie;) Zwłaszcza że w CDA grali na starszej zabugowanej wersji 1.2, a w Polsce wyszła 1.4 która poprawiła multum błędów których czepiali się w CDA! G3 przez pół roku nie doczekał się dobrego patcha, a Two Worlds łatają tak szybko że za chwile błędów już praktycznie nie będzie, a już teraz nie ma za wiele! Ja osobiście wolę TW, bo gra ma mniej błędów niż G3 w którym nie działające skille to już szczyt! Że jakiś recenzent w CDA napisał bo gierka gorsza to jego zdanie, moje jest inne i wcale nie muszę sięz nim zgadzać.. Zwłaszcza gdy pisze że gra ma bugi jakby G3 był bez nich! A sam G3 to jest jedna wielka Beta gry! W Two Worlds poprawili większość błędów, gra wciąga i jest bardzo grywalna! Nie wspominając o pięknej grafice i milion razy lepszym silniku gdzie gra chodzi na maksa tam gdzie w G3 ledwo ciągnie średnie! TW ma w sobie to coś co właśnie zabrakło G3!

Co to bogów.. W G3 na dobrą sprawę to można rzeźnię robic co chwile wybijając całe miasta w pojedynkę waląc LPM:) Tak pakując postać że już nie ma na co wydawać punkty w pewnym momencie! Nie poważne jest to że od razu w G3 możemy tłuc bez problemów kilkunastu orków bez problemu! I tak zbalansowali TW to lepiej bo po patchach przeciwnicy są silniejsi, a my nie możemy od razu przypakować jakiegoś skilla na maks, tylko rozwijać wraz z lvl-ami:) I na końcu doszedłeś do sedna sprawy, G3 rozczarowa,ł a TW wciąga coraz bardziej w miarę jedzenia i zaskakuje do pewnego momentu.. O kurde która to już godzina! Muszę iść spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 01:31, Immortal 1 napisał:

Apetyt rósł, do czasu jednego
z ostatnich numerów CD-A, kiedy to w końcu okazało się, że TWO WORLDS jest "tylko" gorszym
klonem Gothica pod wieloma (kilkoma?) względami.


Nie czytuję CDA, ani żadnego innego czasopisma komputerowego i jestem szczęśliwy. Zresztą, o ile się orientuję, to jeśli chodzi o CDA to nie ma co pisać o obiektywności, bo jej tam po prostu nie ma. Z tego co pamiętam, to właśnie G3 dostał 9/10, co jest świetnym przykładem recenzji sponsorowanej albo recenzent grał w coś innego niż normalni gracze... Reasumując: lepiej poczekać na recenzje zwykłych graczy, którzy być może nie znają się na działaniu wielu bajerów graficznych i tego nie wychwycą, ale za to potrafią bardzo bezpośrednio opisać najbardziej podstawowe i wkurzające błędy w grze, często pomijane w "profesjonalnych" recenzjach. Także o ile, być może, większość recenzji z CDA jest całkiem rzeczowo napisanych, to nie jest reguła i ja bym się na opinie stamtąd nie powoływał.

Dnia 07.07.2007 o 01:31, Immortal 1 napisał:

Obecnie traktuję Dwa Światy jako połączenie Gothica z typowym hack''n''slashem.


Fabuła - zabij każdego orka lub człowieka na swojej drodze, pomnóż to x 100. Aha, pamiętaj, że jesteś wybrańcem bogów. Gothic 3 to nie jest typowy hack&slash? ;)

Dnia 07.07.2007 o 01:31, Immortal 1 napisał:

Imho skoro po kilkunastu godzinach potrafimy zrobić rzeź na armii orków w kilka sekund to to jest
trochę niepoważne!


No, ja też mam nadzieję, że to zostanie jakoś zmodyfikowane, bo np. w wspominanym ciągle G3 nie trzeba nawet kilku godzin, tylko od razu można przystąpić do beztroskiego "czyszczenia" miast, tylko po to, by później zabił nas zwykły wilk ;)

Dobra, to ja zmykam na zakupy. Grę zainstaluję jutro albo w poniedziałek, to też skrobnę coś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak racja a co do tych kombinacji to dlatego w TW jest to mozliwe i wrecz potrzebne by miec jakies szanse poniewaz to gra polskiej produkcji a jak juz wiadomo polska ma ciekawy tok myslenia i widac to bylo naprzyklad w ksiazkach Sapkowskiego bo kto z was mogl by napisac tak wspaniala sage o Wiedzminie z taka iloscia slow i z umiejetnym wykorzystaniem ich watpie by ktos temu dorownal i dlatego TW jest lepsze od Gothica i ma wiecej wlozonego uczucia poniewaz Niemcy ze tak sie wyraze maja za duzo w dupe i dlatego dla nich takie gry jak Gothic to tylko Grafika i Fabula oni nie zwracaja uwagi na kazdy element jaki czyni gre lepszym i to jest moje zdanie moze i niektorzy sie zemna nie zgodza a zwlaszcza wielcy fani gothica ale ja tak mysle i zdania nie zmienie...dziekuje....
PozdrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:01, GanD napisał:

Nie czytuję CDA, ani żadnego innego czasopisma komputerowego i jestem szczęśliwy.


Bah dodatkowo trzeba dodać że nie lubie jak ktoś porównuje jakieś gry i pisze że jedna jest gorsza od drugiej mimo że z jedną z nich nie miał styczności a coś tam przeczytał:)

Zmykaj zmykaj:) Gra na prawdę dobra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:30, Stwór napisał:

> Nie czytuję CDA, ani żadnego innego czasopisma komputerowego i jestem szczęśliwy.

Bah dodatkowo trzeba dodać że nie lubie jak ktoś porównuje jakieś gry i pisze że jedna jest
gorsza od drugiej mimo że z jedną z nich nie miał styczności a coś tam przeczytał:)

Zmykaj zmykaj:) Gra na prawdę dobra;)

Gra jet super mega wypas, widziałem u kolegi, lecę do Empiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem ze TW jest lepsze moze ktos nie zauwazył??? a i prawda jest taka ze w jedną gre grałema a TW widzialem u kumpla ktory niestety nie moze narazie pozyczyc ale widzialem jak gral i dlatego napisalem ze w TW jest wiecej przemyslen niz w Gothic 3 wiec co was opetało...czytanie nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 02:16, Fang napisał:

Naprawdę wielkie dzięki już od prawie tygodnia tego szukałem, ale na pustyni, bo jakiś NPC
mówił ze smok ma legowisko gdzieś przy skalach otaczających pustynie wiec dalej się nie zapuszczałem.


I tak się kończy wiara w NPC ;)

Dnia 07.07.2007 o 02:16, Fang napisał:

Po za tym wcześniej jak napisałeś to nie mogłem znaleźć, bo napisałeś, że legowisko jest na
północy a ono jest na południu.


O.. Faktycznie ;). Sorry, mały geograficzny błąd.

Ale jeszcze raz chciałbym podziękować, bo już mnie do szału

Dnia 07.07.2007 o 02:16, Fang napisał:

szukanie tego kamyka doprowadzało.


Nie ma za co, życze owocnych poszukiwań reszty, i udanych łowów ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z aktywowaniem tej gierki. Otóż cały czas mam błędy połączenia i nie mogę się dodzwonić na numer firmy,by aktywowac gre telefonicznie. Czy to winaq tego,że jest niedziela?Poza tym taki system ,,uruchomienia" gry jest według mnie syfny. Dzięki za odpowiedź,jesli będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować