Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Istotnie interesujący tytuł. Po raz pierwszy usłyszałem o nim na jakimś forum, potem na łąmach GOL-a. Wczoraj przeczytałem zapowiedź w CDA i musze przyznać, że zapowiada się całkiem całkiem. Zobaczymy jak te huczne zapowiedzi sprawdzą sie w praktyce. Mam nadzieje, że wyjdzie dobrze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie przebije ani Gothica ani Obliviona i nawet gdyby ta gra była lepsza od nich to musiała by mieć znaczek jakiejś znanej firmy, żeby była szerzej zauważona i doceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"musiała by mieć znaczek jakiejś znanej firmy, żeby była szerzej zauważona i doceniona."

nie wydaje mi sie... patrz np. mafia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 11:31, Vysoki napisał:

"musiała by mieć znaczek jakiejś znanej firmy, żeby była szerzej zauważona i doceniona."

nie wydaje mi sie... patrz np. mafia?

Właśnei , albo : painkiller ;) czy Etherlords ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona juz ma znaczek znanej firmy. W końcu to twórcy Earth 2160. A ta gra została zauwazona chocby u naszych zachodnich sasiadów.
Życze nowej grze tego studia aby osiągnęła sukces. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 12:32, Evil Khan napisał:

> Screeny prezentują sie znakomicie :) Ciekawe jakie będzie miała wymagania ta gierka?
to zobacz te mini filmiki na :
http://www.2-worlds.com/?l=en&act=move

PS: Drętwe i sztuczne są te filmiki niestety - ten z wisielcem i potorem. Przypomina troszkę mi to Mortyra 2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę za krótkie filmiki żeby powiedziec coś innego nić - świetna grafika. Bardzo ładne wykonanie, szczególnie gra swiateł. Przyjemna gierka się zapowiada. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 14:08, janusz82 napisał:

jeśli gra bedzie tak dobra jak grafika to może być hit.wszystko zależy czy fabuła wciągnie
gracza

...i czy sterowanie nie będzie zkaszanione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 14:14, Evil Khan napisał:

> jeśli gra bedzie tak dobra jak grafika to może być hit.wszystko zależy czy fabuła wciągnie

> gracza
...i czy sterowanie nie będzie zkaszanione...


świeta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oceniac grafiki jak nie wiemy kiedy gra wyjdzie. My porownijemy ja do Gothica 3, a gra pewnie wyjdzie jak bedzie juz Gothic4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khan ---> Zuxxez to przecież niemiecka firma, robiąca gry dla TopWare''u, który nie jest tylko polską firmą.

A gra wygląda całkiem ciekawie.
Jeśli bedzie w przystępnej cenie i nie będzie nikt uprzednio zrzędził na sterowanie (bo to na razie jedyny element, który moze popsuć rozgrywkę), to z pewnością sobie sprawię.

Tylko te screeny tak zajeżdzają renderowatością (zwłaszcza trawa :]), że nie mogę ocenić skali "miodności". No, ale można zaufać, że w roku 2006, kanciaste krawędzie to już rzecz nierealizowana :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować