Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy dodatek do Aiona z datą premiery

15 postów w tym temacie

Hmm, w Aiona grałem. Fakt, maksymalnego poziomu nie osiągnąłem, ale z tego co się orientuję to obecnie jest to poziom 50. Więc co, zabiorą nam 10 poziomów :P Co autor miał na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 16:49, SarenkaB napisał:

O boże,ktoś w to jeszcze gra?


Gra jest niezła - zależy co kto lubi, ale może się naprawdę podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Undertaker skąd Ty te dane wziąłeś. LOL. Aion nawet nie sprzedał się w takiej ilości! I jesteś nie na bieżąco, bo bardzo dużo ludzi zrezygnowało z gry już dawno. Nawet patch 1.9 nie zmienił tego, iż zwiększyła się ilość graczy. Może coś w tej materii zmieni patch 2.0, ale wątpię. A, NCSoft już łączy serwery Aiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex, tak się składa, że Aion ma naprawdę sporo graczy i Undertaker ma rację, pic leży w tym, że większość to rynek chiński, tam gra się przyjęła niesamowicie. W Europie czy ameryce, niestety dużo słabiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około 3 dni temu zamknęli 19 oficjalnych serverów AION. (połączyli je z innymi) Ilość chętnych spada... a to dopiero niecały rok na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam skąd dokładnie, ale jest to strona z wykresami aktywnych kont w różnych grach MMO. Możesz sobie pogooglować, i chociaż świeżych danych znaleźć nie mogłem to wiele źródeł mówi o przeszło 4 mln pod koniec 2009 roku (tak, wiem - pewnie spadło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Undertaker lol, ktoś tu wspomniał o chińskim rynku... w takim przypadku to Aion jeszcze bardziej leży i kwiczy, bo patrząc na rynek azjatycki to taki gówniany, "darmowy" Silkroad tylko w Koreii ma ponad 5 mln graczy (wygoglowane dane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować