Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameplay z F1 2010

26 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2010 o 11:34, Budep napisał:

Nieźle się to prezentuje, ale te wyprzedzanie jakieś nierealistyczne. Za łatwe chyba
;)


Nie zapominajmy jednak że to tylko gram komputerowa. Gdyby wyprzedzanie miało w niej wyglądać tak jak wygląda w rzeczywistości to gracze prawdopodobnie pozasypialiby z nudów przed monitorem ;) A i gra w takim przypadku pewnie sukcesu by nie odniosła, bo co to by była za przyjemność jeździć gęsiego przez ileś tam okrążeń. Jestem tylko ciekaw jak zostanie tutaj załatwiona kwestia pit-stopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz sobie poziom najtrudniejszy i będziesz miał taką akcję jak w ostatnim wyścigu GRID''a... Cholery nie da się wyprzedzić, trzeba czekać na małe jego błędy... :D

Nie wiem ile przechodziłem go... I jeszcze tor w Le Mans... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 13:52, dave03 napisał:

> Nieźle się to prezentuje, ale te wyprzedzanie jakieś nierealistyczne. Za łatwe chyba

> ;)

Nie zapominajmy jednak że to tylko gram komputerowa. Gdyby wyprzedzanie miało w niej
wyglądać tak jak wygląda w rzeczywistości to gracze prawdopodobnie pozasypialiby z nudów
przed monitorem ;) A i gra w takim przypadku pewnie sukcesu by nie odniosła, bo co to
by była za przyjemność jeździć gęsiego przez ileś tam okrążeń. Jestem tylko ciekaw jak
zostanie tutaj załatwiona kwestia pit-stopów.


Było to już chyba pokazane. Po prostu wjeżdżasz, stajesz, mechanicy wymieniają koła i inne pierdoły robią, z przodu trzyma "lizaka'' i ci pokazuje, kiedy możesz ruszyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania całkiem spoko, mój komp to uciągnie chociaż nie wiem czy nie kupię na X360. Fajnie będzie wcielić się w Roberta Kubice i śmigać bolidem Renault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować