Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia: The City of Lost Heaven kontra Mafia II - porównanie jakości grafiki

56 postów w tym temacie

Adam Berlik

Nieco ponad miesiąc przed premierą Mafii II mamy okazję zapoznać się z różnicami w jakości oprawy wizualnej pomiędzy wspomnianą produkcją, a jej pierwowzorem, czyli Mafia: The City of Lost Heaven.

Przeczytaj cały tekst "Mafia: The City of Lost Heaven kontra Mafia II - porównanie jakości grafiki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens jest w porownywaniu grafiki z gry ktora powstala dobrych pale lat temu z gra ktora powstala dzisiaj ?? Przecie to wiadomo ze bedzie lepsza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta po prawej wygląda realistycznej, bo nie ma tego cholernego blooma i wszystko nie świecie się jak choinka. Szkoda myślałem, że po syfnym GTA IV twórcy Mafii się czegoś nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne jest to, że na przykład chodniki wyglądają naturalniej w pierwszej części. A jako, że nie jestem fanem różnych filtrów, to wcale część druga mnie nie urzeka. Wszystko tak zmiękczone i nieostre. Ale widać, że teraz mogą pchnąć więcej poligonów na ekran. I chyba niewiele więcej, bo w sumie jakość tekstur już w pierwowzorze była wysoka, jak widać. No może poza tą nieszczęsną ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, że pierwsza Mafia już ma swoje lata na karku i takie porównanie nic nie wnosi, ale grafika Mafii 1 nadal nie bije baseballem po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uau, dzięki temu dowiedziałem się, że w dwójce są postaci z jedynki :D. Myślałem, że to zupełnie nowa historia, nowi bohaterowie itd ;p. A co do samej grafiki w Mafii 2 - bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no różnice spore, ale porównując starą produkcję można się dużo dowiedzieć.;) Co do gry to jedyne co boli mnie i innych graczy to to że będzie krótka. EHH.;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to chciałem wyśmiać tutaj to porównanie, ale w pewnym sensie kiedy przypatrzyłem się np modelom twarzy postaci z pierwszej części, a tym z drugiej to szczerze uważam, że twarz naszego okularnika wygląda o wiele lepiej z pierwszej części gry. A może coś mi się już grzmoci :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować